Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Phi!
Dobrze czasem się oderwać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2016, 21:14
A "Braci Lwie Serce" to już nikt nie pamięta?
Odpisz
25 marca 2016, 21:20
@niggiddu: Tylko, że w tej książce śmierć braci nie była zakończeniem. Śmierć była obecna tylko na początku i w środku powieści.
Odpisz
26 marca 2016, 17:55
Na końcu było, że będąc w Nangijali znowu umarli (sic!) i dostali się do Nangilimy, czy jakoś tak...
Odpisz
18 października 2017, 15:43
@kaliope: Swoją drogą ta końcówka jest przezabawna. Ryczałem na pół masta przy ostatnim zdaniu. Jestem zły.
Odpisz
21 marca 2017, 21:09
Nooooo.
Odpisz
30 marca 2016, 09:12
Ku*wa, czy istnieje dziś jakakolwiek stroka bez żadnych pie**olonych spojlerów? No ku*wa już dość tego, są ludzie którzy tego nie czytali a mieli zamiar...
Odpisz
23 marca 2016, 11:00
Jedyna książka której nie chciałem doczytać do końca tak bardzo, że sięgnąłem po streszczenie.
Odpisz
23 marca 2016, 12:26
@Szczyt_jeja: Streszczenie? To możliwe jest zrobienie streszczenia z ledwie 80 stronicowej książki?
Odpisz
23 marca 2016, 13:43
@TheGreatcat: Nie pytaj. Ja przeczytałem streszczenie "Kamizelki" Bolesława Brusa. Jakoś nie miałem ochoty tego czytać. xD
Odpisz
23 marca 2016, 17:25
@TheGreatcat: Opowieści z Narnii to seria siedmiu książek. Ostatnie są strasznie nużące...
Odpisz
23 marca 2016, 19:02
Nie ma czym się chwalić ;_;
Odpisz
23 marca 2016, 19:07
@DaughterOfPosejdon: Później sobie przeczytałem normalną wersję. Nie cierpię lektur szkolnych, ale ta była nawet, nawet.
Odpisz
23 marca 2016, 20:11
A to przepraszam. I zgadzam się, mi też się bardzo podobała :)
Odpisz
23 marca 2016, 20:12
@DaughterOfPosejdon: Teraz zauważyłem że zrobiłem literówkę w nazwisku autora. ;-;
Odpisz
23 marca 2016, 20:19
Ja nie zauważyłam xD jakbyś nie zwrócił na to uwagi to w życiu bym się nie zorientowała.
Odpisz
23 marca 2016, 20:28
@DaughterOfPosejdon: No cóż, taki już jestem. :D
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2016, 20:44
Bolesław BRUS??? A nie Prus? Edit: o już widzę że wiesz :.
Odpisz
23 marca 2016, 21:00
@mrofpower: Niestety już wtedy nie mogłem edytować. :\
Odpisz
26 marca 2016, 13:43
Według mnie te niesfilmowane były wlaśnie najbardziej interesujące
Odpisz
26 marca 2016, 14:08
@jpparagorn: Co do 4 (Srebrne Krzesło) i 5 (O jakimś tam chłopcu i jego koniu) części to się zgodzę. Ale ta 6, której nazwy zapomniałem i Ostatnia Bitwa były strasznie nudne. Ostatniej Bitwy do dziś nie przeczytałem, bo przy każdej próbie odkładałem książkę w połowie i do niej nie wracałem.
Odpisz
28 marca 2016, 23:05
Ostatnia bitwa była 7.
Odpisz
28 marca 2016, 23:14
@jpparagorn: Wiem.
Odpisz
29 marca 2016, 09:42
A sory źle przeczytalem
Odpisz
23 marca 2016, 16:52
Na koniec całej serii wszyscy umierają. ;-;
Odpisz
25 marca 2016, 18:15
@KingsMax: czemu?
Odpisz
25 marca 2016, 18:24
@mrklorens: Dosłownie wszyscy w Narnii...
Odpisz
25 marca 2016, 18:29
@KingsMax: Co? Wybychla tam atomówka czy jak?
Odpisz
25 marca 2016, 18:30
@N_A_T_A_L_A: Coś o wiele dziwniejszego...
Odpisz
25 marca 2016, 18:30
@N_A_T_A_L_A: W naszym świecie jest katastrofa kolejowa, a w Narnii wielka wojna.
Odpisz
25 marca 2016, 19:10
@Anielka999: No nie wiem czy apokalipsę i koniec świata można uznać za wojnę. Wojna była tylko wstępem do "dnia sądu ostatecznego".
Odpisz
25 marca 2016, 19:22
@TheGreatcat: Nazywaj jak chcesz, ciekawe było, że zaczęło się tyko od głupiej skóry lwa.
Odpisz
25 marca 2016, 20:23
@KingsMax: Umarli, ale przeżyli i wszyscy się spotkali i żyli długo i szczęśliwie.
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2016, 20:27
@Marcin14: Nie przeżyli, po prostu trafili do "nieba". No a niebo to w końcu kraina zmarłych.
Odpisz
25 marca 2016, 20:31
@Marcin14: Umarli, ale przeżyli...
Odpisz
25 marca 2016, 22:34
@TheGreatcat: Jak to nie-przeżyli??? Z tego co pamiętam to drzwi itd. i Aslan stworzył nowy świat, gdzie oni wszyscy trafili, ale na pewno nie nazwałbym tego niebem
Odpisz
26 marca 2016, 18:14
@Marcin14: Owszem i te drzwi to była scena sądu ostatecznego tyle że zamiast boga był lew. A za drzwiami kraina wiecznych łowów lub niebo, "Syn władcy zza morza" to Jezus. Mimo że to fantasy to autor używa mnóstwo odniesień do religii chrześcijańskiej.
Zauważ tez że w tej krainie byli wszyscy co umarli kiedykolwiek, więc "niebo", "kraina wiecznych łowów" czy "prawdziwa Narnia" znaczą dokładnie to samo.
Odpisz
25 marca 2016, 18:19
Może ktoś wytłumaczyć dlaczego?
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2016, 18:28
@Jasonicos: Nie pamiętam dokładnie ale Narnia się niszczy więc wszyscy mieszkańcy udają się do "prawdziwej Narnii"
Odpisz
25 marca 2016, 20:59
@Jasonicos: Na końcu ostatniej książki Edmund, Piotr i Łucja umierają i idą do prawdziwej Narnii, razem z innymi dobrymi postaciami z poprzednich części
Odpisz
25 marca 2016, 21:03
Dlaczego umierajo?
Odpisz
25 marca 2016, 21:17
@Jasonicos: w sensie te dzieci ? Mieli jakiś wypadek.
Odpisz
26 marca 2016, 13:42
To był świat pośmiertny
Odpisz
26 marca 2016, 18:02
A co z Zuzanną?
Odpisz
26 marca 2016, 18:05
@SharpNeedle: ona akurat przeżyła, poza tym przestała wierzyć w Narnię.
Odpisz
26 marca 2016, 13:42
Są ludzie którzy tego nie czytali o.O
Odpisz
26 marca 2016, 11:12
Ciekawe co potem stało się z Zuzanną.
Odpisz
26 marca 2016, 05:24
Cóż Zuzanna nie umarła.
Odpisz
25 marca 2016, 20:14
Dzięki za spoilery ! Serio (ku**a) dzięki ! *idzie się zabić*
Odpisz
25 marca 2016, 20:26
@Voxus: *krzyczy* czekaj! idę z Tobą
Odpisz
25 marca 2016, 20:55
@coloman: Chwila, ja też idę!
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2016, 22:28
@pan_przygoda: zbierzmy się całą ekipą i zróbmy sobie las umrzyków :3
Odpisz
25 marca 2016, 22:30
@Voxus: No to mamy szczęśliwe zakończenie ;^ )
Odpisz
25 marca 2016, 23:39
@coloman: Chodźmy do działu gier tam szybko zginiemy !
Odpisz
26 marca 2016, 03:59
@Voxus: Ide z wami
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2016, 03:58
nope
Odpisz
25 marca 2016, 21:53
no ku*wa dzięki za spojler
Odpisz
25 marca 2016, 20:35
Jeszcze Anime Wolfs Rain.
30 odcinek to śmierć Chezy,Darcii i Kiby co prowadzi do smierci swiata...Potem Kiba budzi sie i stwierdza ze nic po smierci nie ma i to prowadzi do 1 dcoinka i tak w kolo...
Odpisz
25 marca 2016, 22:31
@AZKABANA: "jedyna KSIĄŻKA"
Odpisz
25 marca 2016, 22:39
@Hatapon: Jest jeszcze manga.
Odpisz
25 marca 2016, 22:41
@AZKABANA: Niech Ci będzie.
Odpisz
25 marca 2016, 20:28
Azoga Plugawego widze!
Odpisz
25 marca 2016, 19:48
Zuzanna przeżyła, ale ona chyba się nie liczy.
Odpisz