Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zdeklasowani znowu
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
To będzie bolało
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2019, 23:25
Ale to mój wtedy ma mniej dobrych ocen.
A tamten jest na głównej.
Odpisz
28 lutego 2016, 11:18
Może nie patrzył co jest w poczekalni?
Odpisz
28 lutego 2016, 12:29
Rysiu! Ty dzika bestio ! *mrau* ( Nie nie jestem gejem, ale jestem zboczony )
Odpisz
28 lutego 2016, 13:00
Wat? ._.
Odpisz
28 lutego 2016, 13:02
Wiedziałem że to się tak skończy Rysiu! Odchodzę od Ciebie!
Odpisz
28 lutego 2016, 13:09
Chyba mnie z kimś pomyliłeś... Nie jestem Ryszard...
Odpisz
28 lutego 2016, 13:12
Ehh... Rysiu, Rysiu. *uświadamia sobie że oglądał się za dużo anime*
Daaaaamn!
Odpisz
28 lutego 2016, 13:55
;-;
Odpisz
28 lutego 2016, 19:38
Kolego! Przepraszam za moje zachowanie, tak na prawdę to mam nadzieje że wy**cha Cię Skrzydłosz :3
Odpisz
28 lutego 2016, 20:02
Staph. ;-;
Odpisz
28 lutego 2016, 20:34
Ok... za jedyne 9.99 !
Odpisz
28 lutego 2016, 22:26
Nie.
Odpisz
15 marca 2016, 17:21
;-;
Odpisz
15 marca 2016, 17:37
Co ty ćpasz?xD
Odpisz
15 marca 2016, 17:51
Kał kota. Chcesz trochę ?
Skrzydlosz mi daje za bycie jego murzajem :p
Odpisz
15 marca 2016, 17:56
Nie,dziękuję...
Odpisz
15 marca 2016, 17:58
No to wyjdź.
Odpisz
15 marca 2016, 18:02
Wychodzę.I nie wiem kiedy wrócę.
Odpisz
15 marca 2016, 18:03
To dobrze. Pa.
*idzie oglądać anime*
Odpisz
15 marca 2016, 18:33
What the fuck?
Odpisz
15 marca 2016, 19:30
Co tu się właśnie odje**o?
Odpisz
12 stycznia 2017, 12:49
Skrzydloszku czekam ;*
Odpisz
15 marca 2016, 23:21
I wszystko jasne
Odpisz
9 czerwca 2016, 20:24
@TheFull:
Odpisz
15 marca 2016, 22:50
A potem on się dostaje na główną, a ty nie...
Znam to...
Odpisz
28 lutego 2016, 14:00
i ten drugi zostaje przeniesiony na główną gdzie jest zasypywany komentarzami i dodawany do ulubionych, a twój obrazek stoi w poczekalni i każdy pisze ,,Było"
Odpisz
28 lutego 2016, 12:53
A potem obrazek tego kogoś innego ląduje na głównej
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2016, 12:10
I on ma lepszą ocenę ;-;
Odpisz
28 lutego 2016, 11:18
niech zgadnę, chodzi o kanapkę w sejfie?
Odpisz
28 lutego 2016, 11:25
Nie... Tak xD
Odpisz
28 lutego 2016, 11:30
O tą kanapkę i nie tylko. To się dzieje od paru dni.
Odpisz