Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SockPuppet

6 kwietnia 2016, 20:22

Właściwie nie tyle błyszczący, co błyskający. Natomiast "chu" to odgłos wydawany przez myszy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar SockPuppet

8 kwietnia 2016, 13:27

@jacek1s: No ok.

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2017, 19:31

@jacek1s: np. mistrz chu xd

Avatar Marion880

6 kwietnia 2016, 20:56

czy tylko mi się wydaję że 3/4 ludzi na tej stronie lubi anime a szczególnie pokemony ??????

Avatar Kivera

6 kwietnia 2016, 21:01

@Marion880: Nie pamiętam.

Avatar Komandor_Brytania

7 kwietnia 2016, 12:41

@Marion880: Wątpliwe info. Jak ktoś już lubi anime to w większej części NIE są to Pokémony.

Avatar FeelingBro

7 kwietnia 2016, 16:33

@Marion880: Nie nazwałbym pokemonów typowym anime, ale to moje zdanie

Avatar yukiyukiyuki

6 kwietnia 2016, 22:23

Właściwie błyszczący, świecący to chyba "kira kira" , co nie?

Avatar Stevenunivers

6 kwietnia 2016, 22:33

@yukiyukiyuki: kirachu

Avatar Ch4rles

6 kwietnia 2016, 22:15

Czyli pikachu błyszczy bez brokatu?
*sst mmud aB"

Avatar Kideu

21 marca 2016, 10:25

"błyszczę, błyszczę"

Avatar polandball1

21 marca 2016, 14:17

@Kideu: błyszczę błyszczę?

Avatar Kideu

21 marca 2016, 15:53

@polandball1: "BŁYSZCZĘ-CHU!"

Avatar HuboX600

6 kwietnia 2016, 21:26

@Kideu: ...JU!"

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2016, 21:22

Teraz moje życie ma sens <3

Avatar vass296

6 kwietnia 2016, 20:22

A więc każdy pokemon shiny to [nazwa pokemona] pika-pika?

Avatar Pikachu221

21 marca 2016, 11:00

Pika Pika! (No Nie!)

Avatar marcin12321

21 marca 2016, 14:15

@Pikachu221: Potnij się mydłem, lub wyjdź

Avatar Pikachu221

21 marca 2016, 17:41

@marcin12321: Pika (nie)

Avatar Szymon123PL

6 kwietnia 2016, 22:53

@Pikachu221: Tak. Nie jesteś ani zabawny, ani z Ciebie dobry troll.

Avatar Pikachu221

7 kwietnia 2016, 07:25

@Szymon123PL: Pika Pika Pika (Nie jestem troll'em

Avatar RussiaBall

21 marca 2016, 10:12

aha

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Lekko nie będzie

Totalnie

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niezniszczalne

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka