Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Hamiro

27 października 2019, 10:31

Ja czekam, aż na tym pasku, co jest na rafiach, wyświetli się wykonawca i go zapamiętuję

Avatar Ja_popis

27 grudnia 2017, 14:36

Można też sprawdzić na snapchact albo shazam

Avatar Rav239

14 marca 2016, 15:36

TrackID

Avatar rafal603

30 sierpnia 2017, 08:37

@Rav239: track id już nie działa

Avatar Rav239

30 sierpnia 2017, 12:17

@rafal603: zobacz na datę mojego komentarza, a potem na datę twojego.

Avatar Mike0807

14 marca 2016, 23:08

apka ......

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2016, 16:46

..wtedy szukasz po słowach z refrenu

Avatar wampirra107

14 marca 2016, 18:20

tru

Avatar kasjan132pl

14 marca 2016, 22:26

a co jak to był jakiś pseudo dupstep?

Avatar Broski

14 marca 2016, 21:11

Staraj się zapamiętać jeden wers tekstu. Wpisz to w google z odpowiednią stroną z tekstami piosenek i voila, piosenka znaleziona.

Avatar jem_unicorny

14 marca 2016, 21:04

@Konto usunięte: Radio ma twarz ziomku ;)

Avatar PrawdziwaRey

14 marca 2016, 19:05

I po to mi na telefonie shazam lub sound found

Avatar NightFox

14 marca 2016, 18:25

Patrzysz na godzinę. Wchodzisz na stronę internetową radia. Zwykle mają zakładki typu ''co było grane''. Magia

Avatar EnderKaktusTNT

6 marca 2016, 12:27

Iiiiii...

... okazuje się, że śpiewa justin biber ;-;

Avatar maks030707

14 marca 2016, 14:16

@EnderKaktusTNT: *Justyna Bimber

Avatar wampirra107

14 marca 2016, 18:21

@maks030707: no raz mi się zdarzyło

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2016, 16:58

Kiedy słyszysz fajną piosenkę w radiu... MARYJA

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2016, 16:06

Tru ;-;

Avatar mikigra8888

14 marca 2016, 16:02

jest taka str. ktora pozwala na to ze zaspiewasz utwor i ci znajdzie

Avatar BOSS111

Edytowano - 14 marca 2016, 15:21

shazam JEST XXI WIEK LUDZIE (przepraszam za krzyki)

Avatar AZKABANA

14 marca 2016, 14:32

Wie ktoś jaka to piosebka?
Ima living in the sky,so high so high

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Angielskie śmieszki

Nie znoszę kleszczy

Papierowa szkoła posting

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Żartownisie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka