Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pozdrawiam świetliki
Powodzenia
Nigdy na to nie wpadną
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2016, 23:25
walić to
Odpisz
25 marca 2016, 19:25
znam to
Odpisz
21 marca 2016, 07:42
Olać i dostać opierdziel od matki
Odpisz
16 marca 2016, 20:01
Olać
Odpisz
15 marca 2016, 14:59
Można wstać troche wcześniej i zrobić rano, albo w szkole na przerwie
Odpisz
15 marca 2016, 14:48
Albo umrzeć w agonii niezdecydowania. Tak tylko sugeruję.
Odpisz
4 marca 2016, 08:56
Pie**ol to i obejrzyj UNBOXALLA.
Odpisz
4 marca 2016, 13:20
@login00: pjona
Odpisz
4 marca 2016, 19:44
grunt głęboko penetrujący ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
5 marca 2016, 06:09
@yukiyukiyuki: dzieńdobry , kupiłem państwa produkt i oczekiwałem głebokiej penetracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
14 marca 2016, 20:03
@login00: pudłownicy łączymy sie
Odpisz
14 marca 2016, 20:50
szkoda że teraz unbox ma problemy w szkole przez YouTube (jak ktoś nie wie o co chodzi to niech obejrzy film boxdela)
Odpisz
14 marca 2016, 21:11
@pitchu2003: Zje**na szkoła,mam nadzieję że dalej będzie nagrywał :(
Odpisz
14 marca 2016, 21:21
@login00: Unboxx to głupek
Odpisz
14 marca 2016, 21:30
będzie
Odpisz
14 marca 2016, 21:43
@RussiaBall: co ma szkoła do życia osobistego? ja tego nie rozumiem gdyby to jakoś jeszcze szkodziło szkole, ale oni nie mogą się przecież do tego dowalić
Odpisz
14 marca 2016, 22:54
@login00: Poradnik jak dostać zielone.
1.Napisz o unboxallu
2.Done
Odpisz
14 marca 2016, 22:58
Są inne sposoby.
Ps. Gumowe je**dło 4 ever.
Odpisz
14 marca 2016, 23:07
@pitchu2003: a co ma twój komentarz do mojego komentarza
Odpisz
15 marca 2016, 07:25
@pitchu2003: Mi go szkoda,ale on zamiast coś z tym zrobić,będzie siedział na dupie i robił filmiki,raczej to sprawa nie osobista/prywatna bo robi to publicznie,nie ma ograniczeń wiekowych na filmach.
Oczywiście nauczyciele powinni mieć w dupie co robi u siebie w domu.
Odpisz
15 marca 2016, 13:15
@EkoZjebGMO: Bo?
Odpisz
14 marca 2016, 23:57
albo jutro zrobić w szkole, ja na chemii w pierwszej ławce przed nauczycielką zrobiłem dziś całą pracę domową, jeszcze przed tym jak ją zaczęła sprawdzać
Odpisz
15 marca 2016, 00:11
@kubczakof: Och, ale z Ciebie łobuz.
Odpisz
15 marca 2016, 08:03
@DESTROLLER: >>>:)
Odpisz
14 marca 2016, 21:07
Spać. ja jak mam takie sytuacje robię na rano
Odpisz
14 marca 2016, 21:47
@DjRomulo199916: rano: dobra, zrobię przed lekcją...
Odpisz
14 marca 2016, 22:23
@KAJZERKA: heh, a to jest prawda bo mi się nie chce i gram na Playaku :D
Odpisz
14 marca 2016, 22:24
@KAJZERKA: przed lekcja: dobra zrobię na lekcji.
na lekcji: Ku*wa powiem, że zglaszam BZ, walić to
Odpisz
14 marca 2016, 22:43
"BZ" ?
Odpisz
14 marca 2016, 22:43
@Jasonicos: Brak Zadania
Odpisz
15 marca 2016, 07:06
@DjRomulo199916: Ja zawsze, jak chce zrobić to przed szkołą, to za późno się budzę ;_;
Odpisz
15 marca 2016, 05:54
Ja bym w szkole zrobił.
Odpisz
14 marca 2016, 23:12
Olać,a rano w szkole przepisać od kumpla.No chyba,że ziomek będzie chamem i nie da o>o
Odpisz
15 marca 2016, 05:37
Ja nigdy nie daję nikomu spisać z niektórych przedmiotów, bo mamy strasznych nauczycieli, jedno podobieństwo i już się zastanawiają, czy nie dać jedynki dającemu spisać i spisującemu.
Odpisz
14 marca 2016, 23:45
Olać i iść spać, od czego jest przerwa.
Odpisz
14 marca 2016, 22:48
czytam to o prawie 23 po zrobieniu zadania w łóżku
Odpisz
14 marca 2016, 22:38
Hmmm.... olać czy iść spać. ..
;P
Odpisz
14 marca 2016, 22:22
Mówie: " Pie**ole to ide spac a najwyzej jutro odpisze od kolegi"
Odpisz