Pan ognia i ciemności bawi się w autostopowicza
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ładne rzeczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nieuczciwa ocena
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2012, 02:11
Pan ognia i ciemności ? A przypadkiem ogień nie rozprasza ciemności ??? Paradoks pełną gębą.
Odpisz
31 sierpnia 2012, 04:52
@Mnich1: Nie ważne co byś napisał masz zawsze najwięcej popartych jak ty to robisz ? xD
Odpisz
31 sierpnia 2012, 11:01
@Devonxd: jest geniuszem :D
Odpisz
1 września 2012, 15:33
@Devonxd: Staram się pisać z sensem i na temat to ludziom wystarcza. Poza tym piszę czasem niewygodne prawdy które inni by nie napisali.
Odpisz
12 maja 2014, 17:14
@Mnich1: Zminusowałem cię żebyś nie był smutny że mało kto cię minusuje :)
Odpisz
30 sierpnia 2012, 13:58
@Mnich1 Morgoth z Silmarilionu był panem zarówno ognia jak i ciemności :P
Odpisz
30 sierpnia 2012, 14:06
@kamil3212: Czyli murzynem z zapałkami. ;-]
Odpisz
30 sierpnia 2012, 13:50
KTO TU WRZUCIŁ MOJE ZDJĘCIE!!!!!!??????
Odpisz
30 sierpnia 2012, 11:41
LoL?
Odpisz
30 sierpnia 2012, 10:44
xdd spoko ja tak wygladalem po ognisku z kolegami ;pp
Odpisz
30 sierpnia 2012, 10:03
Nie takie rzeczy się robiło.
Odpisz
30 sierpnia 2012, 08:34
chodzilo mu o szatana
Odpisz