To moglibyśmy być my, ale...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Totalnie
Trzeba brać osobną torbę
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Fergus
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2016, 21:16
A co jeśli wzięlibyśmy wszystkich samotnych jejowiczów i połączyli ich z jejowiczkami?
*mem z raptorem*
Odpisz
26 marca 2016, 21:19
@Monnx: na pewno kilka osób chciałoby się połączyć z tą samą osobą więc ten plan by nie wypalił
Odpisz
26 marca 2016, 21:21
@Monnx: nie wiadomo co by z tego wyszło chociaż jest to dobry pomysł :/ ;)
Odpisz
26 marca 2016, 21:30
@Monnx: Podziękuje ;-;
Odpisz
26 marca 2016, 21:31
@Komandor_Brytania: O, Wittman *podstawia nogę* Pffff...A kto Ciebie by chciał? :P
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2016, 21:33
@Monnx: Nwm ;-;
Odpisz
26 marca 2016, 21:48
@Monnx: ty masz swojego pedo:p
Odpisz
26 marca 2016, 21:49
@Penseta: Spadaj na drzewo, wywaliłam skurczysyńca :P
Odpisz
26 marca 2016, 21:52
@Monnx: jak kocha to wróci...
Odpisz
26 marca 2016, 21:53
@Monnx: Kurczok ma Kurczoczke, więc każda dziewczyna się zgodzi
Odpisz
26 marca 2016, 21:53
@Penseta: No właśnie...Wracaj do swoich :)
Odpisz
26 marca 2016, 21:54
@Monnx: do swoich czego?
Odpisz
26 marca 2016, 21:54
@Penseta: Albo rąsi albo gier, wybieraj.
Odpisz
26 marca 2016, 21:56
@Monnx: czemu nie dwie na raz?
Odpisz
26 marca 2016, 21:57
@Monnx: Mi ten plan pasuje *lenny face*
Odpisz
26 marca 2016, 21:58
@FuryGaming: Tylko że ja Ci na zawołanie nie znajdę nikogo :P
Odpisz
26 marca 2016, 22:02
@Monnx: Ech ... sam dam sobie rade (jakoś)
Odpisz
26 marca 2016, 22:20
@FuryGaming: masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 marca 2016, 22:57
@Monnx: Do by nie stykło. Chyba że jest po równo płci z każdej różnicy wiekowej.
Odpisz
26 marca 2016, 22:58
@panther500: Nie ma, jejowiczek jest zdecydowanie mniej niestety. Bo nie liczę tych z ubieranek.
Odpisz
26 marca 2016, 23:07
@Monnx: Te z ubieranek to jakaś ekspedycja z gry.pl, to nie są jejowiczki.
Odpisz
26 marca 2016, 23:09
@Monnx:
Odpisz
26 marca 2016, 23:17
@LordHarmones: Wypaliłoby jakbyśmy połączyli w trójkąty.
Odpisz
26 marca 2016, 23:23
@Monnx: A kto by dostał Bożydara? W końcu to też Jejowicz : /
Odpisz
26 marca 2016, 23:43
@PewnySiebieUkeThranduil: Alkatraz? ;_;
Odpisz
26 marca 2016, 23:49
@Monnx: Jejowicze z jejowiczkami, powiadasz... Ja się boję, co by z tego mogło wyjść ;--;
Odpisz
27 marca 2016, 01:42
@Monnx: Monnx, wyjaśnij mi proszę, co tu się na Odyna odpi***ala ;-;
Odpisz
27 marca 2016, 07:44
@Zwyczajny_ziomek_z_Jeja: Dziękuje bardzo.
Odpisz
27 marca 2016, 08:15
@SomebodyNobody: Nowi użytkownicy ._.
Odpisz
27 marca 2016, 09:17
@Monnx: niszczyciel by się połączył z crunky
Odpisz
27 marca 2016, 09:37
@Monnx: Przypadek? Wpadłam nie dawno na podobny pomysł;-;
Ale, zapewne by się nie udało.
Odpisz
27 marca 2016, 09:38
@PewnySiebieUkeThranduil: Jacek1s.
Odpisz
27 marca 2016, 10:29
@Komandor_Brytania: Moze jakaś Merkel jest na jeja?
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2016, 10:31
@Monnx: Weź pod uwagę wiek, mam 13 lat i wolałbym nie zostać sparowanym z 20/8 latką XD No i miejsce zamieszkania
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2016, 16:28
@Komandor_Brytania: Na Odyna? Nieładnie tak wzywać tatusia do pomocy... A bo ja wiem? Nie wiem o co dokładnie CI chodzi :>
Odpisz
30 marca 2016, 16:30
@Monnx: To mój dziadek .-.
Odpisz
30 marca 2016, 16:35
@Komandor_Brytania: Wszystko jedno, ale nie rozumiem do czego odnosi się pytanie "co tu się odpi***ala" :P
Odpisz
30 marca 2016, 16:36
@Monnx: Już nie pamiętam ;-;
Odpisz
30 marca 2016, 16:40
@Komandor_Brytania: Spoko, nawiazując do planu pisu 5 stów na dziecko ty dostaniesz jakąś Niemkę. Albo mojego kota. Wybieraj.
Odpisz
30 marca 2016, 16:41
@Monnx: Nie ;-;
Odpisz
22 sierpnia 2016, 18:19
@kektus: A ze mną kektus to kto by był ze mną w związku?
Odpisz
4 lutego 2018, 15:14
@Archeologwinternetach: Tak btw to archeolog z Ciebie jak z koziej dupy trąba.
Odpisz
26 marca 2016, 22:55
lepsze życie już jest chyba w simsach
Odpisz
27 marca 2016, 13:11
@ALKATRAZ: Nie , Simsy nie mogą popełnić samobójstwa dobrowolnie.
Odpisz
27 marca 2016, 11:20
To może zacznij biegać w parku i spotkasz jakąś fajną dziewczynę i się zakochacie i będą dzieci które też będą biegać i tak w kółko
Odpisz
26 marca 2016, 21:56
Dacie pod tym i know that fell bro?
Odpisz
27 marca 2016, 08:55
Odpisz
27 marca 2016, 09:00
@Moon_Knight: thx
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2016, 01:31
Odbjur 1:31
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2016, 01:34
odbjur 01:35
Odpisz
26 marca 2016, 22:39
powtarzajcie ze mną kanapeczki ogóreczki kanapeczki ogóreczki
Odpisz
26 marca 2016, 22:05
To moglibyśmy być my ale...
bardziej kocham niezdrowe żarcie
Odpisz
26 marca 2016, 21:42
To...Takie przygnębiające. :'<
Odpisz
26 marca 2016, 21:28
To mógłby być niespotykany mem na jeja.pl....
Gdyby wcześniej nie przewinął się przez dziesiątki innych stron internetowych.
Odpisz
26 marca 2016, 21:01
Ja też nie istnieje , jestem wytworem waszej wyobraźni.
Odpisz
26 marca 2016, 21:02
@FuryGaming: A ja jestem wytworem twojej wyobraźni
Odpisz
26 marca 2016, 21:08
@FuryGaming: Solipsyzm? :D
Odpisz
26 marca 2016, 21:11
@rakso: Tak
Odpisz