Najgorszy remake? Jeszcze zobaczymy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Typowy NPC
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Deal życia
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2016, 23:35
To nie jest remake tylko sequel
Odpisz
23 marca 2016, 23:15
@Himiteshu: to reboot ale wydarzenia z 1i2 nie miały miejsca w uniwersum reboot'u
Odpisz
24 marca 2016, 00:48
yyy nie, nowe Ghostbusters to sequel
Odpisz
24 marca 2016, 12:48
@Himiteshu: to reboot ale trailer ma sprawiać wrażenie ze to sequel bo chcą jechać na nostalgii
Odpisz
14 marca 2016, 14:25
A Dragon Ball?
Odpisz
22 marca 2016, 19:12
Weź mi ne przypominaj o Ewolucji. Już prawie o tym zapomniałem.
Odpisz
22 marca 2016, 21:42
@Kuziemek: będzie Dragonball: evolution 2
Odpisz
22 marca 2016, 22:50
Odpisz
22 marca 2016, 23:26
@Soberker: yes
Odpisz
23 marca 2016, 15:57
Fake czy serio? Bo jeśli to prawda, to już wolę iść na film o Smoleńsku...
Odpisz
23 marca 2016, 16:45
@Kuziemek: na serio
Odpisz
23 marca 2016, 17:16
@Kuziemek: Zauważcie jeden fakt. Ewokucja to ADAPTACJA, nie EKRANIZACJA. Ona tylko luźno nawiązuje do świata DB
Odpisz
23 marca 2016, 22:57
Ale po co robić drugą część najgorszego filmu, jaki kiedykolwiek powstał? Nikt na to nie pójdzie do kina.
Odpisz
23 marca 2016, 23:06
@Kuziemek: powiem jedno: kasa
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2016, 23:09
Zero szacunku dla klasyka.
Odpisz
23 marca 2016, 23:13
@Kuziemek: szczerze mówiąc to teraz dragonball służy do dojenia pieniędzy oraz zaczyna jechać na nostalgii
Odpisz
23 marca 2016, 23:16
Pisząc "klasyk" miałem na myśli DB i DBZ, a nie DBS... tfu!
Odpisz
24 marca 2016, 00:02
@Kuziemek: racja
Odpisz
22 marca 2016, 21:22
ten moment, kiedy wszyscy hejtują nowych GB ale tobie wydaje się, że będzie spoko
Odpisz
22 marca 2016, 20:24
To pierwsze to...?
Odpisz
22 marca 2016, 20:41
@lorax12: Nowy, ch**owszy remake ch**owej Fantastycznej Czwórki.
Odpisz
22 marca 2016, 20:49
@Moon_Knight: Aha. Ok :v
Odpisz
22 marca 2016, 20:47
Spidermana zepsuli, Fantastyczną Czwórkę też zepsuli.
Odpisz
14 marca 2016, 16:51
A oglądaliście to, że oceniacie? Tak się właśnie robi złą famę filmowi, który nawet jeszcze nie wyszedł na ekrany...
Przestańcie wieszać na nim psy i poczekajcie na premierę. Parę zdjęć i zwiastun nie oddadzą całego filmu.
Odpisz
22 marca 2016, 19:06
Nie wiem za co dostajesz strzałki w dól.
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2016, 20:18
@Pitrekkk: Bo naczytali się negatywnych opinii w necie o tym filmie i w swojej ignorancji zostali podświadomie zmanipulowani i również uważają, że ten film jest słaby.
Odpisz
22 marca 2016, 19:33
Co to jest to drugie?
Odpisz
22 marca 2016, 20:12
@Berty: ghost busters
Odpisz
22 marca 2016, 19:18
Odpisz
22 marca 2016, 19:12
Póki nie wejdzie na srebrne ekrany, nic nie wiemy. Ale mam deja vu, związane z Pixels, tam też trailery pokazały, że to będzie katastrofa. I była.
Odpisz
14 marca 2016, 16:40
Zły remake to będzie gdy za 20 lat ktoś wpadnie na remake Nowej Nadziei :V
Odpisz
15 marca 2016, 22:17
@PanHejter: Te, a VII? :V
Odpisz
15 marca 2016, 22:59
@Komandor_Brytania: VII trzymało poziom, po za tym widać że próbowało wywalczyć nowy wątek mimo iż Abrams tak się uwziął by wyszła druga nowa nadzieja że skopiował 80% scenariusza... Na szczęście, Ósemka bedzie miała nowego reżysera.
Odpisz
15 marca 2016, 23:05
@PanHejter: Ufff
Odpisz
14 marca 2016, 15:19
Ja nadal trzymam nadzieję że to wypali
- Feig umie robić filmy tylko z kobietami bo umie tak najlepiej
- teaser był wydany w walentynki 2016 gdzie wdg. Pogromców Duchów 2 miało dojść do końca świata, +1 do aluzji i respektu dla fanów
- mówi że gdyby mógł mógłby posłuchać fanów i anuluować film ale skoro scenariusz do GB3 na przestrzeni 20 lat odrzucano 3-krotnie (z czego powstała powieść "Hellbent" i Ghostbusters: The Video Game które jest jedyną grą na licencji która nie ssie), 4-krotnie zmieniano aktorów to więc nie porzuci filmu. Czyżby wygląda na to że będziemy mieć do czynienia z Duke Nukem'em Forever kinematografii?.
- koncept nowego Ecto-1 jest oparty o koncepty fana {youtube com/watch?v=Vj4fyKgD-TA}
- kilka momentów z zwiastuna #2 mocno mnie rozbawiła mimo iż zwiastun #1 mocno zniechęcił moje oczekiwania.
[____________________________] - kontener na hejty
Odpisz
14 marca 2016, 16:37
jeszcze fajną grą na licencji jest Back to the future the game
Odpisz