Prawilny rosyjski psiak z dzielni
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
To się nie może nie udać
Niezniszczalne
Mało znany szczegół
Nie znoszę kleszczy
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 marca 2016, 12:26
było
Odpisz
22 marca 2016, 18:33
Subaka
Odpisz
27 marca 2016, 08:43
@polandball1: Sebaka*
Odpisz
26 marca 2016, 22:30
Psi odpowiednik Seby xD
Odpisz
27 marca 2016, 00:36
@Blachu: Chciałem to napisać. Miałeś nitro i mnie wyprzedziłeś.
Odpisz
26 marca 2016, 22:41
Czemu akurat Doberman ? Pitbull nadał by się lepiej.
Odpisz
26 marca 2016, 22:07
ok ok spokojnie ...
Odpisz
26 marca 2016, 21:46
Czas się spokojnie wycofać...
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2016, 21:30
Czyli gdyby pies nosił spodnie to nosiłby je tak.
Odpisz
24 marca 2016, 04:56
Widzisz go... i już wiesz, że masz prze*ebane
Odpisz
22 marca 2016, 18:38
a co jak będzie chciał kupe ?
Odpisz
22 marca 2016, 18:40
@BudowniczyMakaronu: Pewnie jest tam otworek na te sprawy ;D
Odpisz
22 marca 2016, 18:36
Wczoraj widziałem faceta z psem przebranym za Supermana. Ten pies tak trochę srał na chodnik, ale nie chciałem nic mówić, bo facet wyglądał jak Wiedźmin ;-;
Odpisz
22 marca 2016, 18:29
Pies Sebixa.
Odpisz
22 marca 2016, 18:20
to mój pies ;)
Odpisz
22 marca 2016, 18:06
cyka blyat dog
Odpisz
22 marca 2016, 18:04
Owczarek rosyjski
Odpisz
22 marca 2016, 18:04
Doberman <3
Odpisz