Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Powodzenia
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2012, 11:50
Dlatego najlepiej jakby każdy miał ten sam kolor skóry :D Ale z biologicznego punktu widzenia tak nie może być bo żyjemy w różnych częściach Ziemi. A potem powstają nieporozumienia, jak np konkwistadorzy zabijali azteków ;p
Odpisz
26 sierpnia 2012, 15:18
@Mnich1: Mnich pierwszy raz mi się to zdarza, ale tutaj się z tobą nie zgodzę ;D
Conquestadores zabijali Azetków nie tylko ze względu na kolor skóry. Lecz dla tego że Azetkowie, czy tam inni Inkowie oddawali dobrowolne ofiary dla Bogów, w na tyle brutalny sposób że wg. Kościoła nie był on do za akceptowania. Więc postanowili ich wszystkich wybić!
Pozdrawiam ;D
Odpisz
26 sierpnia 2012, 15:48
To co piszesz to prawda ale myślę że jednak kolor skóry też mógł ich do nich zrazić.
Odpisz
26 sierpnia 2012, 19:04
Kościoła używali tylko jako wymówki. Chodziło tylko i wyłącznie o złoto jakie posiadali indianie.
Odpisz
26 sierpnia 2012, 20:38
@Mnich1: Zgadzam się ;D
Odpisz
26 sierpnia 2012, 20:39
@ziom200: O! Też prawda
Odpisz
28 sierpnia 2012, 22:06
@Mnich1: Wiesz co... Chciałbym też ciebie przeprosić! Jeśli czułeś się urażony przez mój komentarz to na prawdę przepraszam!
Odpisz
29 sierpnia 2012, 11:31
wtf... trzeba być jakimś dupkiem żeby się za takie coś obrażać.... Gdybym miał tak patrzeć na swoje życie długo bym nie przeżył. Wszystko trzeba brać na klatę i nie przejmować się :)
Odpisz
29 sierpnia 2012, 17:17
@Mnich1: Nie, po prostu jesteś spoko gość, i nie chciałbym Ciebie urazić ;D
Takie tam, miałem wyrzuty sumienia ;)
Odpisz
30 sierpnia 2012, 02:08
Nie no rozumiem, sam czasem z byle powodów mam wyrzuty sumienia. To tylko dobrze znaczy o tobie :)
Odpisz
22 stycznia 2013, 08:38
@ziom200: nawet cię popre
Odpisz
7 kwietnia 2014, 16:41
@ziom200: i się zawiedli bo indianie w skarbcach mieli kakao :)
Odpisz
26 sierpnia 2012, 16:49
oczekiwałem wniosków, że Bóg jest hipokrytą i sam stworzył takie zło...
Odpisz
26 sierpnia 2012, 12:48
2/5
Odpisz
26 sierpnia 2012, 11:12
słaaabeeee 1
Odpisz