Perfekcyjna synchronizacja
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To by wystarczyło
Tymi się chodzi
Jeszcze jak
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2016, 09:02
po 20 minucie spada bomba atomowa
Odpisz
9 kwietnia 2016, 11:15
@panfikk: Widać, że to jest kika sekund i od nowa...
Odpisz
9 kwietnia 2016, 15:23
@xGummyBearX: Na prawdę? Nie wiedziałam!
Odpisz
9 kwietnia 2016, 16:53
@xGummyBearX: widać że ktoś nie zrozumiał żartu
Odpisz
9 kwietnia 2016, 19:49
@panfikk: Chodzi o to, że wku*wiają mnie takie komentarze. Tylko tyle.
(Cytując: Widzę, że ktoś nie zrozumiał przekazu)
Odpisz
9 kwietnia 2016, 14:20
ARMIA KLONÓW !!!
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2016, 10:14
wow
Odpisz
9 kwietnia 2016, 09:49
To som ruscy
Odpisz
9 kwietnia 2016, 09:10
Moje oczy
Odpisz
9 kwietnia 2016, 08:58
LOL
Odpisz
9 kwietnia 2016, 07:10
Idealiści w tym momencie mogą czuć się spełnieni.
Odpisz
8 kwietnia 2016, 22:47
Chyba mój fi*t zaraz przebije sufit od tego perfekcjonizmu.
Odpisz
8 kwietnia 2016, 22:38
myslalem że to zapetlone...
P.S. mózg mnie swedzi .-.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 09:50
@Edward713: To sie podrap. Jezu, ci ludzie dzisiaj są całkowicie bezmyślni.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 15:04
@Blachu: tak... mam się oodrapac po mozgu...
Odpisz
9 kwietnia 2016, 21:11
@Edward713: Serio nie wyczułeś sarkazmu? To jednak serio ludzie są teraz bezmyślni -.-
Odpisz
9 kwietnia 2016, 23:57
@Blachu: rozumiem sarkazm, w powedzeniu "to się podrap", ale o tym jak dodałeś ze ludzie sa bezmyslni, to już nie było nijak śmieszne
Odpisz
10 kwietnia 2016, 08:17
@Edward713: Aha
Odpisz
8 kwietnia 2016, 21:51
*dostaje oczopląsu
Odpisz
8 kwietnia 2016, 21:16
5 od prawej za wysoko podnosi nogi, ;) pozdro
Odpisz
8 kwietnia 2016, 21:09
Ctrl+C Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V Ctrl+V
Odpisz
30 marca 2016, 18:41
te oddziały co mają ładnie maszerować to mają kiepsko, może i ryzyko zawodowe niższe ale robota też trudna i do tego nie ma się czym chwalić przed znajomymi
Odpisz
30 marca 2016, 19:58
@bylejakbylegdzie: A na kołnierzu mają igły by nie pochylić głowy, a ćwiczą równy chód przy metalowych cienkich sznurkach przed i za nimi. Niezgodność z choreografią skutkuje na ćwiczeniach po prostu bólem. Po ciężkich ćwiczeniach na samym wydarzeniu wszystko jest idealnie. Przynajmniej tak to wygląda w chinach.
Odpisz
30 marca 2016, 20:40
@Aracz: nie tylko chiny mają takie oddziały
Odpisz
30 marca 2016, 21:25
@bylejakbylegdzie: ale tylko o szkoleniach Chińskich jednostek reprezentacyjnych więcej się dowiedziałem, dlatego napisałem o nich i to prawdopodobnie one są na obrazku
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2016, 15:06
@bylejakbylegdzie: Najlepiej mają ci w Korei Północnej.
Kappa.
Odpisz
30 marca 2016, 20:47
Ctrl + V
Odpisz
30 marca 2016, 18:09
ten moment kiedy słuchasz sabatonu i widzisz ten gif
Odpisz