Zgadnij kotku co mam w środku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Totalnie
Nie znoszę kleszczy
To by wystarczyło
Drewniany kominek
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 września 2012, 19:24
To one powinny mieć zniszczone płuca. Dym wdychany bezpośrednio zawiera od 5.3 do 43 nanogramów rakotwórczych nitroamin, podczas gdy bierny palacz wdycha ich od 630 do 823 nanogramów.
Odpisz
8 września 2012, 20:02
@mikulek04: Te ilości to na jednego papierosa, czy ile?
Odpisz
8 września 2012, 23:48
@mikulek04: czyli bierny palacz tak gdzieś o połowe mniej ?!?
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2021, 16:20
@mikulek04: Bierny palacz wdycha 15 razy więcej toksyn niż rzeczywisty palacz? XDDDD
Odpisz
8 października 2021, 03:21
@Towarzysz777: tbh nie wiem skąd miałam te statystyki :v
Odpisz
8 października 2021, 09:57
@mikulek04: O kurcze 9 lat minęło
Odpisz
10 października 2021, 14:50
@Towarzysz777: lmao, 9 lat a wątek nadal aktywny
Odpisz
27 marca 2014, 15:35
Co ona je (trzecia), że ma zniszczony żołądek? o.o
Odpisz
27 kwietnia 2014, 11:08
@Julsowa: niewie to są chyba słodycze albo narkotyki XD ale jak to narkotyki to jaki fajny sposób na zażywanie XD
Odpisz
12 czerwca 2014, 13:04
@Julsowa: to nie żołądek tylko wątroba :|
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2014, 16:21
druga dziewczyna ma zniszczona watrobe
Odpisz
10 kwietnia 2015, 18:44
@Julsowa: Ona jest albo niedożywiona albo... zakwaszona ;)
Odpisz
10 czerwca 2013, 14:18
(1)ten chłopak ma spalone płuca (2)ta kobieta ma żołądek (3) ta kobieta ma coś z tym nie wiem co
Odpisz
1 lipca 2013, 15:31
@Epickiodkrywca: 2 to wątroba a 3 to żołądek geniuszu...
Odpisz
22 listopada 2013, 23:52
Ta ostatnia to nic nie ma bo się zdrowo odżywia..
Odpisz
23 listopada 2013, 15:34
@Ravios: Przecież widać na obrazku, że ma popsuty żołądek.
Odpisz
23 listopada 2013, 15:35
AAA, spx xD patrzyłem się na wątrobę :D
Odpisz
13 stycznia 2014, 14:12
@Epickiodkrywca: To kobiety nie mają żołądku?
Odpisz
8 września 2012, 17:18
Mam na to radę nie jedz nic :) Osobiście polecam dietę kaminną oraz piaskową, 0 % tłuszczu. Wygląda się po tym trochę dziwnie ale czuję się o niebo lepiej. A tak na serio, to wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich ilościach (no może poza papierosami i narkotykami gdyż mają same negatywne skutki).
Odpisz
4 stycznia 2013, 18:55
@Mnich1: Właściwie to marihuana ma mniej szkodliwe efekty niz jakikolwiek narkotyk papierosy czy alkohol jest prawie bezinwazyjna
Odpisz
16 stycznia 2013, 21:53
@Mnich1: czy twoje komentarze zawsze muszą być długie?
Odpisz
17 stycznia 2013, 11:26
@MyLittleJejaPL: W jednej linijce się nie zmieszczę niestety :) Lubię robić rozbudowane komentarze poza tym to nie jest kara umiejętność czytania to kiedyś była domena wielkich tylko plebsowi nie chciało albo nie mogli się uczyć czytać !
Odpisz
8 września 2012, 09:42
Tak spytam. Co możemy więc niby robić skoro i jeść i pić nie można jak widać :v
Odpisz
8 września 2012, 14:45
@FD_God: Pij sobie i pal co chcesz, ale za 30-40 lat jak sobie przypomnisz ten obrazek to raczej nie będziesz się śmiać :)
Odpisz
8 września 2012, 18:38
@miszcz: Ja nawet nie zamierzam zaczynać palić.
Odpisz
8 września 2012, 15:59
czy tylko mnie ten facet przypomina mema " bitch please"?
Odpisz
8 września 2012, 13:02
No nieźle, pokazuje jak różne złe nawyki wpływają na narządy... cóż... żeby to jeszcze do kogoś dotarło...
Odpisz
8 września 2012, 09:25
No dokładnie jak mój pies. Przyszło jakieś ogromne psisko i mu wyrłało kawał skóry.
Odpisz
8 września 2012, 08:24
czy ta ostatnia ma wzdęcie? :P
Odpisz
8 września 2012, 09:20
@Baca_online: ;[)
Odpisz