Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
No to posłuchane
Północne Węgry
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2021, 17:58
No masz już, czemu nie żresz
Odpisz
20 maja 2015, 16:50
było
Odpisz
7 grudnia 2018, 07:25
@Tymek590: ... To obrazek z 2009, siedzisz na losowych
Odpisz
22 marca 2011, 20:46
Zawsze musi znaleźć się conajmniej 1 osoba której nie spodoba się to co jest na obrazku lub to co ktoś napisał w komentarzu. Nie należę do tych osób. Dziękuję dobranoc.
Odpisz
14 marca 2011, 21:06
@Thadeuss: mnie to śmieszy.
ale nie to dziecko
tylko ta sytulacja
zgadzam się z tobą nie naśmiewam się z biedy
Odpisz
26 stycznia 2011, 13:10
Igooro2008 Zgadzam się z tobą, chorzy są ci którzy myślą że chodzi o naśmiewanie się z biedy . Nie ma jak zrozumieć obrazek , i jeszcze iwymądrzają się a nic nie rozumieją * .
* DemoLudek69 , obserwator , piochuec
Odpisz
9 września 2010, 21:11
Super! 5/5
Odpisz
6 stycznia 2010, 21:30
To jest we Wrocławiu
Odpisz
9 sierpnia 2009, 10:44
a ja to widziałem w rzeczywistości było koło tesco we Wrocławiu
Odpisz
26 lipca 2009, 21:02
nie no dla egoistów śmieszne dla mnie no już nie tak bardzo 1/5
Odpisz
23 lipca 2009, 15:52
de gustibus non est disputandum...
smiejcie się z czego chcecie...
Odpisz
21 lipca 2009, 21:49
Przepraszam bardzo że się wtrącę ale czy ktoś mówi że my się śmiejemy z biedoty? Przecież nikt nie pisze "Buahahah On jest Biedny". My się śmiejemy z tych debilów co zamieścili te dwie reklamy pod sobą.;] 5/5
Odpisz
19 lipca 2009, 17:33
Niezłe ... i troch chamskie ale za to cholernie śmieszne! 5/5
Odpisz
19 lipca 2009, 14:39
to jest przykre, ze mozna smiac sie z takiego czegos : (
Odpisz
16 lipca 2009, 09:50
obserwator i piochuerc mają rację
Odpisz
15 lipca 2009, 15:07
śmiać się z biedy? powaleni całkiem jesteście?!
piochuerc ma racje. dzieci neo nigdy tego nie
załapią...
Odpisz