Mistrzowska partia ping-ponga
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Ikony
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Mało znany szczegół
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2012, 17:06
Ping-Pong jest najlepszy!!
Odpisz
29 sierpnia 2012, 12:12
Jakbym widział przyjmowanie argumentów przez matkę/nauczyciela.
Odpisz
1 września 2012, 23:52
ja też tak gra xD każdy mi ścina itp a ja na luzie
Odpisz
1 września 2012, 14:13
Kocham grać w ping ponga <3
Odpisz
30 sierpnia 2012, 18:18
*mogła
Odpisz
30 sierpnia 2012, 18:17
Gdybym tak ogła na WF-ie...
Odpisz
29 sierpnia 2012, 13:25
Też bym tak umiał, ale mam komputer.
Odpisz
29 sierpnia 2012, 09:10
z jakiego to filmu?
Odpisz
29 sierpnia 2012, 09:11
normalnego -.-
a 5/5 ulu
Odpisz
29 sierpnia 2012, 10:26
Oh, jesteś taki zabawny! ^^ Serio, powie ktoś jaki jest tytuł tego filmu? :D
Odpisz
29 sierpnia 2012, 08:44
5/5 " w spokoju najwieksza sila (julia hinc)"
Odpisz
29 sierpnia 2012, 03:05
Było już kiedyś ;( ale dalej fajne
Odpisz