Niektórzy to mają talent...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dobrze czasem się oderwać
Zdeklasowani znowu
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 czerwca 2017, 20:36
tylko rąk nie umie rysować
Odpisz
19 maja 2020, 10:44
@ponczeq: albo mu odcięli
Odpisz
25 lipca 2017, 22:16
Mógłbym dostać raka żeby tak rysować
Odpisz
25 czerwca 2016, 13:49
ładne
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2016, 12:21
Niektórym po prostu się chce
Odpisz
20 marca 2016, 21:46
zamiast czegoś takiego wystawiają rysunek 3 letniego dzieciaka do galerii sztuki z wyceną na kilka set-tysięcy
sztuko do czego zmierzasz:p
Odpisz
20 marca 2016, 22:01
@TRATAK: Bo do galerii się chodzi żeby oglądać sztukę niepowtarzalną a nie jakąś postać z filmu
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2016, 16:49
@matiExtreme: jeżeli chce pooglądać pokreślaną kartkę to sam pokreślam i już a takiego rysunku nie umieją wszyscy narysować
Odpisz
21 marca 2016, 19:45
@TRATAK: z kreskami to jest inna sprawa ale jeśli mowa o prawdziwych arcydziełach np "Mona Lisa" to można się sprzeczać które jest lepsze
a poza tym leonardo da vinci przeznaczył wiele lat żeby namalować podany obraz a to zajęło max 2 tygodnie
Odpisz
21 marca 2016, 20:51
@matiExtreme: sory ale mówimy tu o dziełach współczesnych o kreskach namalowanych na kartce a nie o starych arcydziełach ("Mona Lisa")
Odpisz
22 marca 2016, 19:01
@TRATAK: W takim razie masz rację
Odpisz
20 marca 2016, 23:26
Jedni tracą 5 godzin na super rysunek a inni tracą 5 godzin na cały sezon anime...
.
.
.
.
.
No dobra, jestem też ja, która prześpi cały dzień pod kocykiem.
Odpisz
21 marca 2016, 20:27
@xd_ailatan: hejo :) mam pytanko jako ze jestem jedną z tych osób która potrafi stracić (pff...ja tam wcale nie uważam że są stracone X3) 9 godzin dziennie na anime i właśnie kończę moje ukochane kuroshitsuji będę musiała znaleźć jakiś następne a po twoim awatarze i komentarzu pod innym obrazkiem wnioskuję ze tez się tym interesujesz i zastanawiam się czy nie poleciała byś mi jakiegoś fajnego anime typu noragami czy właśnie kuroshitsuji.
Odpisz
21 marca 2016, 20:37
@wolfieart: Nie wiem czy podobne ale polecam Danganronpa, Another, Death Parade albo Corpse Party. Zapraszam na mój profil to możemy poprowadzić małą rozmowę bo w komentarzach to tak nie wypada c:
Odpisz
21 marca 2016, 21:10
@xd_ailatan: przykro mi ale jestem w wersji mobilnej i chyba nie mogę wejść na twój profil ;_; a jeśli mogę to nie wiem jak :') jednak bardzo dziękuję za propozycje oraz przykłady anime ^^
Odpisz
21 marca 2016, 07:16
On może rysuje ładnie, ale ja wole grać.
Odpisz
21 marca 2016, 07:22
@Windows_10: Ale na tobie nie da się grać
Odpisz
21 marca 2016, 07:39
@MnieTuNieBylo: jak jakoś mam win10 i mam wiele gier
Odpisz
21 marca 2016, 08:29
@Windows_10: A grasz na sobie? :D
Odpisz
21 marca 2016, 18:01
@Jeraszko: tak, lol
Odpisz
21 marca 2016, 13:58
Może ona ćwiczy po kilka godzin dziennie
a nie jak większość ludzi raz spróbuje i płacze że nie wyszło i nie ma talentu
Odpisz
21 marca 2016, 07:08
wow
Odpisz
21 marca 2016, 06:08
no i fajnie!
Odpisz
7 marca 2016, 16:12
Ja nie umiem narysować nawet bitwy niedźwiedzi polarnych podczas śnieżycy.
Odpisz
20 marca 2016, 21:32
@Zwyczajny_ziomek_z_Jeja: CHYBA TY (☞゚ヮ゚)☞
Odpisz
20 marca 2016, 21:34
@BOSS111: nie śmieszne
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2016, 21:35
@BOSS111: .
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2016, 21:35
@Kasiuula: .
Odpisz
20 marca 2016, 21:38
@Kasiuula: (╯°□°)╯︵ ┻━┻ j*bać to.
życie nie ma sensu
Odpisz
20 marca 2016, 21:38
@BOSS111: najlepiej usuń konto co nie?
Odpisz
20 marca 2016, 21:42
@Kasiuula: sory
Odpisz
20 marca 2016, 21:42
@BOSS111: za co przepraszasz?
Odpisz
20 marca 2016, 21:43
@Kasiuula: coś mi odje**ło :)
Odpisz
20 marca 2016, 21:43
@BOSS111: spk
Odpisz
21 marca 2016, 00:10
@BOSS111: 🔫~(`・ω・´) prosz
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2016, 00:09
*multikomentarz
Odpisz
21 marca 2016, 00:05
Zazdroszczę takim osobom, mogą rysowac6 sobie pornolki jakie chcą ;______________;
Odpisz
20 marca 2016, 23:32
allahu akbar
Odpisz
20 marca 2016, 22:09
Każdy ma talent Ale niekoniecznie do rysowania
Odpisz
20 marca 2016, 23:11
Ja mam do robótek ręcznych. (ง ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)ง
Odpisz
20 marca 2016, 23:21
@marcin77711: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz