Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Należy się za piękne oczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Drewniany kominek
Przyszłość jest piękna
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2018, 15:01
No, z każdym dniem coraz dalej zachodze
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:28
Antyk
Odpisz
13 lipca 2009, 18:38
co to za siła karatów nie no 1/5
Odpisz
10 lipca 2009, 11:54
nie gadajcie o dzieciach neo
Nie kłóć się z głupim,ludzie mogą nie dostrzec różnicy.
Odpisz
8 lipca 2009, 20:51
4/5
Odpisz
8 lipca 2009, 16:06
natan the power of carats... rzeczywiście
Odpisz
8 lipca 2009, 13:43
Jak tak przeglądam wasze profile to piekarnik chyba skasował konto.
Odpisz
8 lipca 2009, 13:22
stooop ***AAAA!!!!!
Odpisz
7 lipca 2009, 22:45
@serser
Może się też zdarzyć, że np jadę na wakacje i wcześnie wyjeżdżam. Albo np. mam na 6 do roboty, a droga daleka do pracy. Oczywiście cie popieram jak i również Anty_pokemon'a.
Pozdrawiam
Odpisz
7 lipca 2009, 21:53
Kajko o której ty komenty piszesz? rzal!
Odpisz
7 lipca 2009, 20:46
Poza tym, to jest chyba reklama jubilera/kogoś, kto wytwarza tą biżuterię. Patrzcie w prawy dolny róg!
Odpisz
7 lipca 2009, 20:45
Kiedy pisałam komentarz do poprzedniego zdjęcia, to się cieszyłam, że nikt nie gada o dzieciach Neo. Właśnie mi przeszło. Ludzie, opanujcie się! poza tym, ja myślę, że jeśli ktoś pisze o 3 w nocy, to pisze przed snem. Casami ludzie kładą się póżno spać...
APELUJĘ: NIE włączajcie się w pogaduchy o dzieciach Neo, bo cały czas tylko wałkujecie to samo. TO NIE MA SENSU. Pogadajmy o czymś normalnym.
Ja pierwszy i chyba ostatni raz komentuję całość gadania o dzieciach Neo. Bo to bez sensu, a ja nie chcę się do tego włączać.
Obrazek taki sobie, 3. Bywały lepsze.
Odpisz
7 lipca 2009, 19:36
Pikachu, matikov żartował
Odpisz
7 lipca 2009, 19:19
matikov nie ma takiej godziny 13 w nocy, jest tylko 13 w dzień.
Odpisz
7 lipca 2009, 16:45
Morda dzieci neo, znowu się zaczyna?!
Odpisz