memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 lutego 2016, 19:46
Ciekawe od czego ta ręka złamana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 lutego 2016, 19:58
@Dexterek: fap fap ...
26 lutego 2016, 20:34
@kronim: Jak przy fapaniu można sobie złamać rękę?
26 lutego 2016, 20:56
@monho25: Może spać na ciebie fortepian.
27 lutego 2016, 09:59
@kronim: trrrrra rap i kaczuszki wciąż taasańczą i kuperkiem teżzzz ruszą....
28 września 2018, 19:07
@Fina258: spać xd
4 marca 2022, 14:12
@Fina258: spaść
20 kwietnia 2022, 23:01
@PuyoPuyo: Spać.
27 lutego 2016, 10:56
Jakby to ułatwiło życie......
27 lutego 2016, 10:55
ale fajnie!
26 lutego 2016, 19:55
Ja też tak chce !!! xD
10 lutego 2016, 14:51
Ktoś zna jakąkolwiek grę gdzie leczy się lajkami?
26 lutego 2016, 19:17
@Borsuk2304: ja znam to podpi***alacz 2015 niedługo będzie 16
26 lutego 2016, 19:07
dwa lajki z multikont
26 lutego 2016, 19:02
Czy to jest piepszony wolwerine czy deadpool?
9 lutego 2016, 21:15
hahahahahaha sorry nie ten post (xdd)
9 lutego 2016, 21:35
@WoooN: Myślisz że ktoś ci uwierzy? Nawet nie masz edycji!
9 lutego 2016, 22:21
@WoooN: Wyjdź!
26 lutego 2016, 21:24
@WoooN: Weź ty ku*wa wyjdź. Kluczem do drzwi jest żyletka.
28 lutego 2016, 09:38
@WoooN: Ile szczałek w dół xd (sory nie ten kom xddd)
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 lutego 2016, 19:46
Ciekawe od czego ta ręka złamana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 lutego 2016, 19:58
@Dexterek: fap fap ...
Odpisz
26 lutego 2016, 20:34
@kronim: Jak przy fapaniu można sobie złamać rękę?
Odpisz
26 lutego 2016, 20:56
@monho25: Może spać na ciebie fortepian.
Odpisz
27 lutego 2016, 09:59
@kronim: trrrrra rap i kaczuszki wciąż taasańczą i kuperkiem teżzzz ruszą....
Odpisz
28 września 2018, 19:07
@Fina258: spać xd
Odpisz
4 marca 2022, 14:12
@Fina258: spaść
Odpisz
20 kwietnia 2022, 23:01
@PuyoPuyo: Spać.
Odpisz
27 lutego 2016, 10:56
Jakby to ułatwiło życie......
Odpisz
27 lutego 2016, 10:55
ale fajnie!
Odpisz
26 lutego 2016, 19:55
Ja też tak chce !!! xD
Odpisz
10 lutego 2016, 14:51
Ktoś zna jakąkolwiek grę gdzie leczy się lajkami?
Odpisz
26 lutego 2016, 19:17
@Borsuk2304: ja znam to podpi***alacz 2015 niedługo będzie 16
Odpisz
26 lutego 2016, 19:07
dwa lajki z multikont
Odpisz
26 lutego 2016, 19:02
Czy to jest piepszony wolwerine czy deadpool?
Odpisz
9 lutego 2016, 21:15
hahahahahaha
sorry nie ten post (xdd)
Odpisz
9 lutego 2016, 21:35
@WoooN: Myślisz że ktoś ci uwierzy? Nawet nie masz edycji!
Odpisz
9 lutego 2016, 22:21
@WoooN: Wyjdź!
Odpisz
26 lutego 2016, 21:24
@WoooN: Weź ty ku*wa wyjdź.
Kluczem do drzwi jest żyletka.
Odpisz
28 lutego 2016, 09:38
@WoooN: Ile szczałek w dół xd
(sory nie ten kom xddd)
Odpisz