Nareszcie... po tylu latach!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Znak czasów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2017, 16:12
@KontoUsunięte: Virtual Console
Odpisz
1 marca 2016, 19:06
O, stare poksy na nowym 3DSie.
Odpisz
1 marca 2016, 19:29
masz go ???
Odpisz
1 marca 2016, 19:47
@misterbzyku: Mam trochę starszy model (nie ten najnowszy), ale też 3DSa XL.
Odpisz
1 marca 2016, 20:43
to podaj friend code
Odpisz
1 marca 2016, 20:43
@misterbzyku: Nawet nie wiem co to ;-;
Odpisz
1 marca 2016, 20:44
tam gdzie ta buźka
Odpisz
1 marca 2016, 20:51
@misterbzyku: 2724 - 2105 - 5152 ale to i tak nic nie da, bo nie mam połączonego z Internetem (Nie mam tego urządzenia do łączenia).
Odpisz
2 marca 2016, 00:14
Trzeba jakieś urządzenie, żeby się łączyć z internetem? Bo mam zamiar sobie kupić i nwm czy jeszcze będzie trzeba coś dokupować.
Odpisz
2 marca 2016, 07:01
@popek9001: ja nic nie kupowałem
Odpisz
8 marca 2016, 20:12
@popek9001: jemu chodzi wo wifi
Odpisz
8 marca 2016, 21:02
@SebastieX: wim
Odpisz
5 maja 2016, 19:30
@misterbzyku: Wreszcie się skapłem że nie trzeba tego urządzenia ;-;
Odpisz
5 maja 2016, 20:53
XD
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2016, 15:55
Gratulacje
Odpisz
9 marca 2016, 13:03
Admin z martwychwstał
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2016, 17:13
nowy 3dsxl podasz FC?
Odpisz
1 marca 2016, 17:21
@misterbzyku: ?
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2016, 17:28
@misterbzyku: A ile kosztuje taki 3ds xl?
Odpisz
1 marca 2016, 19:06
Tak z 700-800 zł
Odpisz
1 marca 2016, 19:07
Jeśli to jest ten nowy.
Odpisz
8 marca 2016, 20:14
new 3ds jest droższy od 3ds
Odpisz
8 marca 2016, 21:27
@SebastieX: mi chodzi o New 3DS
Odpisz
8 marca 2016, 21:51
tak z 700zl
Odpisz
8 marca 2016, 21:33
Ja mewa zawsze miałem już po godzinie ok. gry ;p mi nie przypadł do gustu
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2016, 21:10
heh, ja mam GBA ale nie mam kasety(?) z pokemonami, a bardzo bym chciał :/ nawet Mario nie mam :(
Odpisz
8 marca 2016, 21:21
@Jumper112: *Kartridż.Też bym chciał, ale nie mam ani tego, ani tego.
Odpisz
8 marca 2016, 20:45
czy tylko ja nie interesuje sie i nie ogariam pokemonow?
Odpisz
8 marca 2016, 20:48
@Zbieram_Strzalki_w_Gore: Nie, ja też.
Odpisz
1 marca 2016, 19:39
Jak na 3DS i DS można uruchomić gry Game boya ?
Odpisz
8 marca 2016, 20:13
ta gra jest po części takim remastedem
Odpisz
8 marca 2016, 20:12
Wolę poczekać do Pokemon Go
Odpisz
8 marca 2016, 20:11
Tylko specjalnym sposobem dało się złapać mew
Odpisz