Młody, gniewny, niepokorny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
To musiało być męczące
Papierowa szkoła posting
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Niegrzeczny Oskarek
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2016, 21:58
Brak mi słów by określić jak wielkim debilem jest ten "Miszczunio"...Ku*wa jego mać co się dzieje z moim zje**nym pokoleniem...
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2016, 22:02
@Lacoste: chciałbym urodzić się w trochę starszym (np. rok 1996) pokoleniu bo teraz są sami "ruchacze matek"
Odpisz
9 kwietnia 2016, 10:00
Jestem z 2000 i załamałem się jak słuchając perfectu kolega zapytał się mnie "Co to za syf"...
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2016, 10:24
@Lacoste: Ja jak słuchałem "We will rock you" to też tak samo się zapytał. Ja poprostu lubię starą muzykę a oni tylko ten "Gang Albanii".
P.S jestem 2004 rok
Odpisz
9 kwietnia 2016, 10:34
@Lacoste: Jestem z rocznika 98 i Perfect to tez dla mnie syf, chociaz wole po prostu powiedzieć, że ich nie lubię. Nie każdy musi mieć taki gust jak ty.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 10:38
Ale lepiej wyrazić się "Nie podoba mi się ten zespół" niż "Co to za syf" czyż nie?
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2016, 10:43
@Lacoste: Zaiste. Lecz nie przeszkadza to niektórym tak wyrażać sie na temat gangu Albanii, Seleny Gomez itd. Jakos nigdy nie widziałem, żeby ktoś napisał: "nie podoba mi sie muzyka One Direction", tylko raczej piszą "Nie lubię tej bandy pedałów". To działa w dwie strony...
Odpisz
9 kwietnia 2016, 10:51
Każdy ma inne gusta...Mówią, że o gustach się nie rozmawia ale gdyby nie rozmawiało się o gustach to nie rozmawiało by się o niczym
Odpisz
9 kwietnia 2016, 10:53
@Lacoste: To wiem, ale można to robić bez chamstwa. I jak już mówiłem bez chamstwa z obu stron.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 12:21
Niestety nie każda osoba w internecie opanowała umiejętność kulturalnej rozmowy...Szkoda...
Odpisz
9 kwietnia 2016, 21:45
@Lacoste: Ech, ja jestem dosyć młody, ale nie jestem "Ruchaczem Matek", jestem normalny. Gram w gry, typu Minecraft, miałem czasy "Dziecka na YT" ale znam ortografię, (?) i wiem że Gang Albani to gówno.
Odpisz
10 kwietnia 2016, 07:24
@pawel4134: Paweł :). Obaj dobrze wiemy, że wyjątki się zdarzają czyż nie? Dlatego napisałem "nie każda osoba".
Odpisz
10 kwietnia 2016, 12:53
@Lacoste: Wiem, i świetnie się czuje nie jeb*ąc matek innym.
Odpisz
10 kwietnia 2016, 13:23
@pawel4134: Też :).
Odpisz
10 kwietnia 2016, 20:57
@Lacoste: Podpowiedź: Jak wstawiasz emotikonkę, to nie wpisuj kropki, sam/a możesz zauważyć że wygląda dziffnie.
Odpisz
10 kwietnia 2016, 21:02
@pawel4134: Po 1 jestem facetem/chłopakiem (nie wiem czy kogoś w wieku 16 lat można nazwać facetem). Po 2 zdanie zawsze kończy się kropką, więc stawiam ją nawet jeśli jest emotikona...Wygląda to dość dziwnie ale takie są zasady interpunkcji.
Odpisz
10 kwietnia 2016, 21:09
@Lacoste: Figaro to potwierdził, emotka zastępuje kropkę.
Odpisz
10 kwietnia 2016, 21:22
@pawel4134: Sam widziałem jak stawiał kropkę po emotikonie.
Odpisz
11 kwietnia 2016, 13:34
@Lacoste: Figaro się psuje ;_;
Odpisz
11 czerwca 2016, 09:23
A ja z 2005. Wstyd mi za swoje pokolenie😞
Odpisz
20 sierpnia 2016, 22:39
Witaj w klubie,też lubisz piosenki Anny German?
Odpisz
21 sierpnia 2016, 08:58
Yup.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 12:15
@Fluttershy66: Ja lubie najbardziej jej ruskie piosenk, ,,Nadzieja" itd.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 13:26
Piona!
Odpisz
21 sierpnia 2016, 20:25
@Fluttershy66: Piona!
Odpisz
21 marca 2017, 15:58
@Lacoste:
Odpisz
13 sierpnia 2025, 19:02
@Lacoste: A mówią że geje i femboye złe
Odpisz
18 lipca 2021, 00:11
Szefuncio
Odpisz
9 czerwca 2019, 08:21
wombo combo
Odpisz
10 kwietnia 2016, 09:18
Prywatne liceum gangu albanii...
;-;
Odpisz
16 lipca 2016, 01:11
@Windows_10: błagam pomóż mi to zabić PLS
Odpisz
16 lipca 2016, 10:34
@Mangle_the_FOX: kill it with fire
Odpisz
9 kwietnia 2016, 12:45
Czy twoja matka wie co robisz w internecie xD
Odpisz
9 kwietnia 2016, 17:27
Sama mu konto zrobiła, bo on nie potrafił...
Odpisz
9 kwietnia 2016, 20:23
@PolskiRusek: to prawda.
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2016, 12:44
Dodam go do znaj i spróbuję się dowiedzieć czegoś więcej o nim.
Dobra, odwołuję zaproszenie, mam jego zdjęcie w tle.
Odpisz
8 kwietnia 2016, 21:28
Cieakwe czy w pośród tych fake'owych miejsc pracy na fb jest "Wyższa szkoła zwalczania debilizmu".
Odpisz
9 kwietnia 2016, 01:03
@CEzikMaj: Jako miejsce pracy na fb można wpisać cokolwiek
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2016, 12:18
@MrWonny: Przy okazji - szkoda, że takie miejsce nie istnieje na prawdę.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 10:52
Odpisz
9 kwietnia 2016, 10:23
Bezrobocie Gwarantowane
Odpisz
9 kwietnia 2016, 09:10
Czy znasz użytkownika Oskar? - * NIKT SIĘ NIE PRZYZNAJE *
Odpisz
9 kwietnia 2016, 09:01
tak się nie robi ;;
Odpisz
9 kwietnia 2016, 08:54
Brak mi słów... albo nie, idiota.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 08:26
Zabić to zanim złoży jaja.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 06:50
niby imię zamazane, ale przyjacielu widać ze to Oskar
Odpisz
9 kwietnia 2016, 01:02
Szkoda, że na tym obrazku nie widać jeszcze że jest w grupie "Vaperzy POLSKA" a jego link do fb to "/kolegaodje**nka". Rak.
Odpisz