Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PolandBOX

9 listopada 2016, 15:58

Koka, wóda,
góra siana,
Pop, Borixin, Alibaba

Avatar Czarna_Madonna

4 listopada 2018, 09:04

@PolandBOX: przypominam komentarz

Avatar Palauball

3 kwietnia 2016, 14:47

Aż mi nie szkoda fanów tego "Gangu Albańskiej Myszki Miki". Po prostu pojeby.

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

5 marca 2016, 11:01

gang albani nie napiszę z dużych liter, bo to nawet nie zasługuje na miano zespołu.

Avatar Palauball

3 kwietnia 2016, 14:43

@Zlodziej_Ziemniakow: Brawo dla Ciebie!

Avatar uberIGGENN

6 marca 2016, 10:44

#gangalbanitogówno

Avatar Skrzypo

17 marca 2016, 19:00

@uberIGGENN: jep sje h*jó popek by cje roziebal sóko

Avatar uberIGGENN

17 marca 2016, 19:03

@Skrzypo: wof sato bo fi wyebe

Avatar Skrzypo

17 marca 2016, 20:09

@uberIGGENN: nałócz sje pijsaci sjepir

Avatar uberIGGENN

18 marca 2016, 17:07

@Skrzypo: tf teł

Avatar ctgs113

5 marca 2016, 11:18

je#ać srang albanii, czekam na shitstorm

Avatar Skrzypo

17 marca 2016, 19:01

@ctgs113: hói ć f dópe spjerdolino hcerz f morde

Avatar ctgs113

18 marca 2016, 07:31

@ctgs113:
a teraz pytanie czy gównoburza się uda 😈😈😈😈😈

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2016, 13:33

[*] kiedyś było inaczej

Avatar borves

5 marca 2016, 09:00

Viva albania!

Avatar borves

5 marca 2016, 17:42

@borves: nikt nie rozumie sarkazmu :(

Avatar Katrtlen

Edytowano - 5 marca 2016, 08:17

Są takie obrazki jak ten który pokazuje coś tak bardzo ch**owego, że mimo perfekcjonizmu trzeba dać oceny w dół...

Avatar andi12345

5 marca 2016, 08:02

siano sałata wóda kartofle!

.

.

.

.

.

to wszystko znajdziecie na naszym targu przy ulicy albańskiej!

Avatar LevySarahina

5 marca 2016, 08:00

Niedawno w podstawówce był karnawał dla klas 1-3, pomagałam mojej cioci ubrać moja siostrę cioteczną za księżniczkę,a tu nagle do klasy wchodzi gówniarz z 2-iej klasy i wrzeszczy na całe gardło " jestem królem Albanii!",miał na sobie bluzę z logiem Gangu Albanii i czerwoną szminką do ust narysowane na obu policzkach blizny popka...później oczywiście wlazła jego matka-na oko dwadzieścia parę lat.popatrzala na swojego synusia i stwierdzila-" ale ch**owo narysowałeś te blizny."
A mnie-gimnazjalistce z drugiej klasy,szczęka opadła do ziemi...
<otwiera portal do innego świata i wchodzi>

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2016, 20:33

pop porixon xD co to jest?

Avatar maskatrone

Edytowano - 5 marca 2016, 05:15

wóda wóda siano

Avatar pokasowe

5 marca 2016, 07:52

@maskatrone: i r*chano XD boshe

Avatar marcin77711

5 marca 2016, 07:45

I ta ambitna nazwa- Kamil XD

Avatar pokasowe

5 marca 2016, 07:52

@marcin77711: miałem to napisać xd

Avatar Ewanka

4 marca 2016, 23:08

Żeby zrozumieć ten zespół trzeba przesłuchać dokładnie chociaż jedną piosenkę i wyczuć przekaz.
Żartuję, to jest k^rwa niemożliwe...

Avatar psingwin

4 marca 2016, 21:06

Albania jest pewnie trochę zawstydzona tym zespołem.

Avatar NorwegiaBall

4 marca 2016, 21:38

@psingwin: Troche? Raczej troche bardzo.

Avatar psingwin

4 marca 2016, 22:26

Avatar makajet

4 marca 2016, 21:39

Zrób ktoś przeróbkę PORixon xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

To by wystarczyło

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Pozdrawiam świetliki

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka