Gry komputerowe nie spowodowały, że stałem się brutalny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Angielskie śmieszki
Niezniszczalne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie są aż takie pyszne
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2020, 00:55
Dying likght - zbierałem wszystko rurki, deski, siekiery, toporki, noże ogółem ogrom i przerabiałem na surowce ewentualnie używałem w sytuacjach awaryjnych ach czekam na Dying Light II
.
.
.
,,Good night good luck!"
Odpisz
8 lutego 2018, 12:59
pudełka musze niszczyć pudełka
Odpisz
16 marca 2016, 15:02
Tak bardzo wolvfenstein
Odpisz
10 lutego 2016, 08:44
Pascal 2 jest uważany za najbrutalniejszą grę i przez wielu nienawidzony.
A twórca gry powiedział te słowa:
"Pascala da się przejść bez zabijania, zabijanie jest opcją dodatkową, to ludzie są nienormalni."
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2016, 09:37
A nie Postal
Odpisz
10 lutego 2016, 09:59
@rad521: Postal, mój błąd. ;-;
Odpisz
10 lutego 2016, 17:37
"Hej! Przecież starczy dla wszystkich"
Odpisz
29 lutego 2016, 11:21
,,Ouhh, rośnijcie kwiatki zdrowe"
Odpisz
29 lutego 2016, 11:54
Odpisz
29 lutego 2016, 22:16
Postal to jedna z polskich perełek świata gier :> zaraz obok wieśka i superhot :>
Odpisz
2 marca 2016, 23:34
@Saren13: SuperHot <3
Odpisz
29 lutego 2016, 12:41
Wolfenstein mocno
Odpisz
29 lutego 2016, 17:47
@SetAbominae: Raczej wal stylem mocno
Odpisz
29 lutego 2016, 18:31
@mamszczurke: Raczej gry...
Odpisz
29 lutego 2016, 16:06
Powodzenia z chowaniem do kieszeni...
Odpisz
29 lutego 2016, 15:21
To zgadnij czego nauczyło mnie Hotline Miami
Odpisz
29 lutego 2016, 14:18
Tylko uważaj żeby ludzie nie wzięli tego za Dżordża...
Odpisz
29 lutego 2016, 11:53
Nom... W sume racja
Odpisz
9 lutego 2016, 22:42
Ja bym przygotowywał się na atak zombi gdybym to zobaczył.
Odpisz
9 lutego 2016, 22:33
no i nie miesci sie w kieszeni a moglem brac lekcje u cj jak wlozyc rpg do kiesseni ale nie no i zepsulem sobie dzien :(
Odpisz
10 lutego 2016, 00:17
@kacper5656: mi się spokojnie mieści zam się dziwie ale w moim dresie w 1 kieszeni spodni mieszczą się około 4 litry
Odpisz
9 lutego 2016, 21:33
Toż to 3 metalu!
Odpisz