Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2021, 19:08
Ja bym nie spóźnił się na krucjatę
Odpisz
3 sierpnia 2017, 10:55
YOUUUU HAVEEEEE SEVEEEEEEN DAYYYYYYYS
Odpisz
18 marca 2016, 16:21
yaaaaaaaaas
Odpisz
17 marca 2016, 22:10
Pomysł zacny, więc oczywiście że bym odebrał.
Odpisz
17 marca 2016, 13:53
odbierał bym jak szalony!
Odpisz
16 marca 2016, 22:14
Co to za spam krzyżowy?
Odpisz
16 marca 2016, 22:58
@TheTemplar: myślałem że to twoja sprawka...
Odpisz
16 marca 2016, 22:42
nein
Odpisz
16 marca 2016, 21:23
Jeja w ciekawy sposób umieściło logo...
Odpisz
16 marca 2016, 20:18
Czy ktoś powiedział, Crusade?
Będą gwałty, mordy, bogactwa i odbieranie ziemi świętej... Idem tam.
Odpisz
16 marca 2016, 20:12
Odbieram!
Odpisz
25 lutego 2016, 22:05
I teraz pytanie, czy obierać... w końcu papież :/
Odpisz
25 lutego 2016, 23:20
@LordPSP: Ja bym nie odbierał. Nie ufam wszelkim Urbanom...
Odpisz
16 marca 2016, 20:03
@LordPSP: obieraj te pyrki
Odpisz
16 marca 2016, 20:08
@LordPSP: Ja bym papieża nie obierał.
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2016, 20:08
@legend77: Teraz zauważyłem xD
*odbierać
Odpisz
26 lutego 2016, 09:52
Crusade?
DEUS VULT
Odpisz
25 lutego 2016, 21:53
Ale papieża to ty szanuj.
Odpisz
25 lutego 2016, 22:05
@KwasDeoksyrybonukleinowy: On już nie jest papieżem, ty IE skubany
Odpisz
25 lutego 2016, 22:06
Od kiedy? Coś przegapiłen?
Odpisz
25 lutego 2016, 22:16
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Pssst... Znieśli już niewolnictwo .
Odpisz
16 marca 2016, 20:08
Kurde, muszę wypuścić niewolników...
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2016, 20:17
Zrób to samo, co ja w piwnicy. Nie mów o nich nikomu.
Odpisz
16 marca 2016, 20:19
@dustin2001: Kurde, nie mogę edytować tamtego komentarza, mam nadzieję, że policja go nie zobaczy.
Dzięki za radę, stary. ;v
Odpisz
16 marca 2016, 21:25
Ale rozumiem, że żydów mogę dalej gnębić?
Odpisz
16 marca 2016, 21:27
Jeśli musisz .
-
-
-
-
-
-
-
Halo ? Policja ? Mam tu kilku śmieszków ...
Odpisz
16 marca 2016, 21:28
Do Gestapo, nie do policji
Odpisz
16 marca 2016, 21:47
Nie ma za co?
Odpisz
25 lutego 2016, 21:51
odbieralbym
Odpisz