Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Swagerxx0

Edytowano - 24 czerwca 2018, 08:08

ja mam farta bo kompy na informatyce to
intel core i7 3.5 ghz 8rdzeni
nvidia geforce gtx 1050ti
router, każdy komp ma własny, 1gb na sekundę :) ja to mam szczęście
a i jeszcze na każdym jest windows 10 proffesional

Avatar pawlikok

2 sierpnia 2019, 17:17

@Swagerxx0: Szkoda, że nikogo to nie obchodzi ;p

Avatar Awp_Asiimov

28 lutego 2016, 11:53

Tylko jak odpalić to na szkolnych złomach?

Core 2 quad 4x2,5 GHz
Karta zintegrowana
Windows Vista

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Freakok222

1 marca 2016, 14:38

@Awp_Asiimov: na złomkach w szkole nawet mario w 10 fps'ach nie odpalisz.

Avatar DelToro

5 kwietnia 2016, 18:03

@ZajebistaSerowa: A my 8;(

Avatar SmierdziszKalem

28 lutego 2016, 22:32

u mnie w klasie tylko 3 osoby grały kiedyś w gothica reszta nie wie co traci

Avatar mortzmargonem

29 lutego 2016, 02:01

@SmierdziszKalem: Dragon Age lepszy. Gothic MOIM zdaniem jest lipny. To czy się z tym zgadzacie czy nie to wasza sprawa.

Avatar Mike0807

28 lutego 2016, 22:42

My na informatyce zawsze w cs 1.6

Avatar mateczek123

28 lutego 2016, 17:10

Oj będzie męczenie się z wejściem po drabinie. (Pozdro dla kumatych)

Avatar wolf_lord

28 lutego 2016, 15:08

A my mamy Windows 7 biczys

Avatar szafirowy01

28 lutego 2016, 13:24

Jak tylko to przeczytałem usłyszałem w głowie dźwięk z Gothica :)

Avatar wolfinka1999

22 lutego 2016, 21:50

Gothic-stare dobre czasy :')

Avatar koskoskos

28 lutego 2016, 11:19

@wolfinka1999: Mam pierwszą i drugą cześć w pudełku :')

Avatar wolfinka1999

28 lutego 2016, 11:48

@koskoskos: ja od wakacji posiadam sagę i kilka modów c:

Avatar Gryzoniusz

28 lutego 2016, 11:59

@wolfinka1999: Jestem z pokolenia , które gardzi Xp i wszystko dostaje , ale jeszcze sie dobrze trzzymam .

Avatar YFYDB

22 lutego 2016, 22:08

To jest tak:
U mnie w podstawówce wredna jędza miała swojego ulubieńca. Jak coś schrzanił to było na mnie. Dokuczał mi, ale było na mnie.
Po lekcjach informatyki w podstawówce mam traumę.
Nauczycielka kazała nam w Paintcie(!) rysować nie wiadomo jak profesjonalne rysunki i surowo je oceniała.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar RobsonPlay

23 lutego 2016, 22:48

@YFYDB: To ci nie przeszkodzi żeby jej to zrobić :D

Avatar YFYDB

24 lutego 2016, 13:56

@RobsonPlay: Co racja to racja.

Avatar DDGKeu

22 lutego 2016, 21:21

Na infie mój kuzyna ma bardzo wredna, odpowiadał dziś na każde zadane przez nią pytanie i pod koniec trochę nie uważał tak 5 minut przed dzwonkiem, okazało się że jego nauczycielka wstawiła mu pałę za zachowanie. Dopiero jak wujek i ciocia poszli do gimnazjum i wyjaśniono sytuacje na dniach wolnych usunęła mu tą pałę. Trochę nie ogarniam o co jej chodziło ale z sytuacji opisywanych przez jego kolegów i mojego kuzyna nie można robić na lekcji niczego czego ona nie chce. Zrobisz wcześniej zadanie, 1 będziesz starał się odpowiedzieć na pytanie w inny sposób niż ona chce (chociaż obie wersje są poprawne) raz tylko dała dokończyć i postawiła pałę a później powiedziała to samo tylko w innej formie.

Avatar TrevorMan

22 lutego 2016, 21:43

@DDGKeu: Ach te ziemskie nauczycielki

Avatar Tomasz95

23 lutego 2016, 11:44

@TrevorMan: Masz ode mnie strzałkę w górę ale jakoś te przyciski mi teraz nie działają więc nie mogę ci jej dać.

Avatar serio

23 lutego 2016, 09:36

Bo tylko on odpali na szkolnych klakulatorach?

Avatar Awp_Asiimov

23 lutego 2016, 09:02

Kowalski, do tablicy.
Podaj wszystkie kody do gta Sa

Avatar Milcich

22 lutego 2016, 21:08

U mnie gramy w CS 1.6 na lanie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar UkradliMiNick

22 lutego 2016, 22:40

@Milcich: chodzi o to że "gracie na lanie" :v

Avatar Milcich

23 lutego 2016, 07:19

@UkradliMiNick: Wiem, Zrozumiałem żart.

Avatar Fox__

22 lutego 2016, 20:54

To uczucie, gdy patrzysz jak wszyscy wspominają Gothica, a ty siedzisz przy MGS Integral.

Avatar KacperUE

22 lutego 2016, 21:00

@Fox__: To uczucie kiedy w wtorki masz komputery...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie idź!

Co za przypadek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka