Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MrStick

Edytowano - 8 marca 2016, 20:41

Wytłumaczy ktoś?

Hate box –» |_____|

Avatar bionic2000

8 marca 2016, 20:55

@MrStick: W tej civce są 3 doktryny: spuremacja(ulepszanie człowieka, roboty i wynalazki z science fiction), harmonia(łączenie ludzi z obcymi, technologie obcych) i czystość(czyste człowieczeństwo, niszczenie obcych, technologie z ziemi), są potrzebne do rozwijania jednostek i ukończenia gry(każda doktryna ma swoje zakończenie). Oczywiste jest że pewne doktryny się krzyżują(czystość chce zabić obcych, harmonia chce ich zachować) więc się za bardzo nie lubią.

Avatar Biggerisbetter1987

8 marca 2016, 23:26

@bionic2000: Spuermacja...

Avatar bionic2000

9 marca 2016, 00:44

@Biggerisbetter1987: O nie! Literówka! Zabić!

Avatar Biggerisbetter1987

9 marca 2016, 07:59

@bionic2000: Sorry, zapomniałem o najważniejszym. SPUERmacja( ͡° ͜ʖ ͡°).

Avatar bionic2000

9 marca 2016, 15:39

@Biggerisbetter1987: chodziło o moje spure...

Avatar Tenketsu

9 marca 2016, 11:54

Rozwijaj czystość, sranie na tory cię nienawidzi ;c

Avatar Buk_Jedyny

8 marca 2016, 22:19

Czystość,czystość i jeszcze raz czystość! Jak można łączyć się z obcymi!
Rasowo czysta Europa!

Btw.uwielbiam kiedy ludzie szukają tej gry jako dlc do civ 5

Avatar Zbieram_Strzalki_w_Gore

Edytowano - 8 marca 2016, 20:45

wole zwykle civilization a nie jakies super nowoczesna nowoczesnosc

Avatar ManchesterUnited

8 marca 2016, 21:32

@Zbieram_Strzalki_w_Gore: Chyba nie idzie ci zbieranie :3

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2016, 20:09

Ja zawsze grałem albo harmonią, albo supremacją. Harmonia miała całkiem fajny design jednostek, supremacja miała to coś co wyglądało jak pająk z wielkim działem czym uwielbiałem atakować.

Avatar bylejakbylegdzie

8 marca 2016, 20:19

ja harmonia supermancja

Avatar TheGreatcat

8 marca 2016, 20:14

I tak wolę Galactic Civilizations. Tworzenie okrętów jest tam po prostu epickie.

Avatar Szczyt_jeja

8 marca 2016, 20:03

Ja zawsze brałem harmonię, bo... właściwie dlatego że te pieski obcych są takie fajne że szkoda mi było je zabijać.

Avatar figaro19

8 marca 2016, 20:02

Na potęgę posępnego Gandhiego, weszło na główną!

Avatar bionic2000

16 lutego 2016, 12:30

Gram pod czystość, wszyscy cię nie lubią. Ale to może dlatego że drugi perk dodaje atak i obrone przeciwko obcym(tamtejsi barbarzyńcy)

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2016, 10:20

Komu się to chciało czytać....?

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2016, 10:33

Każdemu bo to nie jest długie;)

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2016, 10:34

Jak widać nie każdemu... bo mi się nie chciało

Avatar przemek1ni

16 lutego 2016, 19:27

I ty śmiesz sobie wstawiać Sobieskiego na avatar?!

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2016, 19:49

Avatar przemek1ni

16 lutego 2016, 19:53

Po dokładniejszych oględzinach stwierdzam jeden z lepszych rodzajów trollingu. Szerokości!

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2016, 19:58

@przemek1ni: Dzięki kolego za marginesik!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar figaro19
Dodane przez: figaro19

Chciał tylko pomóc

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

A, okej

Nie są aż takie pyszne

Frustrujące

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka