Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2016, 21:58

Jest specjalny zestaw LEGO z wieżą Saurona i kosztuje 10 tyś.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Sebzer

27 lutego 2017, 18:08

@Samukai987: ehe odkop

Avatar Samukai987

1 marca 2017, 22:25

@Sebzer: Nie ma to jak informować o odkopie samemu będąc odkopemXD A ten no gościu wprowadza ludzi w błąd a komentarze zablokował.

Avatar zabrakDG

8 kwietnia 2016, 16:35

10/10 dla tego gościa za cierpliwość

Avatar xtw43g

11 marca 2016, 12:33

Byo.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 marca 2016, 09:57

-ktos przewraca wieze-
hello darkness my old friend...

Avatar login00

20 lutego 2016, 21:43

Czemu nie mam tyle klocków? ;-;

Avatar xd_ailatan

11 marca 2016, 09:47

@login00: Los tak chciał XD

Avatar jarek200211

11 marca 2016, 08:52

YOLO! *skacze na budowle*

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2016, 07:35

Fauny tytuł :)

Avatar tan_jala

20 lutego 2016, 21:48

(Czeka na komentarz osoby której dawno tu nie było)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar tan_jala

11 marca 2016, 07:15

@Gaturi: Nie Illidana... SAURONA

Avatar Stevenunivers

11 marca 2016, 07:23

@tan_jala: jestem

Avatar ALKATRAZ

11 marca 2016, 06:46

uwielbiałem klocki lego koszykówka, nie dość, że się układało to jeszcze się grało

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2016, 23:57

Wszystko może być dildo jeśli jesteś wystarczająco odważna ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Avatar Chlebek102

21 lutego 2016, 00:22

Biedny Sauron xd

Avatar Arrgo

20 lutego 2016, 21:53

I teraz ktoś tam wchodzi i tak przewraca tę budowlę

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2016, 21:59

@Arrgo: On raczej nie mieszka z takimi ch*jami

Avatar Chlebek102

20 lutego 2016, 21:34

E tam, to jest świwtne :D

Avatar kopytkon

20 lutego 2016, 21:36

@Chlebek102: zgadzam się, ciekawe czy wybudował coś jeszcze
PS. też mam taką fedorę w domu :D

Avatar
Cicada

20 lutego 2016, 21:50

@kopytkon: Geek party! Pieprzyć życie towarzyskie! :v

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie są aż takie pyszne

Niegrzeczny Oskarek

Totalnie

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka