Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pozdrawiam świetliki
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2016, 15:58
Koka, wóda,
góra siana,
Pop, Borixin, Alibaba
Odpisz
4 listopada 2018, 09:04
@PolandBOX: przypominam komentarz
Odpisz
3 kwietnia 2016, 14:47
Aż mi nie szkoda fanów tego "Gangu Albańskiej Myszki Miki". Po prostu pojeby.
Odpisz
5 marca 2016, 11:01
gang albani nie napiszę z dużych liter, bo to nawet nie zasługuje na miano zespołu.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 14:43
@Zlodziej_Ziemniakow: Brawo dla Ciebie!
Odpisz
6 marca 2016, 10:44
#gangalbanitogówno
Odpisz
17 marca 2016, 19:00
@uberIGGENN: jep sje h*jó popek by cje roziebal sóko
Odpisz
17 marca 2016, 19:03
@Skrzypo: wof sato bo fi wyebe
Odpisz
17 marca 2016, 20:09
@uberIGGENN: nałócz sje pijsaci sjepir
Odpisz
18 marca 2016, 17:07
@Skrzypo: tf teł
Odpisz
5 marca 2016, 11:18
je#ać srang albanii, czekam na shitstorm
Odpisz
17 marca 2016, 19:01
@ctgs113: hói ć f dópe spjerdolino hcerz f morde
Odpisz
18 marca 2016, 07:31
@ctgs113:
a teraz pytanie czy gównoburza się uda 😈😈😈😈😈
Odpisz
5 marca 2016, 13:33
[*] kiedyś było inaczej
Odpisz
5 marca 2016, 09:00
Viva albania!
Odpisz
5 marca 2016, 17:42
@borves: nikt nie rozumie sarkazmu :(
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2016, 08:17
Są takie obrazki jak ten który pokazuje coś tak bardzo ch**owego, że mimo perfekcjonizmu trzeba dać oceny w dół...
Odpisz
5 marca 2016, 08:02
siano sałata wóda kartofle!
.
.
.
.
.
to wszystko znajdziecie na naszym targu przy ulicy albańskiej!
Odpisz
5 marca 2016, 08:00
Niedawno w podstawówce był karnawał dla klas 1-3, pomagałam mojej cioci ubrać moja siostrę cioteczną za księżniczkę,a tu nagle do klasy wchodzi gówniarz z 2-iej klasy i wrzeszczy na całe gardło " jestem królem Albanii!",miał na sobie bluzę z logiem Gangu Albanii i czerwoną szminką do ust narysowane na obu policzkach blizny popka...później oczywiście wlazła jego matka-na oko dwadzieścia parę lat.popatrzala na swojego synusia i stwierdzila-" ale ch**owo narysowałeś te blizny."
A mnie-gimnazjalistce z drugiej klasy,szczęka opadła do ziemi...
<otwiera portal do innego świata i wchodzi>
Odpisz
13 lutego 2016, 20:33
pop porixon xD co to jest?
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2016, 05:15
wóda wóda siano
Odpisz
5 marca 2016, 07:52
@maskatrone: i r*chano XD boshe
Odpisz
5 marca 2016, 07:45
I ta ambitna nazwa- Kamil XD
Odpisz
5 marca 2016, 07:52
@marcin77711: miałem to napisać xd
Odpisz
4 marca 2016, 23:08
Żeby zrozumieć ten zespół trzeba przesłuchać dokładnie chociaż jedną piosenkę i wyczuć przekaz.
Żartuję, to jest k^rwa niemożliwe...
Odpisz
4 marca 2016, 21:06
Albania jest pewnie trochę zawstydzona tym zespołem.
Odpisz
4 marca 2016, 21:38
@psingwin: Troche? Raczej troche bardzo.
Odpisz
4 marca 2016, 22:26
@NorwegiaBall: Nom.
Odpisz
4 marca 2016, 21:39
Zrób ktoś przeróbkę PORixon xD
Odpisz