Najstarsza osoba na świecie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Hobby dla faceta
Drewniany kominek
Były nóżki, nie ma nóżek
Papierowa szkoła posting
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 28 marca 2016, 11:10
Ekhem
Zacznijmy od tego, że gatunek ludzki rozwijał się cały równolegle, a nie pojedyncze jednostki (ewolucja bejbe)
A 7,3 mld ludzi żyje obecnie. Ludzie żyli na długo przed naszą erą i gdyby policzyć każdą osobę, która postawiła nogę na tym świecie, biorąc pod uwagę, że w ostatnie 2 wieki to olbrzymi przyrost ludności, to zakładam, że wszystkich ludzi byłoby co najmniej 3 razy tyle ile żyje obecnie
Odpisz
28 marca 2016, 11:14
Ale chodzi o to, że najstarsza żywa osoba urodziła się wtedy, gdy żadna z 7 miliardów ludzi żyjących obecnie jeszcze nie istniała.
Odpisz
28 marca 2016, 11:27
Emmm, co?
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2016, 11:50
@Myszkapl: najstarsza osoba =/= najstarsza żyjąca osoba.
Obrazek i mój komentarz mówi o pierwszym.
W drugim przypadku masz rację.
Odpisz
28 marca 2016, 12:39
Nie sądzę, by autor obrazka, mówiąc "najstarsza osoba na świecie", miał na myśli pierwszego istniejącego człowieka.
Bo jeśli jest "na świecie" to żyje.
Odpisz
29 marca 2016, 11:27
Bardzo dobrze zakładasz, bo szacuje się, że dotychczas umarło około 14 mld ludzi, czyli dzisiaj żyje 1/3 ludzkości
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2016, 12:35
@SetAbominae: Słabo zakładam, bo szacuje się, że od początku istnienia Homo Sapiens, umarło ok 100 000 osobników naszego gatunku.
Odpisz
31 marca 2016, 17:22
Według statystyk wszystkich ludzi na świecie było w zaokrągleniu 101 miliardów.
Odpisz
31 marca 2016, 17:52
@psingwin: Czemu ja napisałem o tysiącach? ;-; miałem nad myśli 100 miliardów właśnie.
Odpisz
9 kwietnia 2018, 08:30
brawo kapitanie oczywisty
Odpisz
9 kwietnia 2018, 16:19
serio odkopujesz moje głupie komentarze sprzed 2 lat?
Odpisz
9 kwietnia 2018, 16:42
oczywiście
Odpisz
9 kwietnia 2018, 19:43
po co?
Odpisz
9 kwietnia 2018, 23:21
@Myszkapl: wyrabiam licencję archeologa
Odpisz
10 kwietnia 2018, 07:55
Meh
Odpisz
25 lutego 2019, 18:19
@Myszkapl: witam
Odpisz
28 marca 2016, 17:30
heh
Odpisz
28 marca 2016, 13:27
No to tak działa, jak jesteś najstarszy lel
Odpisz
28 marca 2016, 16:11
@MiarkowyBanan:
Odpisz
28 marca 2016, 11:16
;_;
Odpisz
28 marca 2016, 10:36
admin pls
Odpisz
28 marca 2016, 11:07
@UkradliMiNick: Fajne hentai!
Odpisz
28 marca 2016, 10:57
Dałem dwa. Średnia się podwyższyła.
Odpisz
28 marca 2016, 10:28
najstarszy jest paposmerf
Odpisz
28 marca 2016, 10:54
@ALKATRAZ: Dokładnie!
Odpisz
28 marca 2016, 10:57
@ALKATRAZ: hej masz rację
Odpisz
28 marca 2016, 10:38
powinno pisać na początku "a co gdyby"
Odpisz
28 marca 2016, 10:44
@kacper5656: Nie, ponieważ to jest logiczne.
Odpisz
28 marca 2016, 11:52
@pavlopavo: no niba tak ale bez tego tak pusto
Odpisz
28 marca 2016, 10:38
ocena 2 i główna admin pls.
Odpisz
28 marca 2016, 10:33
Admin. Zawsze. Fajny.
Odpisz
28 marca 2016, 10:17
its a trap
Odpisz
28 marca 2016, 10:15
Bożydar zawsze dba o dobry matierał na główną.
Odpisz
28 marca 2016, 10:13
rozkminy Bożydara na kacu
Odpisz
28 marca 2016, 10:01
0 ocen i na główną? 😮
Odpisz
28 marca 2016, 10:01
@Diego_Island: Admin...
Odpisz
28 marca 2016, 10:25
@Diego_Island: Tajemnica moderacji nie zna granic.
Odpisz
28 marca 2016, 12:03
@Diego_Island: za co mam tyle ⬇?
Odpisz
28 marca 2016, 16:12
@Diego_Island: za to że się o coś spytałeś *logika jeja*
Odpisz