Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mikulek04

8 września 2012, 19:24

To one powinny mieć zniszczone płuca. Dym wdychany bezpośrednio zawiera od 5.3 do 43 nanogramów rakotwórczych nitroamin, podczas gdy bierny palacz wdycha ich od 630 do 823 nanogramów.

Avatar
Konto usunięte

8 września 2012, 20:02

@mikulek04: Te ilości to na jednego papierosa, czy ile?

Avatar siarka3

8 września 2012, 23:48

@mikulek04: czyli bierny palacz tak gdzieś o połowe mniej ?!?

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 2 lipca 2021, 16:20

@mikulek04: Bierny palacz wdycha 15 razy więcej toksyn niż rzeczywisty palacz? XDDDD

Avatar mikulek04

8 października 2021, 03:21

@Towarzysz777: tbh nie wiem skąd miałam te statystyki :v

Avatar Towarzysz777

8 października 2021, 09:57

@mikulek04: O kurcze 9 lat minęło

Avatar dawid51

10 października 2021, 14:50

@Towarzysz777: lmao, 9 lat a wątek nadal aktywny

Avatar Julsowa

27 marca 2014, 15:35

Co ona je (trzecia), że ma zniszczony żołądek? o.o

Avatar wiktor34

27 kwietnia 2014, 11:08

@Julsowa: niewie to są chyba słodycze albo narkotyki XD ale jak to narkotyki to jaki fajny sposób na zażywanie XD

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2014, 13:04

@Julsowa: to nie żołądek tylko wątroba :|

Avatar Tig53

Edytowano - 29 czerwca 2014, 16:21

druga dziewczyna ma zniszczona watrobe

Avatar koleszak123

10 kwietnia 2015, 18:44

@Julsowa: Ona jest albo niedożywiona albo... zakwaszona ;)

Avatar Epickiodkrywca

10 czerwca 2013, 14:18

(1)ten chłopak ma spalone płuca (2)ta kobieta ma żołądek (3) ta kobieta ma coś z tym nie wiem co

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2013, 15:31

@Epickiodkrywca: 2 to wątroba a 3 to żołądek geniuszu...

Avatar Ravios

22 listopada 2013, 23:52

Ta ostatnia to nic nie ma bo się zdrowo odżywia..

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2013, 15:34

@Ravios: Przecież widać na obrazku, że ma popsuty żołądek.

Avatar Ravios

23 listopada 2013, 15:35

AAA, spx xD patrzyłem się na wątrobę :D

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2014, 14:12

@Epickiodkrywca: To kobiety nie mają żołądku?

Avatar Mnich1

8 września 2012, 17:18

Mam na to radę nie jedz nic :) Osobiście polecam dietę kaminną oraz piaskową, 0 % tłuszczu. Wygląda się po tym trochę dziwnie ale czuję się o niebo lepiej. A tak na serio, to wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich ilościach (no może poza papierosami i narkotykami gdyż mają same negatywne skutki).

Avatar samcio

4 stycznia 2013, 18:55

@Mnich1: Właściwie to marihuana ma mniej szkodliwe efekty niz jakikolwiek narkotyk papierosy czy alkohol jest prawie bezinwazyjna

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2013, 21:53

@Mnich1: czy twoje komentarze zawsze muszą być długie?

Avatar Mnich1

17 stycznia 2013, 11:26

@MyLittleJejaPL: W jednej linijce się nie zmieszczę niestety :) Lubię robić rozbudowane komentarze poza tym to nie jest kara umiejętność czytania to kiedyś była domena wielkich tylko plebsowi nie chciało albo nie mogli się uczyć czytać !

Avatar FD_God

8 września 2012, 09:42

Tak spytam. Co możemy więc niby robić skoro i jeść i pić nie można jak widać :v

Avatar miszcz

8 września 2012, 14:45

@FD_God: Pij sobie i pal co chcesz, ale za 30-40 lat jak sobie przypomnisz ten obrazek to raczej nie będziesz się śmiać :)

Avatar FD_God

8 września 2012, 18:38

@miszcz: Ja nawet nie zamierzam zaczynać palić.

Avatar pataraka

8 września 2012, 15:59

czy tylko mnie ten facet przypomina mema " bitch please"?

Avatar
Konto usunięte

8 września 2012, 13:02

No nieźle, pokazuje jak różne złe nawyki wpływają na narządy... cóż... żeby to jeszcze do kogoś dotarło...

Avatar Radziosek

8 września 2012, 09:25

No dokładnie jak mój pies. Przyszło jakieś ogromne psisko i mu wyrłało kawał skóry.

Avatar Baca_online

8 września 2012, 08:24

czy ta ostatnia ma wzdęcie? :P

Avatar
Konto usunięte

8 września 2012, 09:20

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Totalnie

Nie znoszę kleszczy

To by wystarczyło

Drewniany kominek

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka