Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie idź!
Jakby trochę nie fair
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 marca 2016, 16:43
Moje są tak zepsute, że nie mają takiej pozycji ._.
Odpisz
20 marca 2016, 12:52
Znam to uczucie.... ostatnio nie mogłem naleźć tej "idealnej pozycji" i urwałem to wejście od słuchawek od reszty kabla xD
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2016, 18:57
Moje słuchawki za dobry kawał banknotu mają uszkodzony kabel przy Jacku ;-; Trzeba sciskac ten kabel bo inaczej nie dziala .n.
Odpisz
19 marca 2016, 15:00
Ja mam słuchawki "na radio" przekręcasz wejściem by działały.
Odpisz
19 marca 2016, 15:08
@marcin12321: Mam tak samo, ale jak to dziala?
Odpisz
19 marca 2016, 15:26
@rosyn: Wejście minjack wygląda jak wiertło. W niektórych miejscach ma dziury przez które przepływa sygnał z telefonu do słuchawek. Może też być od długich i poplątanych kabli od słuchawek.
Odpisz
19 marca 2016, 15:59
@marcin12321: Pjona!
Odpisz
19 marca 2016, 16:04
pjona!
Odpisz
19 marca 2016, 16:33
@marcin12321: Dzieki, bo zawsze mnie to wkurza jak musze tym krecic
Odpisz
19 marca 2016, 15:02
Musiałem je przez to oddać do serwisu, teraz używam tych, które JESZCZE się da ustawić i naciągnąć do idealnej pozycji. Minusem jest to, że teraz kabel blokuje mi dostęp do czytnika DVD. :/
Odpisz
19 marca 2016, 15:01
ja tak mam z jedną lampą nad łóżkiem
Odpisz
19 marca 2016, 14:35
Też tak mam TT_TT
Odpisz
19 marca 2016, 14:28
Tak, też tak mam.
Kabel musi być w idealnej pozycji, ale często jest tak, że po prostu wystarczy go mocno zgiąć - wtedy zawiązuję supeł na kablu i po problemie, polecam ten sposób.
Odpisz
19 marca 2016, 14:28
Miałem tak 2 razy ;-;
Odpisz
19 marca 2016, 14:18
Znam ten ból.
Odpisz
19 marca 2016, 14:17
Adminie, ładnie tak kraść obrazki?
Odpisz
19 marca 2016, 14:08
jak mi się psują słuchawki to ich nie używam...
Odpisz
19 marca 2016, 14:03
Często tak mam ;-;
Odpisz