Jestem tylko aksolotlem, przewijaj dalej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
To się nie może nie udać
Totalnie
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2016, 13:15
But I say that it was
Odpisz
25 marca 2016, 23:00
Ach... ten uczuć gdy kojarzysz takiego podobnego z chyba " invizimali " ? ( Poprawcie mnie jeśli się mylę )
Odpisz
26 marca 2016, 15:17
Odpisz
26 marca 2016, 00:04
Wygląda jak ambystoma z doty 2 Lol
Odpisz
25 marca 2016, 16:45
Mudkip
Odpisz
25 marca 2016, 16:46
@ChatotPl: Akurat na aksolocie bazowany był Wooper, nie Mudkip.
Odpisz
25 marca 2016, 23:29
@pmb1998: co niezmienia faktu że wygląda trochę jak Mudkip
Odpisz
25 marca 2016, 18:36
Najsłodszy płaz jakiego znam.
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2016, 16:51
Axolotl czyta się jako Aszolotl i oznacza Wodnego Potwora. Taka ironia...
Miło znaleźć przykłady, w których moja znajomość języka nahuatl się do czegoś przydaje.
Odpisz
25 marca 2016, 17:01
Będziesz Indiana maJones'em?
Bo jeśli nie, to jaki jest sens uczenia się wymarłego (chyba) Języka powstałego między płn, a płd ameryką?
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2016, 17:17
@TheHunterMikiPL: Językiem nahuatl posługuje się obecnie 1,8 mln ludzi, czyli o 300 tys. więcej niż językiem łotewskim, a jednak niektórzy jęz. łotewskiego się uczą. A poza tym język nahuatl to podstawa cywilizacji prekolumbijskiej w Meksyku i jeżeli chce się ją rozumieć (tak jak ja) trzeba też znać trochę tego języka. W dodatku mnóstwo słów w języku polskim (awokado, chilli, kakao) jak i angielskim (tomato, chocolate, coyote) pochodzi właśnie z jęz. Azteków.
No i co najważniejsze: uczę się dla czystej satysfakcji.
Odpisz
25 marca 2016, 17:31
A będziesz Indianą maJonesem?
Odpisz
25 marca 2016, 17:34
@TheHunterMikiPL: Nie, będę tym kim zawsze byłem, jestem i będę...
...nastolatkiem z przerośniętym ego i dziwnym znamieniem na prawym przedramieniu.
Odpisz
25 marca 2016, 18:10
Ależ Ty oryginalny :)
Odpisz
25 marca 2016, 18:25
@Himiteshu: Ażebyś wiedział. Jestem tak oryginalny, że aż nie jestem oryginalny, ponieważ wszyscy ludzie są oryginalni, wiec musze sie jakos wyróżnić.
Odpisz
25 marca 2016, 23:30
nie, wszyscy jesteśmy tacy sami - żremy, sramy i dymamy
Odpisz
26 marca 2016, 02:22
@Himiteshu: To trzecie nie każdy :c
*przegryw_mode_on*
Odpisz
26 marca 2016, 09:34
@Himiteshu: Gdyby tak było, ludzkość pozostałyby zwierzęciem i biegała po sawannach Afryki. Bez religii, bez filozofii, bez postępu. Przykro mi, że oceniasz sie na bezwolną jednostkę, ale samo to, że jesteś świadom swojej "pozycji" świadczy o tym, że nie tylko strasz, żresz i dymasz, a robisz cos wiecej - myslisz.
Odpisz
25 marca 2016, 17:26
na początku przeczytałem Axjomat. (pozdro dla kumatych)
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2016, 16:11
nocna furia to dla mnie połączenie ciała axolotla, skrzydeł nietoperza i charakteru kota
Odpisz
25 marca 2016, 16:37
@wampirra107: nie zapominaj o gadzich łuskach i rybich skrzelach.
Odpisz
25 marca 2016, 17:26
@Angel_Kubixarius: skrzela to chyba akurat z axolotla
Odpisz
25 marca 2016, 17:04
(*˘︶˘*)
Odpisz
25 marca 2016, 16:57
A, to ta mała cholerka z którą nikt sobie nie poradził na egzaminach gimbazjalnych kilka lat temu...
Odpisz
25 marca 2016, 16:24
i te kocie ruchy
Odpisz
25 marca 2016, 16:09
co to za zwierze?
Odpisz
25 marca 2016, 16:11
@playerr1488: Jest w tytule, aksolotl ;)
Odpisz
25 marca 2016, 16:12
@playerr1488: jakiś invizimal czy cuś
Odpisz
25 marca 2016, 16:15
@Kzyeki: dzięki bardzo to jest prawda!
Odpisz
25 marca 2016, 17:37
@PanPomidor: Jak ja pamiętam tę grę :D
Odpisz