Skoro śnieg może padać przy temperaturze dodatniej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Z klasą się trzeba urodzić
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Deal życia
To musiało być męczące
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2016, 18:31
Odpisz
15 lutego 2016, 18:39
@wojtekrozrabiaka: Ppwiedziałbym coś, ald wojna skończona...
Odpisz
15 lutego 2016, 18:40
Ludzie, przestańcie z tą wojną. ;-; To miały być tylko 2/3 obrazki, a wy wzięliście to na poważnie. ;-;
Odpisz
15 lutego 2016, 19:31
@wojtekrozrabiaka: Nie bój się Wojtku
Odpisz
16 maja 2018, 08:49
Wojna nigdy się nie zmienia
Odpisz
16 maja 2018, 10:52
@wojtekrozrabiaka: Ej, o co chodzi z tą wojną?
Odpisz
16 maja 2018, 11:23
Ale co
Odpisz
24 kwietnia 2016, 19:51
Jeżeli deszcz by padał kiedy Bóg płacze, To co robi Bóg kiedy pada śnieg
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
12 września 2016, 17:23
@McMocarz: Zapewne robi lody.
Odpisz
12 września 2016, 17:25
Możliwe, możliwe...
Odpisz
12 września 2016, 17:26
@McMocarz: Albo je batona z kokosowymi wiórkami :v
Odpisz
12 września 2016, 17:46
Mhmmm...
Odpisz
12 września 2016, 18:53
@McMocarz: Ewentualnie kapturzy mnicha kappa.
Odpisz
12 września 2016, 18:56
Tylko na to czekałem Xd
Odpisz
12 września 2016, 19:01
@McMocarz:
Odpisz
28 grudnia 2017, 21:55
@McMocarz: kto powiedział że deszcz pada jak bóg płacze??/
Odpisz
2 stycznia 2018, 14:42
@Filipsss: niektórzy tak opowiadają dzieciom
Odpisz
19 grudnia 2016, 19:10
tak
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2016, 18:44
Ależ oczywiście. Wystarczy, że zaistnieje inwersja temperatury i będzie cieplej w partiach chmur niż na powierzchni.
Wtedy powstaje z takiego deszczu gołoledź, jest ślisko i to właśnie przez takie sytuacje wszyscy się wyjebywują na chodnikach.
Odpisz
15 lutego 2016, 21:05
a z drzew mogą spadać gałęzie, które są zbyt obciążone przez grubą warstwę lodu.
Odpisz
15 marca 2016, 17:54
"wyjebywują"
xD
Odpisz
16 marca 2016, 01:37
Coś ci na avka wpadło.
Odpisz
12 września 2016, 16:06
W każdą zimę wywracam się chodź raz na chodnik ... właśnie tak straciłam zęby mleczne ...
Odpisz
15 marca 2016, 23:58
tak
Odpisz
15 marca 2016, 22:56
Jak teraz pada śnieg jest około 3 stopni, więc kiepskie porównanie, bo to prawie 0
Odpisz
15 marca 2016, 18:51
Może, to zależy od tego czy temperatura ujemna utrzymuje się wysoko, gdzie następuje przemiana wody w lód.
Odpisz
15 marca 2016, 18:49
Może. Śnieg to zamarznięte cząsteczki wody. Grad to bardzo dużo takich cząsteczek. Grad i śnieg to woda.
Odpisz
15 marca 2016, 21:54
@avalon3440: Ale mówimy o deszczu, a nie wodzie. Mówisz o opadach.
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2016, 18:44
Co jeśli ci powiem, że śnieg to nie zamarznięty deszcz?
Odpisz
15 marca 2016, 18:11
Oczywiście, u mnie niedawno padał, a temperatura była -3 stopnie Celsjusza.
Odpisz
15 marca 2016, 17:26
istnieje takie zjawisko nazywa si zdaje mroźnym deszczem i momentalnie zamarza po kontakcie z stałą powierzchnią
Odpisz
15 lutego 2016, 20:45
tak
Odpisz
15 lutego 2016, 19:17
ja w dodatnim pada śnieg to jak morze w minusowym
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2016, 19:14
Konstantynopolitańczykowianeczka!
Odpisz
15 lutego 2016, 19:15
@pawelek9889: Właściwie to ja nie wiem co to znaczy ale za**biście brzmi!
Odpisz
15 lutego 2016, 18:55
Tak
Odpisz