O tak! To by mogło się udać!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
To się nie może nie udać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie znoszę kleszczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2018, 08:03
Ja mam Wii,PS3,PS4 i PC
Odpisz
21 listopada 2019, 15:42
ponieważ je**ć Xboxa
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:09
Ja mam i PC i Xbox'a i jest ku*wa dobrze po prostu chcę mi się śmiać kiedy dzieci PS'a wyzywają graczy takiego Xboxa i nazywają ich gejami bo grają na xboxie to trzeba być serio pier88lniętym albo gadają jakie to PS jest kozackie gó*no wiedząc gołym okiem by nie zobaczyli żadnej różnicy ale pier**lą bez zastanowienia :/
Odpisz
19 października 2017, 23:21
@Filipsss: idz grac z 3 klasistami w halo /s
Odpisz
31 października 2017, 15:06
idź pan w ch*J
Odpisz
16 marca 2018, 21:24
@Filipsss: mam ps4 i pc i cie szanuje.
Odpisz
16 marca 2018, 21:27
@tobiaszg21: no i fajnie #multiplatformmasterrace
Odpisz
25 marca 2016, 18:02
Czy tylko ja mam w dupie te wojenki konsolowo-komputerowe?
Odpisz
25 marca 2016, 18:03
@Isgaroth: Nie jesteś sam.
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2016, 16:31
@Isgaroth: Ja też
Odpisz
27 marca 2016, 19:07
@Isgaroth: a gdzie Nintendo ???
Odpisz
18 kwietnia 2016, 07:10
@pieszel101: nintendo jest w lewym dolnym rogu
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2016, 19:19
@Isgaroth: Konsolowo-komputerowe??? nie pier**l raczej XBOXOWO-PEESOWE ;-; dla mnie tam różnicy nie ma ja po prostu przyzwyczaiłem się pykać na padzie od X'a ;-;
Odpisz
6 sierpnia 2017, 08:25
@Isgaroth: ja też
Odpisz
19 lipca 2017, 18:03
bez wii
Odpisz
26 listopada 2016, 18:18
o razer naga
Odpisz
25 marca 2016, 18:56
Nie jestem jakimś super fanem żadnej platformy, ale w strzelankach górowały by pecety, (precyzyjność myszki) więc średnio by to wyszło w grach typu bf, rainbow six itp.
Odpisz
25 marca 2016, 18:57
@Vakarian: Konsole mają też autoaima, więc lekko byłoby wyrównane.
Odpisz
25 marca 2016, 23:04
@Bastil123: Wtedy konsole byłyby górą,bo zanim gracz na PC wymierzy konsolowiec go zastrzeli ;-;
Odpisz
26 marca 2016, 12:58
@Vakarian: Za to w wyścigówkach lepsze będą pady :v
Odpisz
26 marca 2016, 00:36
gdyby wszystkie marki konsolowe i pcty zrobiły by jeden sprzęt.......
Odpisz
25 marca 2016, 21:51
nie bo PC lepsze
Odpisz
25 marca 2016, 23:56
@schito: True
Odpisz
22 października 2017, 08:22
@schito: ja mam laptopa i PS2, na obu mam NFS MW z 2005
na laptopie często laguje, na PS2 laguje tylko kiedy jest dużo policji
Odpisz
25 marca 2016, 21:14
Ja tam gram na PC i XO, ale szanuję graczy PS4 i nintendo :/
Odpisz
25 marca 2016, 18:03
żeby zakończyć wojnę wszystkie platformy musiałyby być równe i ze sobą kompatybilne. a tak nigdy nie będzie
Odpisz
25 marca 2016, 18:58
@Krzyniu: Nigdy tak nie będzie, bo konkurencja nie polega na równości, a konsole nigdy nie dorównają pc
Odpisz
25 marca 2016, 20:53
@Krzyniu: można też wyeliminować tą drugą konsolę ;)
Odpisz
25 marca 2016, 20:46
ja nie potrzebuje kluczu, mój pokój jest otwarty
Odpisz
25 marca 2016, 20:28
Widać że tylko kreski sam robiłeś xd
Odpisz
25 marca 2016, 20:25
Nie rozumiem po co wydawać hajs na kontrolery do trzech różnych konsol i mychę do PC w celu otwarcia jakiegoś cholernego pokoju
Odpisz
25 marca 2016, 18:18
chciałbym aby wszystkie platformy mogły grać na tych samych serwerach
Odpisz
25 marca 2016, 18:26
@bylejakbylegdzie: komputerowcy mieli by łatwiej w fps
Odpisz
25 marca 2016, 18:57
@bylejakbylegdzie: Pomyśl o konsolowcach w SCII... wszyscy na PC +4 rangi w górę
Odpisz
25 marca 2016, 19:16
@SetAbominae: wielu twierdzi że niby konsola lepsza niż pc, to że tak nie jest to nie moja wina
Odpisz
25 marca 2016, 19:20
@bylejakbylegdzie: True
Odpisz
25 marca 2016, 19:17
Ekhem... Ekhem....
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2016, 16:30
Steam controller jest gorszy niż do nintendo 64. Już wole grać na myszce niż na tej beznadzieji. A pozatym, zgapili od microsoft te A X Y B.
Odpisz
27 marca 2016, 12:06
@Lujis: Masz go? Jest fhui wygodny oraz zrewolucjonizował on pady na zawsze. Tak btw większość cebuli nie ma na to kasy i ma ból tyłka.
Odpisz