Bo koła nie były potrzebne
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Brawo za czujność!
To będzie bolało
Najbardziej realistyczny spośród modów
To się nie może nie udać
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 marca 2016, 23:36
Bo koła są zbyt mainstreamowe
Odpisz
28 marca 2016, 16:29
Bo koła są dla słabych
Odpisz
28 marca 2016, 11:10
było
Odpisz
28 marca 2016, 10:28
rosja
Odpisz
18 marca 2016, 09:44
3 oceny, 10 dodań do ulu xD Logika jeja :D
Odpisz
18 marca 2016, 07:15
Gdy wpiszesz zły kod w GTA San Andreas.
Odpisz
17 marca 2016, 18:30
Ja tu widzę samochód moro.
Odpisz
18 marca 2016, 05:50
@Zygarde: Tak się da?
Odpisz
17 marca 2016, 22:40
Może po prostu przymarzły?
Odpisz
17 marca 2016, 17:58
A może jest do góry nogami?
Odpisz