Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2022, 22:07

Wystarczy mocniej przycisnąć.

Avatar TheVellox46

4 marca 2016, 15:48

true story. Dwa miesiące nauki wystarczyło żeby stwierdzić że się jednak do tego nie nadaję.

Avatar SetAbominae

3 marca 2016, 19:44

F-dur? Szczerze miałem większy kłopot z d-moll'em. Zresztą czyste chwyty bardzo rzadko przydają się na elektryku

Avatar KamSaw

3 marca 2016, 18:29

Po 2 latach ćwiczeń da się radę to ogarnąć

Avatar Antycypator

3 marca 2016, 17:38

Gram tylko na basie ale F dur to nie jest wyzwanie. Macie takie małe odstępy między strunami, więc co w tym cięzkiego?

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2016, 15:32

Skoro są chwyty barowe to czy są chwyty restauracyjne?

Avatar zGorkiNaPazurki

3 marca 2016, 16:50

nie

Avatar Mijak

3 marca 2016, 16:49

Baaaardzo rzadko używam chwytów barowych. Zwykle gram wtedy po prostu tak zwane "power chordy" na trzech strunach.

Avatar TheHarrier

9 lutego 2016, 22:10

potwierdzam i polecam aplikację guitar tuna

Avatar Swagbob

3 marca 2016, 16:04

@TheHarrier: #teamguitartuna

Avatar kopytkon

3 marca 2016, 16:03

Nauka gry na gitarze - robisz to bardzo dobrze

Avatar DarthKrooge

9 lutego 2016, 22:11

f-dur nawet nawet, chyba Bmoll czy jakos to jest dopiero koszmar ;-;

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2016, 22:43

@DarthKrooge: B-moll jest spoko, gorszy jest B-Dur. Ułożenie trzech palców obok siebie na jednym progu+trzymanie palcem chwyty barkowego jest dla mnie awykonalne.

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2016, 06:45

Moim zdaniem właśnie to jest jeden z łatwiejszych ._.

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2016, 09:55

To musisz mieć małe palce. Ja z moimi nie ma szans, żebym to zagrał.

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2016, 21:03

Też się przy tym męczę jak gram :D

Avatar TheHarrier

11 lutego 2016, 15:52

@DarthKrooge: na masz trochę racji

Avatar ZielonyDywanik

9 lutego 2016, 22:37

jestem samoukiem

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2016, 15:33

@ZielonyDywanik: Pjona.

Avatar ZielonyDywanik

10 lutego 2016, 18:03

Pjona.

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2016, 09:59

Swoją drogą to co jest pokazane na obrazku to nie jest akord F-Dur, a akord a#-moll. Chyba, że ta praworęczna dziewczyna gra nie wiedzieć czemu na leworecznej gitarze.

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2016, 00:32

Kto próbował ten wie...

Avatar Toast55

10 lutego 2016, 00:28

Żaden akord barowy nie sprawia mi trudności oprócz tego. Jednego. Je**nego. F-dur.

Avatar Komandor_Brytania

9 lutego 2016, 21:58

Barowe są najgorsze ;-;

Avatar MR_Kogut15

9 lutego 2016, 21:59

@Komandor_Brytania: A restauracyje jeszcze gorsze ;_;

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2016, 22:02

@MR_Kogut15: Gorzej kiedy na trąbce musisz wykonać chwyt jadłodajniowy na 15 gryfie od prawej.

Avatar TheHarrier

9 lutego 2016, 22:11

trąbka raczej nie ma gryfów

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2016, 22:12

@TheHarrier: Powinieneś zrozumieć iż był to żart pp wyrażeniach takich jak "chwyt jadłodajniowy " oraz "pietnasty gryf od prawej".

Avatar MR_Kogut15

9 lutego 2016, 22:43

Jeszcze gorzej jeśli musisz odwalić solówkę na flecie obierajcąc mandarynkę, to taki lekki hardkor juz :v

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2016, 22:45

@Komandor_Brytania: Ale jak już ogarniesz barowe to możesz wszystko. Możesz zagrać każdy dźwięk mając palce w tej samej pozycji, wystarczy tylko że będziesz ruszał ręką.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ikony

Co to takiego?

Totalnie

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka