Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Można, tylko trzeba wstawać rano
Phi!
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2016, 21:43
Czasem patrzę w czarny ekran, widzę brzydkiego, pryszczatego grubasa w odbiciu i zastanawiam się co robię ze swoim życiem...
A potem kończy się ładowanie nowego levela, lol
Odpisz
15 marca 2016, 23:41
xD YOU made my night
Odpisz
16 marca 2016, 14:39
and my Day
Odpisz
16 marca 2016, 14:42
@CrazyMe: *strzela ci w twarz* and...one out *rzuca na ziemie pistolet i skacze na łóżko* ITS time to break!
Odpisz
16 marca 2016, 14:43
*ziewa* który to już? siódmy czy ósmy raz mnie zabiłeś?
Odpisz
16 marca 2016, 14:46
@CrazyMe: and YOU are still dead! i just shooting to a water melon *points at watermelon*
Odpisz
13 lipca 2016, 18:19
Słowa notcha napisane na tweeterze, tru
Odpisz
27 marca 2016, 08:04
Wtedy jestem zdeterminowany i lepiej gram.
Odpisz
28 marca 2016, 18:21
@FuryGaming: "Dla tej gry rezygnuję ze zdania egzaminów. Takie poświęcenie nie może pójść na marne!"
Odpisz
28 marca 2016, 18:41
@Mijak: Tak to można ująć.
Odpisz
28 marca 2016, 00:46
1 Graj spokojne w grę
2 Przypomnij sobie o egzaminach
3 Graj w grę
Odpisz
27 marca 2016, 18:33
Ja miałam tak:
*Gram w grę o 23*
*Przypominam sobie że nie zrobiłam lekcji*
*Ciągle ginę i niespokojnie gram*
Odpisz
27 marca 2016, 17:11
stare stori
Odpisz
27 marca 2016, 15:42
Ja w takiej sytuacji nigdy na grze się nie mogę skupić i jestem wtedy ostatni w tabeli, ogólnie przegrywam i z tego powodu rage'uje i wtedy niechce mi się do tego egzaminu uczyć ;-;
Odpisz
27 marca 2016, 10:21
Ja mam bardziej tak
>Graj w grę od trzech dni
>Okazuje się że masz już w niej 18h
>Graj niespokojnie
Odpisz
27 marca 2016, 11:04
HA to ja powinienem tak grać niespokojnie...2 dni gram i już 30 h ;-;
Odpisz
27 marca 2016, 11:09
@WolfWolfyWolf: Róbisz chociaż przerwy na jedzenie? Albo na namydlanie rąk ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
Odpisz
27 marca 2016, 12:40
Jedzenie to idę do kuchni, kanapka z nutella iwracam grać i czasem jeść, albo przynosze chleb, nóż i nutelle do pokoju, a namydlanie rączek m nie potrzebne, mam już od tego kogoś
Odpisz
27 marca 2016, 13:08
@WolfWolfyWolf: Żyć nie umierać. Ustatkowałeś się, nie ma co.
Odpisz
27 marca 2016, 13:10
*pali cygaro* Je**ny mafiozo ze mnie e
Odpisz
27 marca 2016, 09:30
XD ja mam to prawie codziennie
Odpisz
27 marca 2016, 09:56
@tusio123: Ah@.
Odpisz
27 marca 2016, 08:43
>Przeglądaj spokojnie obrazki
>Zauważ, że to już było
>Przeglądaj niespokojnie obrazki
Odpisz
15 marca 2016, 21:26
Wkońcu jak grasz w csa to poprawisz umiejętność strzelania
*Ba dum tsss*
Odpisz
15 marca 2016, 19:55
bo skill miej wyje**ne jest zbyt trudny dla takich noobów jak ty
Odpisz