Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jestem_fajny

22 lutego 2023, 08:26

Witam, jestem przybyszem z 2023. Jest źle.

Avatar BINDER223

23 kwietnia 2021, 19:54

Jestemw 2021

Avatar komizi1734

26 marca 2020, 13:59

Byście tę zimę widzieli...

Avatar Undead007

8 kwietnia 2019, 13:00

henlo przybyłem z 2019

Avatar KotPrezesa112

12 lutego 2015, 18:30

teraz sie kaplem o co chodzi

Avatar Ameron

1 lipca 2016, 16:39

@KotPrezesa112: A o co chodzi?

Avatar pataraka

1 września 2012, 23:54

pocieszające :(

Avatar chupacabra001

29 sierpnia 2012, 18:02

Niemożliwe jest przepowiedzenie pogody, jaka będzie za tydzień. Można najdalej 3-4 dni, choć i to jest niepewne. Często ja mam wrażenie, że oni po prostu zgadują tę pogodę, bo najczęściej się mylą.;-)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar chupacabra001

31 sierpnia 2012, 17:00

@jakubnowak98: Hehe. :-) Nie, stacje lokalne (TV kaszebe, czy coś w ten deseń) sa najbardziej precyzyjne.

Avatar jakubnowak98

1 września 2012, 14:12

@chupacabra001: To może na północy są gorsze wróżki XD

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2012, 14:13

jak zwykle...

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2012, 09:14

Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2012, 08:08

Cieszcie się że macie 28 stopni, ja mieszkam we Włoszech, tam normalna czerwcowa temperatura odczuwalna to ok. 48 stopni ;)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2012, 18:16

Jakie miasto (rejon miasta).

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2012, 23:19

Neapol ***a! Najbardziej znienawidzone przeze mnie miasto... -.-

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2012, 17:56

ja akurat mieszkam w polsce centralnej ;d

Avatar miken1200

29 sierpnia 2012, 08:36

Po chol3rę to wstawiłeś? Za dwa dni okaże się, że cała ta prognoza nadaje się do kibelka, do podtarcia. Tydzień temu pisali, że w niedzielę 2 września będzie w Wielkopolsce 30 stopni - a dziś piszą 21 stopni i deszcz.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2012, 17:16

@paintowy_master: Oj niestety żebyś wiedział :/

Avatar Pikachu

29 sierpnia 2012, 17:50

@paintowy_master: A gdzie ja napisałam, że dużo chłodniej? Faktem pozostaje, że na sali JEST chłodniej niż na dworze przy 20-30 stopniach w słońcu i bez odrobiny wiatru. Jak u ciebie w szkole są ciepłe kaloryfery przy 30 stopniach na dworze to już nie moja sprawa..

Avatar mikulek04

29 sierpnia 2012, 16:59

zdechnę ._.

Avatar konrad19989

29 sierpnia 2012, 16:22

to ma być śmieszne ?

Avatar KatanW10

29 sierpnia 2012, 12:22

Polska Centralna pozdrawia!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

To musiało być męczące

Rel

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka