Gdyby księżniczki Disneya występowały w anime
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Dobrze czasem się oderwać
Jakby trochę nie fair
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
No to posłuchane
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca, 18:33
Dziękuję za Princess potato
Odpisz
31 sierpnia 2018, 07:12
Mi się nie wydaje żeby Alicja z Krainy Czarów była księżniczką.
Odpisz
4 marca 2017, 19:00
Będzie z tego ślizgacz?
Odpisz
7 maja 2017, 21:19
@KucikukanPL: też bym chciał
Odpisz
5 lutego 2018, 09:58
@KucikukanPL: otóż
N I E T Y M R A Z E M
Odpisz
5 lutego 2018, 19:32
@Gryzoniusz:
Odpisz
11 maja 2017, 18:06
Większość jest (trochę!) ładniejsza od oryginału.
Ale nie mówię, że wszystkie :P
Odpisz
18 lutego 2016, 14:31
Bardzo ładnie narysowane. Brak im wszystkiego czego nienawidzę w anime. Cycków wielkości arbuzów, brwi wyrwanych i narysowanych jedną kreską, braku nosa, ku*wików w oczach. Jest parę błędów (chociażby Śnieżka miała "usta czerwone jak krew") ale wszystko... łał.
Odpisz
11 maja 2017, 18:03
@Sakura_DeAnn: Nie każde anime jest takie jak odpisałeś do góry. Tylko tak... Niektóre...
Odpisz
1 października 2016, 20:51
I wszystkie mają duże...oczy oczywiście.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 10:01
100 komentarz!!!
Odpisz
22 czerwca 2016, 15:30
Jakie one śliczne *o*
Odpisz
30 marca 2016, 18:25
Pocahontas i Alicja to księżniczki?No chyba raczej nie.A ta piąta to kto to?Ty co dodałeś\dodałaś obrazek Powinnaś\powinieneś inaczej nazwać nie "Gdyby księżniczki Disneya występowały w Anime tylko "Gdyby postacie Disneya występowały w Anime.A tak w ogóle to jest to Anime?Ziemniak leci do foldera.
Odpisz
22 kwietnia 2016, 02:02
@MISIULKA06: Piąta to Kida z "Atlantyda: Zaginiony ląd".
Odpisz
20 lipca 2016, 21:57
@MISIULKA06: Pocahontas (chyba tak to się pisze) była córką wodza. Czyli prawie księżniczką. A tak z innej beczki. Masz folder na ziemniaki?!
Odpisz
16 marca 2016, 21:59
Nie oglądam anime, ale te są urocze. Takie kawaii^^
Odpisz
15 marca 2016, 22:15
5/5 bo ziemniak
Odpisz
3 marca 2016, 12:11
A gdzie Kylo Ren?????
Odpisz
18 lutego 2016, 19:31
kim jest ta z białymi włosami?
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2016, 21:30
@LIILa: księżniczka Kida z "Atlantyda zaginiony ląd"
Odpisz
19 lutego 2016, 15:14
@klafti123: dzięki :)
Odpisz
18 lutego 2016, 15:49
A gdzie Leia ze StarWars'ów?
Odpisz
16 lutego 2016, 22:16
Czemu wszyscy zaliczają Alicję do księżniczek skoro nie była księżniczką? ;-;
Odpisz
16 lutego 2016, 22:27
A Mulan była? A Tiana...?
Odpisz
17 lutego 2016, 23:12
@Myszkapl: Tiana poślubiła księcia. Mulan tak, chociaż nie wiem z jakiej racji.
Odpisz
18 lutego 2016, 10:03
@fankashehulk: Wg. Disneya księżniczką może zostać każda dziewczyna o czystym sercu.
Za to np. księżniczki (potem królowe) Kida, Elsa i księżniczka Anna nie są księżniczkami Disneya!
Odpisz
18 lutego 2016, 13:35
@Myszkapl: a ziemniok?
Odpisz
18 lutego 2016, 13:44
@Myszkapl: jak Anna i Elsa nie są księżniczkami Disneya, to mów mi od dzisiaj Kleopatra :v
Odpisz
18 lutego 2016, 13:52
@fankashehulk: Dobrze, Kleopatro :*
Odpisz
18 lutego 2016, 13:53
@Myszkapl: :* (czekam na kąpiel w mleku)
Odpisz