Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fluttershy66

10 lipca 2016, 22:10

Jeśli masz ojca,który chrapie to wątpię żebyś zasnęła.

Avatar Archeologwinternetach

22 września 2016, 05:59

@Fluttershy66: Spanie w jednym łóżku z ojcem jest co najmniej dziwne.

Avatar Fluttershy66

22 września 2016, 18:33

@Archeologwinternetach: Mieszkam w bloku i mam pokój z siostrą i nawet przez zamknięte drzwi słychać jego chrapanie!

Avatar Ten_Leniacz_Netu24

30 października 2018, 18:22

@Fluttershy66: u mnie na piętrze słychać chrapanie ojca więc mi tu nie marudź xD

Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

19 marca 2016, 18:52

Jeszcze jak się nie zmieni prześcieradła to wtedy szybciej się zaśnie

Avatar xd_ailatan

19 marca 2016, 16:40

Ja zasypiam z głową koło okna a nogami koło drzwi, a budzę się z głową na podłodze i nogami na ścianie ;_;

Avatar stefekpolski

19 marca 2016, 15:23

ja co roku tak robie

Avatar FuryGaming

29 lutego 2016, 08:24

Ja ciągle kręcę się , a potem budzę się z rozwaloną pościelą.

Avatar login00

Edytowano - 29 lutego 2016, 08:27

@FuryGaming: Ja przez sen się śmieje a mi się śnią lochy, zabijanie i skakanie po ścianach. ;-; O kręceniu się w łóżku przez sen nawet nie mówię.

Avatar FuryGaming

29 lutego 2016, 08:30

@login00: Ja również się śmieje oraz gadam przez sen , to udowodniła siostra z mamą.Ostatnio mówiłem: ,,Nie , nie , moje!''

Avatar FuryGaming

29 lutego 2016, 08:30

@FuryGaming: Za dużo przemocy na dzień ... 0-0

Avatar login00

29 lutego 2016, 08:34

@FuryGaming: Ja usłyszałem, że śmieję się przez sen a śniło mi się zabijanie mordor i te sprawy. Byłoby dziwnych odgłosów więcej ale nikt nie słyszy bo śpi w pokoju gdzie nie słychać.

Avatar login00

29 lutego 2016, 08:24

Zrobiłem tak i prawie spadłem z piętrowego łóżka. ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

To będzie bolało

Nie znoszę kleszczy

Zdeklasowani znowu

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka