Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar piard

28 lutego 2017, 09:01

To... To jest przepiękne.

Avatar KennySAWP

19 marca 2016, 21:44

Szkoda że nie ma czegoś takiego na urodziny. ;-;

Avatar Antycypator

3 marca 2016, 17:35

Też bym wolał taki tort niż jakieś wytwory z cukierni, które i tak smakują jak plastik z cukrem.

Avatar RobsonPlay

3 marca 2016, 23:16

@Antycypator: To gdzie ty mieszkasz że ci tak smakuje?

Avatar Antycypator

3 marca 2016, 23:26

@RobsonPlay: większość cukierni robi kremy z gotowych prochów. Po najmniejszej linii oporu. Tak jest szybciej, taniej i łatwiej. No chyba, że chcesz tort w cenie przynajmniej 50 zł za kilogram, wtedy może się postarają. Ale najlepiej jest zrobić samemu.

Avatar uberIGGENN

4 marca 2016, 14:57

@Antycypator: prochów?? *lenny*

Avatar parapet_parapet

4 marca 2016, 07:15

Jestem czarny ;-;

Avatar handlash

26 lutego 2016, 16:23

Avatar Fina258

3 marca 2016, 23:49

@handlash: I tak byś wpi*rdalał.

Avatar LORDDARTHVADER

3 marca 2016, 18:29

NAJŁADNIEJSZY TORT W CAŁEJ GALAKTYCE

Avatar tr_8r

3 marca 2016, 18:09

shut up and take my niggas

Avatar DragoonGirl

3 marca 2016, 17:22

Chce to <33

Avatar Lady_Deadpool

3 marca 2016, 16:20

Żarłabym.

Avatar Lacoste

3 marca 2016, 16:57

@Lady_Deadpool: Niech pójdzie w cycki ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Avatar Ch4rles

3 marca 2016, 16:31

A potem sie dziw czemu idziesz w tłuszczu zamiast w spodniach

Avatar LudzkiGofr

26 lutego 2016, 15:01

Jedyne mięso jakie mi tam smakuje to fileciki

Avatar DziwnyPan

27 lutego 2016, 00:23

@LudzkiGofr: chyba kurczok, bo wszystko ( prawdopodobnie, bo ja tak uważam ) tam to kurczok

Avatar RaXen

26 lutego 2016, 22:35

Urodziny Gimpera

Avatar KarpZLidla

26 lutego 2016, 20:23

Więcej oleju niż w beczce ropy.

Avatar Wikoza

Edytowano - 26 lutego 2016, 18:42

KFCmasterRace

Avatar Awp_Asiimov

26 lutego 2016, 17:07

Give me that!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tacy to pożyją

Ikony

Lekko nie będzie

Mało znany szczegół

Deal życia

Hobby dla faceta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka