Potrójna wygrana z automatu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Pozdrawiam świetliki
Brawo za czujność!
Nie znoszę kleszczy
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 października 2019, 16:06
Stonks
Odpisz
16 września 2012, 12:11
3 napoje wypadły XD
Odpisz
14 grudnia 2013, 16:46
@KIK123: No shit.
Odpisz
9 września 2012, 01:26
A kto miał, że nic nie wypadło?
Odpisz
8 września 2012, 17:44
Też chce tak
Odpisz
8 września 2012, 15:57
ja się nauczyłem w szkolnm automacie że nr 17 jest zepsuty... biorę 17 no i dupa... oddaje reszte i biorę 16 :D
Odpisz
8 września 2012, 13:27
ja kiedyś tak miałem tylko że 7ub.pepsi i fanta
Odpisz
8 września 2012, 11:11
ja raz wygrałem dwie paczki lays
Odpisz
8 września 2012, 10:39
Raz na kolonii Pepsi się zablokowało. Ktoś chciał kupić Prince polo i spadło na Pepsi. D:
Odpisz
8 września 2012, 10:36
Combo breaker!!!
Odpisz
8 września 2012, 09:42
Jackpot.
Odpisz
8 września 2012, 08:23
bonus
Odpisz
8 września 2012, 09:19
@Baca_online: :D
Odpisz