Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie idź!
Co za przypadek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 24 czerwca 2018, 08:08
ja mam farta bo kompy na informatyce to
intel core i7 3.5 ghz 8rdzeni
nvidia geforce gtx 1050ti
router, każdy komp ma własny, 1gb na sekundę :) ja to mam szczęście
a i jeszcze na każdym jest windows 10 proffesional
Odpisz
2 sierpnia 2019, 17:17
@Swagerxx0: Szkoda, że nikogo to nie obchodzi ;p
Odpisz
28 lutego 2016, 11:53
Tylko jak odpalić to na szkolnych złomach?
Core 2 quad 4x2,5 GHz
Karta zintegrowana
Windows Vista
Odpisz
28 lutego 2016, 12:53
@Awp_Asiimov: My mamy XP które jest o wiele lepsze niż vista.
Odpisz
28 lutego 2016, 13:03
@Estonia_ball: my mamy Windows 7 ;p
Odpisz
28 lutego 2016, 14:34
@Estonia_ball: Sam mam XP
Odpisz
1 marca 2016, 14:38
@Awp_Asiimov: na złomkach w szkole nawet mario w 10 fps'ach nie odpalisz.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:03
@ZajebistaSerowa: A my 8;(
Odpisz
28 lutego 2016, 22:32
u mnie w klasie tylko 3 osoby grały kiedyś w gothica reszta nie wie co traci
Odpisz
29 lutego 2016, 02:01
@SmierdziszKalem: Dragon Age lepszy. Gothic MOIM zdaniem jest lipny. To czy się z tym zgadzacie czy nie to wasza sprawa.
Odpisz
28 lutego 2016, 22:42
My na informatyce zawsze w cs 1.6
Odpisz
28 lutego 2016, 17:10
Oj będzie męczenie się z wejściem po drabinie. (Pozdro dla kumatych)
Odpisz
28 lutego 2016, 15:08
A my mamy Windows 7 biczys
Odpisz
28 lutego 2016, 13:24
Jak tylko to przeczytałem usłyszałem w głowie dźwięk z Gothica :)
Odpisz
22 lutego 2016, 21:50
Gothic-stare dobre czasy :')
Odpisz
28 lutego 2016, 11:19
@wolfinka1999: Mam pierwszą i drugą cześć w pudełku :')
Odpisz
28 lutego 2016, 11:48
@koskoskos: ja od wakacji posiadam sagę i kilka modów c:
Odpisz
28 lutego 2016, 11:59
@wolfinka1999: Jestem z pokolenia , które gardzi Xp i wszystko dostaje , ale jeszcze sie dobrze trzzymam .
Odpisz
22 lutego 2016, 22:08
To jest tak:
U mnie w podstawówce wredna jędza miała swojego ulubieńca. Jak coś schrzanił to było na mnie. Dokuczał mi, ale było na mnie.
Po lekcjach informatyki w podstawówce mam traumę.
Nauczycielka kazała nam w Paintcie(!) rysować nie wiadomo jak profesjonalne rysunki i surowo je oceniała.
Odpisz
22 lutego 2016, 23:09
@YFYDB: Przyjeb jej z bani i dokop 2 razy
Odpisz
23 lutego 2016, 11:14
@RobsonPlay: Już mnie nie uczy :)
Odpisz
23 lutego 2016, 11:40
@YFYDB: U mnie było podobnie ale zamiast tego całego dokuczania, po prostu zawsze z każdego możliwego powodu stawiała mu piątki. (tego nie dało się niezauważyć) Najlepsze jest to że jemu na tym nie zależało. (miałem zamiar napisać coś jeszcze ale się wstrzymam)
Piszę z telefonu, więc mogą być w tej wiadomości błędy których nie zauważyłem.
Odpisz
23 lutego 2016, 11:43
@Tomasz95: Spoko, da się czytać.
Informatyce są genialne.
Odpisz
23 lutego 2016, 22:48
@YFYDB: To ci nie przeszkodzi żeby jej to zrobić :D
Odpisz
24 lutego 2016, 13:56
@RobsonPlay: Co racja to racja.
Odpisz
22 lutego 2016, 21:21
Na infie mój kuzyna ma bardzo wredna, odpowiadał dziś na każde zadane przez nią pytanie i pod koniec trochę nie uważał tak 5 minut przed dzwonkiem, okazało się że jego nauczycielka wstawiła mu pałę za zachowanie. Dopiero jak wujek i ciocia poszli do gimnazjum i wyjaśniono sytuacje na dniach wolnych usunęła mu tą pałę. Trochę nie ogarniam o co jej chodziło ale z sytuacji opisywanych przez jego kolegów i mojego kuzyna nie można robić na lekcji niczego czego ona nie chce. Zrobisz wcześniej zadanie, 1 będziesz starał się odpowiedzieć na pytanie w inny sposób niż ona chce (chociaż obie wersje są poprawne) raz tylko dała dokończyć i postawiła pałę a później powiedziała to samo tylko w innej formie.
Odpisz
22 lutego 2016, 21:43
@DDGKeu: Ach te ziemskie nauczycielki
Odpisz
23 lutego 2016, 11:44
@TrevorMan: Masz ode mnie strzałkę w górę ale jakoś te przyciski mi teraz nie działają więc nie mogę ci jej dać.
Odpisz
23 lutego 2016, 09:36
Bo tylko on odpali na szkolnych klakulatorach?
Odpisz
23 lutego 2016, 09:02
Kowalski, do tablicy.
Podaj wszystkie kody do gta Sa
Odpisz
22 lutego 2016, 21:08
U mnie gramy w CS 1.6 na lanie.
Odpisz
22 lutego 2016, 21:11
@Milcich: biją cię tam w szkole? ;-;
Odpisz
22 lutego 2016, 21:33
@Milcich: A u nas gramy w Quake'a 3 na lanie. Uroki technikum informatycznego i starszych kompów w jednej sali <3.
Odpisz
22 lutego 2016, 22:37
@UkradliMiNick: Tia, jak ktoś ma słabe staty.
Odpisz
22 lutego 2016, 22:40
@Milcich: chodzi o to że "gracie na lanie" :v
Odpisz
23 lutego 2016, 07:19
@UkradliMiNick: Wiem, Zrozumiałem żart.
Odpisz
22 lutego 2016, 20:54
To uczucie, gdy patrzysz jak wszyscy wspominają Gothica, a ty siedzisz przy MGS Integral.
Odpisz
22 lutego 2016, 21:00
@Fox__: To uczucie kiedy w wtorki masz komputery...
Odpisz