Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Angielskie śmieszki
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lutego 2016, 22:26
Dobra, znaleźli u tego Kiszczaka dokumenty Wałęsy ale czego one tak w ogóle dotyczyły? O co taka afera?
Odpisz
20 lutego 2016, 10:54
@Kapitan_Jack_Sparrow: A taka że Wałęsa mówił że nie pracował z komuchami , czyli nie donosił na polaków , nie był za ruskimi ( w skrócie ) , a dokumenty pokazuja , że było inaczej mało tego Wałęsa był jako Lider Solidarności , jako wielki cżłowiek był ikoną , a okazał się zdrajcą
Odpisz
20 lutego 2016, 10:59
@oskare117: O menda jedna...
Odpisz
20 lutego 2016, 11:22
@Kapitan_Jack_Sparrow: Tyle wiem z tv , ale wiadomo są za i przeciw , , nie znam tej historii , dlatego nie oceniam , ale mówie jak jest :)
Odpisz
28 lutego 2016, 21:00
@oskare117: + marsze KOD w obronie Lecha Wałęsy.
Odpisz
29 lutego 2016, 00:28
@Kapitan_Jack_Sparrow: Nie menda ponieważ nie wiadomo czy dokumenty są prawdziwe. Ogólnie miały zostac opublikowane 5 lat po śmierci Wałesy. Chodziło o to żeby nie mogł się bronić. Poczekamy i zobaczymy jaka jest prawda, ale bez wzgledu na to jaka jest prawda, to dzięki Wałęsie ruskie nie sprawują władzy w tym kraju. Chociaż teraz nie był bym taki pewien.
Odpisz
29 lutego 2016, 09:40
@lukasz5511: Wiem, tak tylko napisałem, teraz gadają o tym we wiadomościach to już więcej wiem.
Odpisz
Edytowano - 29 lutego 2016, 16:42
@Znajomy22: Marsze Petru nie KOD, KOD to tylko przykrywka
Odpisz
19 lutego 2016, 21:23
Łał ! Średnia ocen była 4,9 dałem 5 i nagle c&uj magia ! Niesamowite aż Stephen Howking wstał z wózka ! Średnia zmieniła się na 4,90 oł sziet
Odpisz
28 lutego 2016, 20:07
@Polak123pl: Było 4.9, dałeś 5 i zrobiło się 4.9, powiadasz?
Odpisz
28 lutego 2016, 21:46
@Polski_Kisiel: Zgadza się
Odpisz
28 lutego 2016, 21:45
hahahahhahajhah nie łapie
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2016, 21:40
Pamiętam jak generał Kiszczak z agentem Antoniim przeprowadzili nieudany zamach na Bolka i Lolka.
Odpisz
28 lutego 2016, 21:29
Ta sprawa niczym feniks powraca co kilka lat i choć nic jeszcze nie udowodniono to wszyscy srają na jednego z nielicznych polityków, którzy coś zrobili dla kraju....
Mam nadzieje, że niektóre grupy społeczeństwa ze względu na swoje preferencje polityczne nie zabiorą głosu w tej sprawie gdyż byłoby to nieetyczne..... dokładnie chodzi o elektorat PiSu [z powodu podpisania przez Jarka ugody z rządem PRL oraz obecnej współpracy z exkomunistami] partii KORWiN [Janusz były członek PZPR] oraz oczywiście SLD[postkomuniści].
Odpisz
28 lutego 2016, 20:55
nie rozumiem
Odpisz
28 lutego 2016, 22:41
@ALKATRAZ: nie martw się ja też nie
Odpisz
28 lutego 2016, 20:29
"zostawiłem w kolegi spodniach"
Odpisz