Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar panfikk

9 kwietnia 2016, 09:02

po 20 minucie spada bomba atomowa

Avatar xGummyBearX

9 kwietnia 2016, 11:15

@panfikk: Widać, że to jest kika sekund i od nowa...

Avatar sliwka20v

9 kwietnia 2016, 15:23

@xGummyBearX: Na prawdę? Nie wiedziałam!

Avatar panfikk

9 kwietnia 2016, 16:53

@xGummyBearX: widać że ktoś nie zrozumiał żartu

Avatar xGummyBearX

9 kwietnia 2016, 19:49

@panfikk: Chodzi o to, że wku*wiają mnie takie komentarze. Tylko tyle.
(Cytując: Widzę, że ktoś nie zrozumiał przekazu)

Avatar Martinapl

9 kwietnia 2016, 14:20

ARMIA KLONÓW !!!

Avatar kacper5656

Edytowano - 9 kwietnia 2016, 10:14

wow

Avatar chrumka04

9 kwietnia 2016, 09:49

To som ruscy

Avatar matylda100404

9 kwietnia 2016, 09:10

Moje oczy

Avatar KuleczkaJuleczka

9 kwietnia 2016, 08:58

LOL

Avatar gabisoch

9 kwietnia 2016, 07:10

Idealiści w tym momencie mogą czuć się spełnieni.

Avatar lolowca

8 kwietnia 2016, 22:47

Chyba mój fi*t zaraz przebije sufit od tego perfekcjonizmu.

Avatar Edward713

8 kwietnia 2016, 22:38

myslalem że to zapetlone...

P.S. mózg mnie swedzi .-.

Avatar Blachu

9 kwietnia 2016, 09:50

@Edward713: To sie podrap. Jezu, ci ludzie dzisiaj są całkowicie bezmyślni.

Avatar Edward713

9 kwietnia 2016, 15:04

@Blachu: tak... mam się oodrapac po mozgu...

Avatar Blachu

9 kwietnia 2016, 21:11

@Edward713: Serio nie wyczułeś sarkazmu? To jednak serio ludzie są teraz bezmyślni -.-

Avatar Edward713

9 kwietnia 2016, 23:57

@Blachu: rozumiem sarkazm, w powedzeniu "to się podrap", ale o tym jak dodałeś ze ludzie sa bezmyslni, to już nie było nijak śmieszne

Avatar Blachu

10 kwietnia 2016, 08:17

@Edward713: Aha

Avatar SansTheSkeleton

8 kwietnia 2016, 21:51

*dostaje oczopląsu

Avatar kubczakof

8 kwietnia 2016, 21:16

5 od prawej za wysoko podnosi nogi, ;) pozdro

Avatar ePiotrek2003

8 kwietnia 2016, 21:09

Ctrl+C Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V

Avatar bylejakbylegdzie

30 marca 2016, 18:41

te oddziały co mają ładnie maszerować to mają kiepsko, może i ryzyko zawodowe niższe ale robota też trudna i do tego nie ma się czym chwalić przed znajomymi

Avatar Aracz

30 marca 2016, 19:58

@bylejakbylegdzie: A na kołnierzu mają igły by nie pochylić głowy, a ćwiczą równy chód przy metalowych cienkich sznurkach przed i za nimi. Niezgodność z choreografią skutkuje na ćwiczeniach po prostu bólem. Po ciężkich ćwiczeniach na samym wydarzeniu wszystko jest idealnie. Przynajmniej tak to wygląda w chinach.

Avatar bylejakbylegdzie

30 marca 2016, 20:40

@Aracz: nie tylko chiny mają takie oddziały

Avatar Aracz

30 marca 2016, 21:25

@bylejakbylegdzie: ale tylko o szkoleniach Chińskich jednostek reprezentacyjnych więcej się dowiedziałem, dlatego napisałem o nich i to prawdopodobnie one są na obrazku

Avatar FreezyPop

Edytowano - 31 marca 2016, 15:06

@bylejakbylegdzie: Najlepiej mają ci w Korei Północnej.

Kappa.

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2016, 20:47

Ctrl + V

Avatar RussiaBall

30 marca 2016, 18:09

ten moment kiedy słuchasz sabatonu i widzisz ten gif

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To by wystarczyło

Tymi się chodzi

Jeszcze jak

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka