Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie są aż takie pyszne
Phi!
Deal życia
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2022, 16:23
Dast ist meine getriebe
Odpisz
27 kwietnia 2021, 15:04
sehr interessantes meme und übrigens war mein deutschunterricht nicht umsonst
Odpisz
23 marca 2016, 15:05
Odpisz
23 marca 2016, 15:14
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Ten kierowca to Julius Schreck?
Odpisz
23 marca 2016, 15:16
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Gaz jest dobry do pierdzenia
Odpisz
2 kwietnia 2016, 17:26
@Monnx: Tean kierowca to Tusk z wąsem ;v
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:48
@Komandor_Brytania: Siema harcerz. I nie, to na pewno jest Schreck.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:51
@Monnx: Ten zielony ogr? :o
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:58
@Komandor_Brytania: Nie, założyciel SS i przyjaciel Adolfka.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:04
@Monnx: Aaa ;-; Stirling, chodź, idziemy stąd ;-; Cza oczyszczać dalej Europę z muslimów ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:05
@Komandor_Brytania: A ja mogę z wami? Bo ja zawsze chętnie wytłukę z pół globu :)
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:06
@Monnx: Oczywiście :V Poczekaj tylko z Pricem, Soapem, Roachem, Ghostem i Gazem oczyśćimy Berlin i zabieramy cię i jedziem na Paryż!
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:10
@Komandor_Brytania: Ok, ale ja dowodzę albo jestem zastępcą.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:12
@Monnx: Dowodzę ja, ty możesz być jedną z dwóch zastępców ;v
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:15
@Komandor_Brytania: No dobra, otruje się drugiego i Ciebie i git :P
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:18
@Monnx: Ani mnie ani Pricea nie otrujesz ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:20
@Komandor_Brytania: A to czemu nie? Próbować zawsze warto :)
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:25
@Monnx: Na mnie nie reagują, a Price to legenda - jago się po prostu nie da zabić ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:28
@Komandor_Brytania: No dobra, najwyżej trafię na zsyłkę, ale i tak spróbuję.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:30
@Monnx: I tak ci się nie uda ;v
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:31
@Komandor_Brytania: Wierzę w siebie, cicho siedź.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:32
@Monnx: Nie uda ci się >:
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:54
@Komandor_Brytania: Ale Ghost i Roach nie żyją...
#ZdradaSheparda
Odpisz
2 kwietnia 2016, 21:37
@THECystof: Cicho, Price i Soap byli obok i zabili Sheparda ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2016, 21:57
@Komandor_Brytania: Soap był ranny ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2016, 21:59
@THECystof: Cichaj, to moja wersja ;-; A o tym że Gaz zginął nie pamiętasz? >_> Tak czy siak u mnie też go uratowali :v
Odpisz
2 kwietnia 2016, 22:04
@Komandor_Brytania: Ale w grze Nikołaj podleciał i zabrał Soap'a i Price'a...
Odpisz
2 kwietnia 2016, 22:05
@THECystof: Cichaj, mówiłem że moja wersja jest troszkę inna ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2016, 22:06
@Komandor_Brytania: Ok jak chcesz...
Odpisz
31 sierpnia 2017, 11:15
@KwasDeoksyrybonukleinowy:
n gazie to się gotuje a nie jezdzi
Odpisz
27 kwietnia 2016, 16:45
Das ist meine wagen
Odpisz
28 kwietnia 2016, 19:09
@echofox: nein
Odpisz
23 marca 2016, 16:27
Zaczynam się cieszyć że zostałem Brytanią ;-;
Odpisz
23 marca 2016, 16:42
@Komandor_Brytania: Brytania w końcu osiągnęła większy sukces od wszystkich rzesz razem wziętych.
Odpisz
23 marca 2016, 18:57
@Krzyniu: Mondry ja :v
Odpisz
2 kwietnia 2016, 17:06
@Komandor_Brytania: Mondry yuo
Odpisz
2 kwietnia 2016, 17:28
@polandball1: *kaszl kaszl* Dołącz do *kaszl kaszl* Strażników jeja *kaszl kaszl*
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:03
@Komandor_Brytania: Czego *kaszlu kaszlu*
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:05
@polandball1: *kaszlu kaszlu* Strażników jeja *kaszlu kaszlu* Potrzebny nam jesteś *kaszlu kaszlu*
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:09
@Komandor_Brytania: *kaszlu kaszlu* To grupa? *kaszlu kaszelku*
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:10
@polandball1: *kaszlu kaszlu* Tak *kaszlu kaszlu*
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:48
@Komandor_Brytania: *daje syrop na kaszel* I przestań mi tu chorować.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:49
@Monnx: *kaszlu kaszlu* Nie >:
Odpisz
3 kwietnia 2016, 03:02
@Komandor_Brytania: Mogę do strażników plox.
Moje zalety :
- ( brak )
Mój ekwipunek
- Starożytne dildo gumowej śmierci ( +69 do ataku )
- Nacycnik fana Blackicara ( Sojusznicy otrzymują nadzieję na pojawienie się w " Jejowym reporterze " )
- Spodnie zerowej tolerancji ( Odporność na ataki islamistów, homo, furry, itd.
- Tarcza ciętej riposty ( + Waga twojej starej do obrony )
Moje specialne umiejętności :
- Umiejętność srania na tory.
- Niewykrywalność
- Wiedza do tworzenia " Interesujących potionów "
- Umiejętność stawiania różnych emotikonek np. ┻━┻ ︵ ¯\(ツ)/¯ ︵ ┻━┻ ( -.-)ノ-=≡≡卍 (҂‾ -‾)︻デ═一 \(˚▽˚’!)/ (∩`-´)⊃━☆゚.*・。゚
Osoby które szanuje ( nobody cares ;-; ) :
- Ty
- Skrzydłosz
- NoHomo
- Lacoste
- Ukradli mi Nick
- Bożydar
- Przemo ( każdy wie o kogo chodzi )
- Gościa_Od_Pizzy
Chyba koniec :P
To przyjmiecie mnie ?
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:01
Zgłoś się na grupie, potem omówię to z Hiassem.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:39
@Komandor_Brytania: Spodziewałem się śmiesznej odpowiedzi. Taki h*j.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:45
Hue hue hue ; v Potrafiem zaskakiwać ; v
Odpisz
3 kwietnia 2016, 01:10
Tak, zdecydowanie jeździ na gaz...
Odpisz
2 kwietnia 2016, 23:31
"skrzynien die biegen"
Odpisz
2 kwietnia 2016, 22:50
Das ist gud germanył
Odpisz
2 kwietnia 2016, 22:22
*meine*
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2016, 19:50
( -.-)ノ-=≡≡卍
.
.
.
Hitler miał nawet oddział ninja !
Odpisz
2 kwietnia 2016, 17:14
Ktoś tu nie wie jak działa język niemiecki...
Odpisz
2 kwietnia 2016, 17:23
@Sir_Snoge: nikt nie wie
Odpisz
2 kwietnia 2016, 17:33
@Sir_Snoge: Przyzwyczaj się, wątpię by autor ukończył gimnazjum.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:46
@Anihilator: Nie każdy jest na poziomie szkoły podstawowej, może Cię to zaskoczyć :)
Odpisz
2 kwietnia 2016, 17:24
fajan ile to kosztuje bo che zamontowac bo normala sie nie podboa
Odpisz
2 kwietnia 2016, 17:26
@Kloffig: Koszt: Nauczenie się poprawnego pisania w języku polskim.
Odpisz
23 marca 2016, 17:27
Nein!!! Was du macht!? On mein Gott!!!
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:11
*Was Machst Du. Czasownik zawsze drugi.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:26
a no tak że dzięks
Odpisz