Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Powodzenia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tacy sami, a ściana między nami
Totalnie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2016, 20:12
we ar anymus we ar lgion
Odpisz
27 lutego 2016, 07:13
o bosz... xd nie wiedziałam że mój obrazek rozwali aż tak internety. xdd
Odpisz
27 lutego 2016, 09:55
@SzalonaTruskawka: Zaraz.... co?
Odpisz
8 lutego 2016, 19:59
byo
Odpisz
27 lutego 2016, 07:24
@Czarny777: fajnie tylko że ja tego nie wiedziałam. więc wstawiłam zdjęcie.
Odpisz
8 lutego 2016, 21:20
Było. Nawet Anon potwierdza.
Odpisz
27 lutego 2016, 07:24
@Monnx: Fajnie. ͡° ͜ʖ ͡°
Odpisz
8 lutego 2016, 21:58
ej, nie obrażaj Anonimowych
Odpisz
27 lutego 2016, 07:23
@avalon3440: nie obrażam animowych. tylko wstawiłam zdjęcie dla beki. bo ktoś nie postarał się zrobić masek. i teraz wyglądają jak idioci.
Odpisz
26 lutego 2016, 10:11
WE ARE CHAMPIONS
Odpisz
27 lutego 2016, 07:15
@Isgaroth: nope.
Odpisz
26 lutego 2016, 10:35
Niech zgadnę, z Francji :D
Odpisz
27 lutego 2016, 07:15
@Dexterek: jo xd
Odpisz
9 lutego 2016, 02:27
Zhakowanie tego kto to wstawił za 3...2...1...0....-1...-2... kurffa juź mi zepsuli maszynę do odliczania...
Odpisz
27 lutego 2016, 07:14
@Angel_Kubixarius: masz coś do mnie ? ;/
Odpisz
26 lutego 2016, 11:53
Hackerzy u Anonimowych stanowią jakieś 5-10%
Odpisz
27 lutego 2016, 00:48
alkapone???
Odpisz
26 lutego 2016, 11:06
Ło kuhde, wczoraj akurat leciało w jak wendeta, to nie przypadek
Odpisz
8 lutego 2016, 22:44
we are anonimus and we were on this page (pewnie źle napisałem)
Odpisz
26 lutego 2016, 10:34
@coloman: Jak można popełnić błąd w słowie napisanym kilka centymetrów wyżej?
Odpisz
26 lutego 2016, 10:38
@coloman: anonymous*
Odpisz
26 lutego 2016, 11:39
O ch*j, to znowu Ty? Przewidywania Wittmana się sprawdziły ;-;
Odpisz
26 lutego 2016, 15:46
@SetAbominae: tak jest jak się nie patrzy na napis wyżej, tylko się pisze z pamięci
Odpisz
26 lutego 2016, 15:47
dziękuje za poprawienie :)
Odpisz
27 lutego 2016, 07:21
@coloman: tak. źle napisałeś. We Are Anonymous, We Are Legion, We Don't Forgive, We Don't Forget
Exprect US!
Odpisz
27 lutego 2016, 10:01
@SzalonaTruskawka: wiem, że całość wygląda inaczej, ale chodziło mi o zmianę tego tekstu na coś na zasadzie "jesteśmy anonymous i byliśmy na tej stronie" (w sensie, że obrazek się powtórzył), a to, że źle napisałem dotyczyło ich nazwy
Odpisz
8 lutego 2016, 20:45
Było.
Odpisz
8 lutego 2016, 19:44
Odpisz