20 lat minęło jak jeden dzień...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Fajnie że odpowiedzieli
To musiało być męczące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2016, 21:30
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień.
Odpisz
13 marca 2016, 21:52
@Dehit: Póki czas nie czeka na nas
Odpisz
13 marca 2016, 22:20
@Reinata_: więc zaśpiewaj jeszcze raz
Odpisz
13 marca 2016, 22:56
@EziioAuditore: Mamy po dwadzieścia lat
Przed sobą cały świat, przed sobą cały życia szmat
Odpisz
13 marca 2016, 23:02
więc jestem rad, z każdego poranka i wieczoru
Odpisz
14 marca 2016, 00:08
@EziioAuditore: Dopóki dziewczyna nie zepsuje mi humoru.
(ale ja zły wymyślać takie rzeczy to zło)
Odpisz
14 marca 2016, 07:30
@EziioAuditore: Dawno już dokonałem wyboru..
Odpisz
14 marca 2016, 16:16
@Shampon: I jestem dyspozytorem własnych torów...
Odpisz
14 marca 2016, 17:11
I spełniam się w muzyce hardkoru..
Odpisz
14 marca 2016, 20:57
@Shampon: I wiem, że wspomnienie nigdy nie zginie
Odpisz
14 marca 2016, 21:10
@EziioAuditore: Tak jak wspomnienie o pierwszej dziewczynie
Odpisz
14 marca 2016, 21:22
Jak czasy podstawówki: zbite butelki, ubite lufki
Starte zelówki w podróży
(Powoli koniec, co śpiewamy potem? Jestem Bogiem? )
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2016, 07:18
@EziioAuditore: Ok..
Mam jedną pie***loną schizofrenię..
Odpisz
15 marca 2016, 17:17
@Shampon: [...]Zaburzenia emocjonalne,proszę puść to na antenie...
Odpisz
15 marca 2016, 22:19
Powiem ci że to fakt, powiesz mi że to obciach
Odpisz
15 marca 2016, 22:48
@EziioAuditore: Pie**olę Cię, i tak rozjedziesz się po łokciach..
Odpisz
15 marca 2016, 22:51
@Shampon: Bo ja jestem bogiem,uświadom to sobie,słyszysz słowa,po których włos jeży się na głowie...
Odpisz
15 marca 2016, 23:06
..O rany, rany jestem niepokonany!
Odpisz
15 marca 2016, 23:27
@Shampon: H I P H O P bez reszty oddany.
Przeje**ny, potencjał niewyczerpany
Odpisz
16 marca 2016, 17:22
@EziioAuditore: Chyba w D.N.A on był mi dany...
Odpisz
23 stycznia 2020, 13:23
@EziioAuditore: słuchaj fokus rah jeszcze oszaleją wszystkie pi**y
Odkop
Odpisz
23 sierpnia 2024, 10:31
@kub405: Gdy poznają mój urok osobisty
Odpisz
13 września 2016, 20:15
Że co, jest już wersja z 2016?
Odpisz
31 sierpnia 2017, 09:32
@CukiereczeQ: Tak
Odpisz
18 czerwca 2016, 16:49
Fajne . Rise of the tomb raider suoer gra kupię ją , epicka przygoda i w ógólę opłaca się .
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2016, 14:39
Na górnym - grafika z konsoli
Na dolnym - grafika z PC
Odpisz
14 marca 2016, 17:11
@schito: Chciałoby się
Odpisz
13 marca 2016, 23:43
20 lat kupowania gier tylko, żeby popatrzeć się na cyber-cycki.
Odpisz
14 marca 2016, 07:25
@konbed: trik merketingowy
Odpisz
14 marca 2016, 07:06
Wielka różnica w grafice może nastąpić nawet w ciągu jednego roku. przykładem tego jest gra Legend Of Spyro:eternal night z 2005 i Dawn of the dragon (ostatnia część) z 2006.
Odpisz
14 marca 2016, 00:06
Znajdź 1000 różnic.
Odpisz
5 marca 2016, 14:06
20 lat a ona tylko się ładniejsza zrobiła
Odpisz
13 marca 2016, 23:44
@Dunsparce: 20 lat i zaczyna palić komputery.
Odpisz
13 marca 2016, 23:31
No a ona jeszcze do środka nie weszła.
Odpisz
13 marca 2016, 21:52
Nigdy nie zapomnimy jej wielkich kanciastych cycków ze starych wersji.
[*]
Odpisz
13 marca 2016, 22:44
@Pierwsi: I kwadratowych pośladków :P
Odpisz
13 marca 2016, 22:40
Ja tam wolę starsze, dwie ostatnie nie mają ani trochę klimatu tomb raidera
Odpisz
13 marca 2016, 22:44
@romeliusz: Są o niebo lepsze od tych z lat 20cznych
Odpisz
13 marca 2016, 21:45
stare gry były cudowne
Odpisz
5 marca 2016, 14:14
tyleczek nadal epicki ¯\_ ツ _/¯
Odpisz
5 marca 2016, 14:32
eye...
Odpisz