Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Rel
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Frustrujące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 maja 2016, 08:45
mam tak w każdą niedzielę :'(
Odpisz
29 lutego 2016, 13:37
Przybywam z alternatywnego świata gdzie dni robocze są dniami wolnymi a w sobote i niedziele idzie sie do szkoły...
Odpisz
28 lutego 2016, 20:18
Dziś miałem serio ekstra dzień, a no niestety jutro mam matematyke a moja nauczycielka z matmy jest pi**ą
Odpisz
28 lutego 2016, 23:02
@Lacostep: Heh, pozdrawiam, ja mam na 8 i zaczynam dwoma godzinami matmy ;--;
Odpisz
28 lutego 2016, 23:18
@Lacostep: ja mam rekolekcje hehe
Odpisz
29 lutego 2016, 00:15
@FallOutGirl: Mam tak samo...
Odpisz
29 lutego 2016, 00:32
Więc łączmy się w bólu [*]
Odpisz
29 lutego 2016, 00:45
@FallOutGirl: [*]
Odpisz
29 lutego 2016, 05:44
@Edward713: tTeż mam; ) Tak jakby dodatkowe wolne.
Odpisz
28 lutego 2016, 23:34
tru
Odpisz
28 lutego 2016, 23:21
dziś oglądałem ten odcinek przyjaciół na comedy central
Odpisz
28 lutego 2016, 22:40
pls no ;-;
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2016, 20:45
Nie przypominaj mi o tym... ;_;
EDIT: Zapomniałam, że mam rekolekcje, bitch!
Odpisz
28 lutego 2016, 21:31
@sliwka20v: Ten uczuć kiedy twoja wychowawczyni załatwia ci lekcje w rekolekcje.. Matematyczka pieprzona.
Odpisz
28 lutego 2016, 22:39
@bielowata: Łonczmy sie w bulu i rozpaczy (błędy specjalne) ;-;
Odpisz
28 lutego 2016, 20:02
rekolekcje, szach mat!
Odpisz
28 lutego 2016, 20:02
@world_ball: Pjona
Odpisz
28 lutego 2016, 20:07
@world_ball: pjonteczkaa
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2016, 20:07
@world_ball: co? teraz? Kiedy
Odpisz
28 lutego 2016, 20:24
@world_ball: Pjooona!
Odpisz
28 lutego 2016, 22:32
@world_ball: pjona.
Odpisz
28 lutego 2016, 22:12
Cały dzień oglądałem The Walking Dead. ._.
Odpisz
28 lutego 2016, 20:55
szkoła jest nudna
Odpisz
28 lutego 2016, 22:11
@ALKATRAZ: No shit Sherlock.
Odpisz
28 lutego 2016, 21:58
Ten uczuć, gdy jesteś chory, ale nie cieszysz się jak zawsze, bo masz je**ne 39 stopni.
Odpisz
28 lutego 2016, 21:39
i nie masz zadania
Odpisz
28 lutego 2016, 20:52
Ten moment, kiedy patrzysz w komentarze i widzisz, że sporo osób ma rekolekcje, a ty masz je 21 marca...
Odpisz
28 lutego 2016, 20:50
dzięki za przypomnienie że zapomniałem 3 opisów na jutro ;-;
Odpisz
28 lutego 2016, 20:11
I koniec ferii, pora wracać do wstawania o szóstej rano. :/
Odpisz
28 lutego 2016, 20:17
@Gurdzio56: Tak samo 😭😞 #emotkitakbardzo
Odpisz
28 lutego 2016, 20:43
@Gurdzio56: Tak samo, przez pierwsze trzy dni na 7.15 do szkoły :(
Odpisz