Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lulul

Edytowano - 14 października 2016, 16:15

Ja miałem wszystkie 3 ptaki :P

Avatar Lacoste

6 kwietnia 2016, 20:41

Co to za pokemon? ;_;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar Timix

28 czerwca 2016, 15:37

@janusz20062003: Bulba-Entei(ognisty)
Charmander-suicune(wodny)
Squirtle-Raikou(elektryczny)

Avatar janusz20062003

28 czerwca 2016, 17:06

@Timix: dzięki, ale chodziło mi raczej o poki i itemy, które nie pozwalają wyjść z rozgrywki...

Avatar unicorn_zuzu

7 kwietnia 2016, 08:30

Ja mam tylko Mewa i Zapdosa :(

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2016, 17:29

@unicorn_zuzu: A ja tylko giratinę chlip.

Avatar Toast55

20 marca 2016, 13:21

A ja złapałem Magikarpa .-.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar PanPomidor

7 kwietnia 2016, 15:33

@Pikachu221: Przeczytaj rozmowę jeszcze raz.

Avatar Pikachu221

7 kwietnia 2016, 16:59

@PanPomidor: Jestem Internet Explorer

Avatar Hoggehr

6 kwietnia 2016, 20:08

Jak można nie dać mu na imię? Ja zawszę daje mu na imię "kentucky"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Zygarde

6 kwietnia 2016, 21:59

@shizofrenik: Żydarde
Lewytal
Xylitol

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2016, 23:09

@Zygarde: Wingardium Levioosaa!

Avatar kapitankaszanka

6 kwietnia 2016, 21:56

pokemony są straszne pochodzą z tamtąd

Avatar CeeKay

6 kwietnia 2016, 22:43

@kapitankaszanka: z Sosnowca ?

Avatar ChatotPl

20 marca 2016, 21:05

Ja złapałem Zapdosa i Moltresa w zwykłego pokeball'a a kiedy chciałem złapać tego gnoja zepsuł mi się emulator i straciłem Save.

Avatar PanPomidor

22 marca 2016, 08:39

@ChatotPl: Zazwyczaj najpierw łapie się Articuno, ale co ja tam wiem. '-'

Avatar ChatotPl

23 marca 2016, 07:26

@PanPomidor: Pierwszy raz w grze więc caczołem od Zapdosa.

Avatar lulul

6 kwietnia 2016, 21:14

@PanPomidor: To tak jakby przechodzić do Cinnabar przez Seafoam zamiast przez pallet town ;-;

Avatar PanPomidor

6 kwietnia 2016, 21:19

@lulul: Aha, bo nie kumałem gdzie jest powerplant... już nieważne, mój błąd

Avatar creeper_girl

20 marca 2016, 19:29

wow. po prostu wow

Avatar SebastieX

20 marca 2016, 13:32

wonder trade......
zawsze magikarp

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ikony

Zdeklasowani znowu

Trzeba brać osobną torbę

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka