Wpisałem w google Dragonborn
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Płać pan
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2017, 19:08
Jaaaasne, literówka.
Odpisz
19 marca 2016, 00:55
na klawiaturze b jest dość daleko od p
ktoś tu kłamie :3
Odpisz
20 sierpnia 2016, 15:26
@Amicum: (Mikrofon, wyszukiwanie głosowe.)
Odpisz
22 lutego 2016, 18:04
Gorsze rzeczy się widziało
Odpisz
22 lutego 2016, 18:26
@lorax12: "Shy gal"? ;_;
Odpisz
23 lutego 2016, 18:31
@KacperUE: Nie to jest znośne...
Boku ni Pico... Futabu to jest złe ;-;
Odpisz
23 lutego 2016, 19:02
@lorax12: "Shy gal" to większe zuuo! ;_;
Odpisz
24 lutego 2016, 13:44
@KacperUE: Y nie?!
Odpisz
25 lutego 2016, 10:50
@KacperUE: Shy gal jest fapable ;_;
(nie gralem wiec nie wiem, ale chodzi mi o kobiecą wersje)
Odpisz
25 lutego 2016, 10:52
Shy gal niszczy jeja! ;_; *powstaje dzuira pomiędzy filmikami i ubierankami*
Odpisz
18 marca 2016, 18:58
@KacperUE: shy gal jest przecież ZA**BISTE
Odpisz
18 marca 2016, 19:01
O nie! On jest opętany!*wzywa 100 żołnierzy* *żołnierze wchodzą* TY zboczeńcu!
Odpisz
21 marca 2016, 14:39
@KacperUE: SZY GAL JESY ZA**BISTE !!!
Odpisz
21 marca 2016, 14:43
*zabija...strzela shotgun'em w czoło*
Odpisz
20 czerwca 2016, 12:37
@KacperUE: Shy gal jest fajne, co ty do tego masz?
Odpisz
20 czerwca 2016, 12:40
@Arronin: TO!*wali siekierą w toją klatkę piersiową*
Odpisz
20 czerwca 2016, 12:52
@KacperUE: *Uniki* Weź przestań.. Ostatnio też mi gónwo zrobiłeś.
Odpisz
20 czerwca 2016, 12:59
@Arronin: zgadnij co admin mi dał
Odpisz
20 czerwca 2016, 13:00
@KacperUE: I don't know.
Odpisz
20 czerwca 2016, 13:00
@Arronin: i już zmienił zdanie...albo i nie...nie wiem...
Odpisz
20 czerwca 2016, 13:01
@KacperUE: Meh. *Pożerają cię demony*
Odpisz
18 marca 2016, 21:13
No daj spokój. Smoki są całkiem niezłe jeśli dobrze narysowane/zanimowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 marca 2016, 21:47
@TheGreatcat: chyba muszę ustawić lepszą straż
Odpisz
18 marca 2016, 18:29
No faktycznie, B i P na każdej klawiaturze jest obok siebie.
Odpisz
18 marca 2016, 18:24
Kiedy wpisałem dragonporn i wszedłem w zakładkę grafika to od razu na oczy rzuciło mi się to:
Odpisz
22 lutego 2016, 17:59
jak można zrobić literówkę "b" a "p" ????????
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2016, 18:00
@DDGKeu: Właśnie! To było celowe!
Autorze, wiemy, do czego fapujesz.
Odpisz
22 lutego 2016, 18:03
@DDGKeu: Bo może ma dysleksję? :v
Odpisz
22 lutego 2016, 18:27
@DDGKeu: pewnie autokorekta :v
Odpisz
22 lutego 2016, 18:27
@sylwon1234: Autor to Bemmer. Czego się po nim spodziewałeś?
Odpisz
22 lutego 2016, 19:30
@NinjaPotato: no wiesz czym częściej się wpisuje dane słowo tym częściej one się pokazuje w autokorekcie
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2016, 15:59
@Szymon123PL: Ale Bemerr ma chyba bana... Zaraz wejdę na wersję mobilną i obczaję autora.
@Edit: Rzeczywiście! Bemerr kłamco!
Odpisz
23 lutego 2016, 19:34
@sylwon1234: Zspraszam do galerii - dowody :0
Odpisz
23 lutego 2016, 19:41
Nie >:D
Odpisz
23 lutego 2016, 16:00
Literówka? Jak można nie chcieć tego wpisywać?
Odpisz
22 lutego 2016, 23:53
Tylko, że trudno niechcący kliknąć P zamiast B.
Odpisz
22 lutego 2016, 20:21
Nawiązanie do "Grandfather. Clock" ? *lenny*
Odpisz
22 lutego 2016, 21:45
(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 lutego 2016, 20:09
co mie podkusiło ;_;
Odpisz
22 lutego 2016, 18:36
bemerr/miczał plis...
Odpisz
22 lutego 2016, 18:39
@bylejakbylegdzie: Plz...
Odpisz
22 lutego 2016, 18:36
Bemerr pls. ;-;
Odpisz
22 lutego 2016, 18:30
Ten skurczybyk Miczal do tego pewnie głaska czupakabre.
Odpisz