Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ikony
Zdeklasowani znowu
Trzeba brać osobną torbę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 października 2016, 16:15
Ja miałem wszystkie 3 ptaki :P
Odpisz
6 kwietnia 2016, 20:41
Co to za pokemon? ;_;
Odpisz
6 kwietnia 2016, 20:47
@Lacoste: Articuno. Legenda 1 generacji.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 21:38
@Timix: Dziękuje.
Odpisz
7 kwietnia 2016, 16:51
@Lacoste: a to nie któraś shiny ewolucja pidgeya?
Odpisz
7 kwietnia 2016, 17:28
@lolex565: Nie.
Odpisz
7 kwietnia 2016, 18:15
czy to jakiś troll?
Odpisz
8 kwietnia 2016, 14:34
@lolex565: Nie, to Articuno, wersja Fire Red
Odpisz
13 czerwca 2016, 21:22
@Timix: wiem, że pytanie o 2 miesiące zbyt późnalo, ale czy były jeszcze jakieś inne legendarne pokemony w fire red?
Odpisz
13 czerwca 2016, 21:36
@janusz20062003: W Fire Red jest 9 legendarnych poków (z czego 7 zdobywalnych). 5 z Kanto, 3 z Jotho i 1 z Hoenn . Articuno, Zapdos, Moltres, Mewtwo, Mew (tylko event) oraz Raikou, Entei, i Suicune (zależne od startera którego wybrałeś Bulbasaur-Entei, Charmander-Suicune, Squirtle-Raikou. Będą chodzić po świecie.). Deoxys jest eventowy tak samo jak mew więc bez kodów na emulatorze nie dasz rady ich zdobyć.
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2016, 22:20
@Timix: kurde, a ja myślałem że po articuno już nic nie ma więc usunąłem fire reda i przeszedłem na ash gray ;-;
i mam takie pytanko, gdy Ash, na orange islands uratował świat dopływając do wyspy ognia, lodu i światła, to co potem ma zrobić, nigdzie nie mogę znaleść informacji i nie wiem jak dojś do orange lague, z góry dzięki
sprawdziłem se, i jednak w tamtej jaskini na końcu, blisko miasteczka Misty, było coś ważnego... no kurde!
Odpisz
13 czerwca 2016, 22:33
@janusz20062003: Wybacz nie grałem w fanowskie wersje.
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2016, 22:52
@Timix: to nie jest fanowska wersja, w końcu ash gray, to też gra stworzona przez Satoshiego, jest tam taka sama grafika jak w fire red, ale główną postacią jest Ash, i zamiast wybierać 3 startowych poków, dostaje pikachu, polecam, nawet fabuła bardziej mnie wciągnęła niż w fire red
Odpisz
13 czerwca 2016, 23:32
@janusz20062003: Nie jest to oryginalna gra stworzona przez gamefreak więc jest to wersja fanowska, a takowe mnie nie interesują.
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2016, 14:54
@Timix: naprawdę nie jest od gamefreak?
Tyle czasu zmarnowanego ;-;
Odpisz
28 czerwca 2016, 11:14
@Timix: cześć, to znowu ja, przepraszam że przeszkadzam, ale mam pytanie, otóż czy po mewto jest jeszcze jakiś legendarny pokemon? Bo nie wiem czy mogę na niego zużyć masterballa, już złapałem articuno, moltresa i zapdosa. Czy mam szykować masterballa na ważniejszego poka, czy zużyć na mewto?
Odpisz
28 czerwca 2016, 11:50
@janusz20062003: nie ma
Odpisz
28 czerwca 2016, 11:51
@janusz20062003: Nie ma.
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2016, 12:07
ok, dzięki! wreszcie zużyję masterballa! ^^
Odpisz
28 czerwca 2016, 12:57
@janusz20062003: A nie może jednak jest!
Odpisz
28 czerwca 2016, 13:22
naprawdę? Jak to dobrze że jeszcze nie opaliłem poksów ...
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2016, 13:24
@janusz20062003: Oh, a miałem nadzieję.
Zużyj go na prawdziwego koxa
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Magikarpa!
Odpisz
28 czerwca 2016, 13:37
no tak! to on jest koxem wśród koxów! Dzięki!
Odpisz
28 czerwca 2016, 15:31
@janusz20062003: Jak grasz w Firered/Leafgreen to zużyj na jednego z legendarnych bestii (Suicune,Raikou,Entei). Chodzi jeden (zależne od startera którego wybrałeś)z nich po mapie po pokonaniu E4 i uciekają jak nie masz pokemona lub itemu który nie pozwala na ucieczkę.
Odpisz
28 czerwca 2016, 15:33
@Timix: naprawdę? A jaki na przykład?
Odpisz
28 czerwca 2016, 15:37
@janusz20062003: Bulba-Entei(ognisty)
Charmander-suicune(wodny)
Squirtle-Raikou(elektryczny)
Odpisz
28 czerwca 2016, 17:06
@Timix: dzięki, ale chodziło mi raczej o poki i itemy, które nie pozwalają wyjść z rozgrywki...
Odpisz
7 kwietnia 2016, 08:30
Ja mam tylko Mewa i Zapdosa :(
Odpisz
7 kwietnia 2016, 17:29
@unicorn_zuzu: A ja tylko giratinę chlip.
Odpisz
20 marca 2016, 13:21
A ja złapałem Magikarpa .-.
Odpisz
20 marca 2016, 13:41
@Toast55: magikarpie są najlepsze
Odpisz
20 marca 2016, 20:35
@Toast55: Brawo .-.
Odpisz
20 marca 2016, 21:35
@PanPomidor: Dzięki.
Odpisz
21 marca 2016, 18:41
@Toast55: Kiedy Gyarados?
Odpisz
21 marca 2016, 21:52
@PanPomidor: Już. Takie pytanie, Splash może kiedyś zadziałać?
Odpisz
22 marca 2016, 08:38
@Toast55: nie
nic nie robi
Odpisz
22 marca 2016, 18:22
@PanPomidor: Oh. To właśnie zmarnowałem godzinę na próbę osiągnięcia czegoś.
Odpisz
23 marca 2016, 18:35
@Toast55: Ja już przeszedłem fr xD
Odpisz
7 kwietnia 2016, 07:30
@PanPomidor: 20 LvL
Odpisz
7 kwietnia 2016, 15:33
@Pikachu221: Przeczytaj rozmowę jeszcze raz.
Odpisz
7 kwietnia 2016, 16:59
@PanPomidor: Jestem Internet Explorer
Odpisz
6 kwietnia 2016, 20:08
Jak można nie dać mu na imię? Ja zawszę daje mu na imię "kentucky"
Odpisz
6 kwietnia 2016, 20:34
@Hoggehr: Zapłodos, Molestres i Gwałticumo
Odpisz
6 kwietnia 2016, 20:35
@shizofrenik: Głodnemu chleb na myśli
Odpisz
6 kwietnia 2016, 20:44
@shizofrenik: Entei -> Ognieł
Suicune -> Wodeł
Raikou -> Pioruneł
Odpisz
6 kwietnia 2016, 20:55
Rayquaza: Smokeł
Kyogre: Wieloryp
Groudon: Ziemieł
Odpisz
6 kwietnia 2016, 21:59
@shizofrenik: Żydarde
Lewytal
Xylitol
Odpisz
6 kwietnia 2016, 23:09
@Zygarde: Wingardium Levioosaa!
Odpisz
6 kwietnia 2016, 21:56
pokemony są straszne pochodzą z tamtąd
Odpisz
6 kwietnia 2016, 22:43
@kapitankaszanka: z Sosnowca ?
Odpisz
20 marca 2016, 21:05
Ja złapałem Zapdosa i Moltresa w zwykłego pokeball'a a kiedy chciałem złapać tego gnoja zepsuł mi się emulator i straciłem Save.
Odpisz
22 marca 2016, 08:39
@ChatotPl: Zazwyczaj najpierw łapie się Articuno, ale co ja tam wiem. '-'
Odpisz
23 marca 2016, 07:26
@PanPomidor: Pierwszy raz w grze więc caczołem od Zapdosa.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 21:14
@PanPomidor: To tak jakby przechodzić do Cinnabar przez Seafoam zamiast przez pallet town ;-;
Odpisz
6 kwietnia 2016, 21:19
@lulul: Aha, bo nie kumałem gdzie jest powerplant... już nieważne, mój błąd
Odpisz
20 marca 2016, 19:29
wow. po prostu wow
Odpisz
20 marca 2016, 13:32
wonder trade......
zawsze magikarp
Odpisz