Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar xninnax

23 marca 2016, 18:15

o kurde ale ja bym chciała Akite zwłaszcza po tym filmie " mój przyjaciel hachiko"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar
Konto usunięte

5 października 2018, 15:09

@Polalak: chyba akita jest umarnięty [*]

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2020, 12:42

@xninnax: to shiba

Avatar serio

2 kwietnia 2016, 09:15

Ja mam Akitę :)
Tylko jest dużo mniej pomarańczowa niż na obrazku.

Avatar Gryzoniusz

20 czerwca 2016, 22:26

@serio: Gratuluje :D Zawsze Chiałem mieć inu :D

Avatar Gryzoniusz

20 czerwca 2016, 22:27

@serio: No oprócz diabeł inu , i dres inu .

Avatar gelo1238

1 kwietnia 2016, 17:16

a ja widzę debila

Avatar mamszczurke

1 kwietnia 2016, 22:38

@gelo1238: W swojej osobie?

Avatar Krepelgiusz

1 kwietnia 2016, 23:07

@gelo1238: Ja też, nazywa się gelo1238

Avatar MIKEMON

1 kwietnia 2016, 17:42

Ja mam Akitę ♥ Jak oglądałam film : ,,Hachiko" To się wzruszyłam... ♥

Avatar
RhobarIII

1 kwietnia 2016, 18:21

@MIKEMON: Japońskie czy Amerykańskie?

Avatar MIKEMON

1 kwietnia 2016, 19:08

Japońską ♥

Avatar
RhobarIII

1 kwietnia 2016, 19:30

@MIKEMON: Obejrzyj dodatkowo wersję amerykańską "Mój przyjaciel Hachiko", moim zdaniem lepsza, a oglądałem obie.

Avatar
RhobarIII

1 kwietnia 2016, 18:23

Nie żadne Shiba inu
Nie żadne Akita inu
Nie żadne Hokkaido inu
Nie żadne Kishu inu
Tylko Shiba, Akita, Hokkaido, Kishu. Takie są nazwy ras, a "inu" to po japońsku "pies"

Avatar stefekpolski

1 kwietnia 2016, 18:11

mnie raz ten pierwszy pieseł gonił ze szkoły

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2016, 18:11

Prawdziwa nazwa: Akita Inu
Co ja widzę: Hachiko

Avatar Gal_Anonim

1 kwietnia 2016, 18:10

Inu=pieseł

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2016, 17:39

Ja widzę to tak, jak po lewej

Avatar ThermalShock

1 kwietnia 2016, 17:26

Bo było... Było nigdy się nie zmienia.

Avatar
Konto usunięte

23 marca 2016, 22:50

Ja wszystkie psy nazywam piesełami

Avatar mateczek123

1 kwietnia 2016, 17:03

Ja też

Avatar xtw43g

23 marca 2016, 21:27

*nuci* Szukam pieseła co kocha za nic! (ah ta moja pomysłowość ;-;)

Avatar ozi12

23 marca 2016, 18:05

prawie jak po japońsku

Avatar Awp_Asiimov

23 marca 2016, 20:40

@ozi12: Możliwe ze to jest japoński, tylko bez Ich alfabetu

Avatar
RhobarIII

1 kwietnia 2016, 18:25

@Awp_Asiimov: Bo to są akurat japońskie rasy psów. Przykładowo Hokkaido to japońska wyspa, Akita to region w Japonii, a samo "inu" to "pies" po japońsku.

Avatar FallOutGirl

23 marca 2016, 20:21

Co ja widzę:
pieseł
HACHIKO!! *płacze*
pieseł
pieseł
wilkeł

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Północne Węgry

Pilne

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jeszcze jak

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka