Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Północne Węgry
Pilne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2016, 18:15
o kurde ale ja bym chciała Akite zwłaszcza po tym filmie " mój przyjaciel hachiko"
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2016, 18:26
@xninnax: pod koniec tego filmu się rozpłakałem 😪
Odpisz
23 marca 2016, 18:48
ja też ryczalam jak głupia ;p
Odpisz
23 marca 2016, 20:33
Ja gdzieś... W środku? Chyba tak. Ale pół filmu przeryczałam xD
Odpisz
23 marca 2016, 21:56
Ja ryczałam od początku :')
Odpisz
24 marca 2016, 00:25
@noszkurnawszystkozajete: Ja kupiłem szczeniaka akitę I jadę po niego w piątek :3.
Ps. Tak, wiem no one cares I tu jest pudło na hejty I______I
Odpisz
24 marca 2016, 06:02
@GamersUnited: Jezuuuu, wyślesz zdjęcia? ;-;
Odpisz
24 marca 2016, 10:52
@noszkurnawszystkozajete: Jutro.
Odpisz
1 kwietnia 2016, 17:57
@GamersUnited: Jutro mineło...
Odpisz
13 czerwca 2017, 07:15
@noszkurnawszystkozajete: Rok minął...
Odpisz
3 października 2018, 18:56
kolejny
Odpisz
5 października 2018, 15:09
@Polalak: chyba akita jest umarnięty [*]
Odpisz
14 sierpnia 2020, 12:42
@xninnax: to shiba
Odpisz
2 kwietnia 2016, 09:15
Ja mam Akitę :)
Tylko jest dużo mniej pomarańczowa niż na obrazku.
Odpisz
20 czerwca 2016, 22:26
@serio: Gratuluje :D Zawsze Chiałem mieć inu :D
Odpisz
20 czerwca 2016, 22:27
@serio: No oprócz diabeł inu , i dres inu .
Odpisz
1 kwietnia 2016, 17:16
a ja widzę debila
Odpisz
1 kwietnia 2016, 22:38
@gelo1238: W swojej osobie?
Odpisz
1 kwietnia 2016, 23:07
@gelo1238: Ja też, nazywa się gelo1238
Odpisz
1 kwietnia 2016, 17:42
Ja mam Akitę ♥ Jak oglądałam film : ,,Hachiko" To się wzruszyłam... ♥
Odpisz
1 kwietnia 2016, 18:21
@MIKEMON: Japońskie czy Amerykańskie?
Odpisz
1 kwietnia 2016, 19:08
Japońską ♥
Odpisz
1 kwietnia 2016, 19:30
@MIKEMON: Obejrzyj dodatkowo wersję amerykańską "Mój przyjaciel Hachiko", moim zdaniem lepsza, a oglądałem obie.
Odpisz
1 kwietnia 2016, 18:23
Nie żadne Shiba inu
Nie żadne Akita inu
Nie żadne Hokkaido inu
Nie żadne Kishu inu
Tylko Shiba, Akita, Hokkaido, Kishu. Takie są nazwy ras, a "inu" to po japońsku "pies"
Odpisz
1 kwietnia 2016, 18:11
mnie raz ten pierwszy pieseł gonił ze szkoły
Odpisz
1 kwietnia 2016, 18:11
Prawdziwa nazwa: Akita Inu
Co ja widzę: Hachiko
Odpisz
1 kwietnia 2016, 18:10
Inu=pieseł
Odpisz
1 kwietnia 2016, 17:39
Ja widzę to tak, jak po lewej
Odpisz
1 kwietnia 2016, 17:26
Bo było... Było nigdy się nie zmienia.
Odpisz
23 marca 2016, 22:50
Ja wszystkie psy nazywam piesełami
Odpisz
1 kwietnia 2016, 17:03
Ja też
Odpisz
23 marca 2016, 21:27
*nuci* Szukam pieseła co kocha za nic! (ah ta moja pomysłowość ;-;)
Odpisz
23 marca 2016, 18:05
prawie jak po japońsku
Odpisz
23 marca 2016, 20:40
@ozi12: Możliwe ze to jest japoński, tylko bez Ich alfabetu
Odpisz
1 kwietnia 2016, 18:25
@Awp_Asiimov: Bo to są akurat japońskie rasy psów. Przykładowo Hokkaido to japońska wyspa, Akita to region w Japonii, a samo "inu" to "pies" po japońsku.
Odpisz
23 marca 2016, 20:21
Co ja widzę:
pieseł
HACHIKO!! *płacze*
pieseł
pieseł
wilkeł
Odpisz