Ale psze pani... Jak to nie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zdeklasowani znowu
Brawo za czujność!
Żartownisie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca 2016, 22:46
Pet rock? Sans co ty wyprawiasz?
Ona ma rację. LOVE jest złe :v
Odpisz
2 marca 2016, 23:23
@lorax12: hejty bo nikt nie ogarnia XD
Odpisz
3 marca 2016, 01:36
@lorax12: Money, boobies, podalem dwie silniejsze
Odpisz
3 marca 2016, 15:35
I oczywiście Śmierć we własnej osobie :v
Odpisz
3 marca 2016, 15:58
@lorax12: problem?
Odpisz
3 marca 2016, 16:57
Nie, po prostu stwierdzam oczywisty fakt, iż Śmierć jest najsilniejszą siłą
Odpisz
3 marca 2016, 17:16
@lorax12: Wojna..
Odpisz
3 marca 2016, 18:17
Śmierć potężniejszą mocą włada
Odpisz
3 marca 2016, 21:08
@lorax12: Widziales wojnę? on może mi zadać ból...ale ją jestem śmiercią, prawie każda moja część ciała jest martwa
Odpisz
3 marca 2016, 21:11
I o to chodzi
Odpisz
3 marca 2016, 21:32
@lorax12: ale wojna może mi zadać jakieś uczucie bólu...a moje ciało odczuwa ból w 99,9% przedśmiertny jak upadek na kamienie albo coś...
Odpisz
3 marca 2016, 21:41
;-; ból można przezwyciężyć
Odpisz
3 marca 2016, 21:50
@lorax12: Ale wojny już nie zatrzymasz...a jeśli będziesz nawet próbował...będziesz wyglądać tak *trzyma skórę z kośćmi* on próbował zatrzymać wojnę...to się stało gdy wojna go walnal
Odpisz
4 marca 2016, 14:35
Z wojną nie wygrasz. Możesz tylko ustąpić. Łapie ._.
Odpisz
14 października 2018, 19:28
@lorax12: PATRICK STAR NIE Sans ty kuŹWO SOLONA
Odpisz
14 października 2018, 19:27
peT ROCk
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2016, 14:43
Bo hejt jest najsilniejszy.
Ja miłości w ogóle nie odczuwam, ale hejty tak.
Wszyscy myślą, że trolluję, a ja nie jestem trollem już 2 miesiąc :(
Odpisz
11 marca 2016, 15:57
@YFYDB: nie odczuwasz miłości bo nie masz i nie będziesz miał dziewczny! uuuuuuuuuuuuuuuuu!przybij ktoś pjone!
Odpisz
11 marca 2016, 16:18
@Andrzejdupa: Jestem dziewczyną, ale pjona.
Odpisz
29 maja 2017, 18:01
@Andrzejdupa: nie
Odpisz
29 maja 2017, 18:02
@YFYDB: jak się pani nazywa?
Odpisz
29 maja 2017, 18:03
@hubertt123: Ja? Anastazja :)
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2017, 18:12
@YFYDB: Dziękuje bardzo :)
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2017, 18:13
@hubertt123: Jeśli mogę spytać to ile masz lat? :) ja 13
Odpisz
11 marca 2016, 20:46
Przecież wszyscy wiedzą, że najmocniejsza siła na Ziemi i we Wszechświecie to ta, z którą przyciągają się kwarki w nukleonach .-.
Odpisz
11 marca 2016, 11:56
Całe życie w kłamstwie
Odpisz
11 marca 2016, 06:47
skąd mam mieć pewność, że to jest naprawde
Odpisz
3 marca 2016, 15:32
Odpowiedź brzmi: Saitama
Odpisz
3 marca 2016, 15:23
@OwieczkaDawid: Każdemu się zdarza, a mądrość nie jest wtedy, gdy nigdy się nie mylisz, a wtedy, gdy umiesz się przyznać do błędu.
Odpisz
2 marca 2016, 21:53
Siła wiązań pomiędzy atomami :-:
Odpisz
2 marca 2016, 22:24
@OwieczkaDawid: A nie przypadkiem siła wiązań wewnątrzatomowych?
Odpisz
3 marca 2016, 11:07
@KingsMax: No w sumie. Mój błąd wybacz.
Odpisz
3 marca 2016, 15:16
@OwieczkaDawid: Każdemu się zdarza, a ja osobiście nie zdziwiłbym się, gdyby siła wiązań w kwarkach byłaby silniejsza.
Odpisz
3 marca 2016, 10:00
Największa siła to nienawiść kobiety kiedy powie się jej prawdę ;-;
Odpisz
3 marca 2016, 07:29
Odpowiedź jest prosta,Idiotyzm
Odpisz
2 marca 2016, 21:18
Pewnie feminazistka.
Odpisz
2 marca 2016, 21:57
Siłą, nie masą
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2016, 22:00
Chodziło mi o to, że ta pani to feminazistka.
Odpisz
2 marca 2016, 21:38
A nie czasem diament?
Odpisz
2 marca 2016, 21:41
@TheHunterMikiPL: Diament raczej nie jest siłą.
Odpisz
2 marca 2016, 21:49
...
Odpisz
11 marca 2016, 09:48
@TheHunterMikiPL: Kropki nienawiści XD
Odpisz
2 marca 2016, 21:46
Zgaduję że Car Bomba :v Ale co ja tam wiem...
Odpisz