Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2019, 22:08
nic dziwnego
Odpisz
4 maja 2019, 14:43
Słusznie
Odpisz
6 marca 2016, 15:40
Mam 6
Ja się pytam: Jakie zażenowanie?
Odpisz
6 marca 2016, 21:40
@kamcia2378: Heh, witaj w klubie. Co przerabiacie?
Odpisz
27 stycznia 2017, 18:09
@kamcia2378: Witam w klubie :).
Ja mam 5.
Odpisz
6 marca 2016, 22:18
no to on może nasz poczciwy Adenozynotrifosforan
Odpisz
3 czerwca 2016, 17:21
@Aikido_team: 2'-deoksyadenozyno-5'-trifosforan
Odpisz
6 marca 2016, 22:48
Zawsze można go poddać reakcji spalania
Odpisz
6 marca 2016, 17:31
5 B|
Odpisz
6 marca 2016, 17:18
Ja już nie mam chemii biatch :)
Odpisz
6 marca 2016, 16:58
W tym semestrze nie mam chemii.
Yeeeeah
Odpisz
6 marca 2016, 16:56
Wyszukajcie sobie proszę pełną nazwę tytyny (niespełna 190 000 znaków, jest też 3,5 godzinny filmik jak jakiś faacet bije rekord Guinnessa w wymawianiu tego, każdy z nas ma to w mięśniach).
Odpisz
6 marca 2016, 15:50
Dwója to już dobrze ;-; Nienawidzę chemii.
Odpisz
16 lutego 2016, 18:37
A ty nie umiesz powiedzieć "Kwas Deoksyrybonukleinowy"...
Odpisz
16 lutego 2016, 18:38
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Kopiuj + Wklej
Kwas Deoksyrybonukleinowy
Odpisz
16 lutego 2016, 18:47
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Po prostu DNA :v
Odpisz
16 lutego 2016, 18:50
@Komandor_Brytania: Szczęśliwi ci, którzy genetykę mają już za sobą :P
Odpisz
16 lutego 2016, 19:31
@Monnx: mam aktualnie na szczęście ferie ;-;
Odpisz
16 lutego 2016, 21:29
@Monnx: szczęśliwi ci co nie poszli na biol-chema
Odpisz
16 lutego 2016, 21:56
@Kideu: I ci, co sprawdzian mieli z genetyki i 5 mają :P
Odpisz
6 marca 2016, 15:03
@Monnx: Genetyka nie jest trudna, swoją drogą mogę wiedzieć jaki jest zakres w gimnazjum?
Odpisz
6 marca 2016, 15:06
@MrStick: Niezbyt obszerny. Wszystko o DNA, RNA i jeszcze kilka rzeczy. Ale to w trzeciej dopiero.
Odpisz
6 marca 2016, 15:13
@Monnx: To mało .-.
Będzie o tym, jak zapisywać kariotyp?
Odpisz
6 marca 2016, 15:19
@KwasDeoksyrybonukleinowy: A czy Ty umiesz powiedzieć Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch?
Odpisz
6 marca 2016, 15:22
@szafirowy01: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch. Proszę.
Odpisz
6 marca 2016, 15:24
@MrStick: Ehe. To też będzie. W sumie to nie pamiętam, ale czym się martwisz?
Odpisz
6 marca 2016, 15:28
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Nie wierzę Ci. Na pewno nie potrafisz tego prawidłowo wymówić, a tym bardziej nie z pamięci.
Odpisz
6 marca 2016, 15:29
@Monnx: Ale czym mam się martwić? Interesuje mnie genetyka (obecnie czekam na 2 książki).
Odpisz
6 marca 2016, 15:34
@szafirowy01: Llanfaicośtamcośtamitakdalej.
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2016, 15:33
Lubię chemię, więc sprawdziłem czy się zgadza ;_;
Tak, zgadza się
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2016, 15:23
Jak to się czyta? Nie umiem po kosmitowemu...
Odpisz
6 marca 2016, 15:03
5 ;-;
Odpisz
18 lutego 2016, 08:09
4, no faktycznie nie za dobrze
Odpisz