Kwiecień plecień, bo przeplata
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nigdy na to nie wpadną
Hobby dla faceta
To się nie może nie udać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2016, 18:29
a u mnie 12 stopni
Odpisz
16 marca 2016, 19:22
@kasjan132pl: pruszków????
Odpisz
16 marca 2016, 22:31
@BOSS111: vejle Dania
Odpisz
16 marca 2016, 23:27
@kasjan132pl: lol
Odpisz
17 marca 2016, 06:17
@BOSS111: co cię tak śmieszy?
Odpisz
17 marca 2016, 10:44
@kasjan132pl: nic. jestem żałosnym dzieckiem które musi wszędzie pisać lol
Odpisz
17 marca 2016, 11:39
@BOSS111: a wiesz co oznacza "lol" (oczywiście oprócz gry)
Odpisz
17 marca 2016, 14:39
@kasjan132pl: tak się mówi kiedy cię coś zdziwi lub rozśmieszy ma to jakiś skrót po angielsku
Odpisz
17 marca 2016, 16:35
@BOSS111: tak "laughing out loud"
Odpisz
26 marca 2016, 15:45
@kasjan132pl: You dont say cpt obvious
Odpisz
26 marca 2016, 16:21
@Jadrochwyt: cześć osób o tym nie wie
Odpisz
26 marca 2016, 20:00
@kasjan132pl: ja myślałem że oznacza "lot of laugth" czy coś
Odpisz
26 marca 2016, 20:31
@Komandor_Cody: mogą być różne tłumaczenia
Odpisz
26 marca 2016, 13:00
a było się uczyć przyrki
Odpisz
26 marca 2016, 15:44
@panfikk: Dorosnij
Odpisz
26 marca 2016, 16:25
@Jadrochwyt: mogę spróbować ale czy mi się uda to nie wiem
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2016, 11:09
Typowa rosja
Odpisz
16 marca 2016, 23:23
ale.. ale jest marzec..
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2016, 23:33
@Shebby: zanim to admin to doda będzie już kwiecień
Odpisz
26 marca 2016, 11:03
@Shebby: no właśnie jest marzec i 10 stopni a nie -5
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2016, 20:14
Dlatego ja żeby przywołać lato chodę bez czapki.
Odpisz
16 marca 2016, 18:12
skoro to nie jest śmieszne, to ja będę śmieszny.
Przyjaciel początkującego youtubera.
Sub zero.
Odpisz
16 marca 2016, 18:10
Jest pie**olony marzec!
Odpisz
16 marca 2016, 18:09
Odpisz
16 marca 2016, 18:08
wiem że przedwczesny shitstorm...
Odpisz