Gdyby od kłamstw rosła mi broda
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Co to takiego?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przerwa na herbatkę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego 2016, 01:28
Skisłam
Odpisz
28 lutego 2016, 01:55
@Ferikusu:
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2016, 16:04
@Ferikusu: A to do kompletu...
Odpisz
10 grudnia 2017, 20:18
@amekninja555: to jeszcze do kompletu podróży w czasie
Odpisz
20 czerwca 2018, 12:58
@Avcio01: Dzięki.
Odpisz
20 czerwca 2018, 16:51
@Archeologwinternetach: A witam szanownego archeologa! Miałem panu oddać koparkę, ale nigdzie nie mogłem pana znaleźć, więc zwracam ją teraz.
Odpisz
14 marca 2016, 14:03
Taaaaaaaa.......
Odpisz
14 marca 2016, 19:41
@elektyk23: Niekryty w anime XDD
Odpisz
29 czerwca 2017, 16:40
@elektyk23: ONE PUUUNCH
Odpisz
14 marca 2016, 18:18
I niech ktoś powie ,że anime jest normalne .
Odpisz
28 lutego 2016, 09:09
Dobra, będę pierwsza, niech mnie zhejcą... Co to za anime?
\______/
Odpisz
28 lutego 2016, 09:35
@kicius23: Kanon
Odpisz
28 lutego 2016, 09:36
@Myszkapl: On w tym anime ma taką zniekształconą twarz? o_o
Odpisz
28 lutego 2016, 09:40
@xd_ailatan: Odpowiedź jest straszniejsza, niż się spodziewasz....
Odpisz
28 lutego 2016, 09:43
@Myszkapl: Hahahah umarłam XDDD
Odpisz
28 lutego 2016, 09:56
@Myszkapl: Dzięki. Wszystkie twarze takie tam takie są? Czy tylko niektóre?
Odpisz
28 lutego 2016, 09:58
@kicius23: No niestety... ale to wersja z 2002, późniejsza wygląda lepiej.
Odpisz
14 marca 2016, 13:10
@Myszkapl: Mój 10 letni brat lepiej by narysował ;-;
Odpisz
14 marca 2016, 12:56
Zawsze myślałem, że urośnie mi zarost, ale wersja z podbródkiem też jest ciekawa....
Odpisz
28 lutego 2016, 07:21
Co to jest?
Odpisz
28 lutego 2016, 08:46
@lorax12: Anime
Odpisz
28 lutego 2016, 09:58
Ale jakie :v
Odpisz
28 lutego 2016, 10:07
@lorax12: Kanon z 2002
Odpisz
28 lutego 2016, 10:11
@Myszkapl: :v hmmm...
Odpisz
28 lutego 2016, 09:35
Dlaczego śmierdzi mi fotoszopem?
Odpisz
28 lutego 2016, 10:08
@Kideu: Nie xD
Odpisz
28 lutego 2016, 09:27
Jakie anime
Odpisz
28 lutego 2016, 09:02
wtf is thiz shit
Odpisz
28 lutego 2016, 01:18
ciekawe jak wygląda u niego broda(chodzi o zarost)
Odpisz
28 lutego 2016, 04:43
@RussiaBall: Zapuszcza kilka dni, może tygodni, a broda wygląda już jak efekt co najmniej rocznej pielęgnacji. Broda to w sumie jedyne rozwiązanie dla kogoś z taką twarzą...
Odpisz
28 lutego 2016, 04:06
Odpisz
28 lutego 2016, 02:10
Autyzm
Odpisz